خودرو

Polestar O2 جدید یک رودستر الکتریکی با عملکرد بالا است

“محرکه الکتریکی برای یک رودستر مناسب است، بنابراین من می خواهم یک علامت تعجب بگویم که آینده رانندگی کانورتیبل باید الکتریکی باشد.”

Polestar هنوز جزئیات فنی کامل O2 را منتشر نکرده است، اما این خودرو از پیشرانه پرفورمنس ارائه شده در Precept استفاده می کند و در پنجمین روز تولید می شود.

O2 که دارای سقف جمع شونده ثابت است، بسیار کوتاهتر از مدل 5 است، در حدود 4600 میلی متر طول دارد و فاصله بین دو محور آن حدود 400 میلی متر کاهش یافته است. این کار با برداشتن “گاراژ پا” – چاهی در کف شاسی اسکیت برد طبقه پنجم برای افزایش فضای پای عقب – از روی سکو امکان پذیر شد. Polestar ادعا می کند که این به مدل اجازه می دهد استحکام بالایی داشته باشد و از هندلینگ و دینامیک قوی اطمینان حاصل کند.

این کانسپت روی چرخ‌های 22 اینچی قرار دارد و دارای بدنه ایرودینامیکی است که برای افزایش برد با بهبود جریان هوا و کاهش تلاطم پشت خودرو طراحی شده است.

O2 همچنین با تمرکز بر پایداری از نظر طراحی و مواد، به ویژه با یک مونومر گرمانرم جدید که به عنوان پایه ای برای اجزای مختلف استفاده می شود، و استفاده از پلی استر بازیافتی برای همه مواد نرم داخلی، ایجاد شد. Polestar می گوید این دستگاه در صورت امکان از مواد بازیافتی از جمله پوشش های آلومینیومی استفاده می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا