رمز ارز

Relictum NFT – بیشتر از بازار NFT

سلب مسئولیت: متن زیر یک بیانیه مطبوعاتی است که توسط Cryptonews.com نوشته نشده است.

NFT فقط یک مد گذرا است، درست است؟

در سال 2021، عناوین زیادی از هنرمندان مشهور معاصر و روسای شرکت های بزرگ منتشر شد و به دنبال آن معاملات NFT به ارزش میلیاردها دلار بود.

NFTها یا توکن‌های غیرقابل تعویض، به صنعت بزرگی تبدیل شده‌اند، اما مانند بسیاری از فناوری‌های نوظهور، هنگام انتخاب یک پلتفرم، پلتفرم‌ها و رویکردهای رقابتی زیادی برای رشد کسب‌وکار وجود دارد، و همیشه مشخص نیست که کدام یک برای یک پلتفرم خاص مناسب‌تر است. نوع کسب و کار.

توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) ممکن است یک “دیوانگی” به نظر برسند، اما با 24.9 میلیارد دلار فروش NFT در 2021واضح است که این فناوری جدید یک ابزار مبتنی بر بلاک چین است که به هر کسی اجازه می‌دهد از محتوای دیجیتالی که قبلاً به صنعت بزرگ زمان ما تبدیل شده است، کسب درآمد کند.

در نتیجه این بخش های پررونق، افراد و مشاغل در خرده فروشی، موسیقی، سرگرمی، محصولات مصرفی، مد و سایر زمینه ها شروع به کشف راه هایی برای تعامل با دنیای NFT کرده اند. به ویژه، در حالی که برخی از بازرگانان انتخاب کرده اند تا بازارهای NFT خود را ایجاد کنند، اکثر آنها دریافته اند که شراکت با یک پلتفرم شخص ثالث منطقی تر است، زیرا می تواند هزینه های اولیه را کاهش دهد، دسترسی به پایگاه مشتری گسترده تری را فراهم کند و ارزش افزوده ارائه دهد. خدمات: مانند خدمات بازاریابی پشتیبانی حقوقی و فنی.

برخلاف پلتفرم‌هایی مانند Spotify و Netflix که محتوای دیجیتال نامحدود را با هزینه اشتراک ارائه می‌کنند، پلت‌فرم‌های NFT بر اساس این ایده ساخته شده‌اند که مانند محتوای فیزیکی، محتوای دیجیتال نیز می‌تواند کمیاب باشد، یعنی از نظر کمیت محدود، و بنابراین می‌تواند توسط صاحبان آن ارزش‌گذاری شود. و بعدا بفروش این پلتفرم‌ها از فناوری بلاک چین برای تأیید منبع محتوای دیجیتال استفاده می‌کنند، مشابه اینکه چگونه یک خانه حراج سنتی می‌تواند تأیید کند که یک اثر هنری واقعاً یک اثر هنری اصلی است نه یک کپی. برخی از پلتفرم‌ها حتی توانایی «کپی کردن» آیتم‌ها را ارائه می‌کنند که این مفهوم را تقویت می‌کند. از این کمبود محصولات دیجیتال.

البته، مانند هر سرمایه‌گذاری در فرصت‌های جدید، مشارکت با پلتفرم‌های امیدوارکننده NFT بازارها و جریان‌های درآمدی کاملاً جدیدی را باز می‌کند و بنابراین، مشارکت با پلتفرم اشتباه می‌تواند عواقب فاجعه‌بار و ناخوشایندی داشته باشد. هنگامی که صحبت از استفاده از فناوری جدید به سرعت در حال توسعه مانند NFT می شود، همیشه مشخص نیست که کدام انتخاب درست است. برای جلوگیری از اشتباهات پرهزینه، مهم است که ماهیت پلتفرم‌های موجود در حال حاضر را درک کنید و تصمیم بگیرید که کدام یک برای پیشنهادات NFT شما بهترین است.

انتخاب یک پلت فرم نویدبخش NFT مهمترین جنبه است!

انتخاب پلت فرم NFT به عنوان یک شریک تجاری یا ابزار برای دستیابی به اهداف افراد، عاملی حیاتی در اجرای موفقیت آمیز هر ماموریتی است.

رقابت بین بازارهای NFT روز به روز در حال افزایش است، اما در عین حال تعداد سایت هایی که ارزشی برای کاربران ارائه نمی دهند نیز در حال افزایش است.

امروزه غافلگیری کاربران با “فناوری خالص” دشوار است، بنابراین ما به طور فزاینده ای متوجه می شویم که چگونه پروژه های مدرن از خود پیشی می گیرند و کل اکوسیستم ها و گونه های خارج از کشور را ایجاد می کنند. مردم به طور فزاینده ای محصولات درون اکوسیستم را ترجیح می دهند که به دلیل راحتی و صرفه جویی در زمان است.

و اکوسیستم رکتوم یکی از این اکوسیستم های امیدوار کننده است. این فرصت را برای همه فراهم می کند تا از …

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا