رمز ارز

Ninja Fantasy Trader اولین پیش فروش خود را برای NFTraders یا سامورایی های کمیاب تر اعلام کرد.

سلب مسئولیت: متن زیر یک بیانیه مطبوعاتی است که توسط Cryptonews.com نوشته نشده است.

میامی، فلوریدا، 28 فوریه 2022، Chenwire

Ninja Fantasy Trader این اولین بازی NFT مالی در سراسر متاورس است که تحت مکانیسم بازی برای کسب درآمد در اکوسیستم دیجیتال عمل می کند. پلتفرم اولین فروش توکن غیرقابل تعویض (NFT) از قبل راه اندازی شده است. قبل از اینکه به آنچه این پیش‌نمایش برای جهان به ارمغان می‌آورد برسیم، مهم است که بفهمیم پروژه چیست.

ارزهای دیجیتال، NFTها و Metaverse سه حوزه متفاوتی بودند که کل اکوسیستم دیجیتال را از طریق نوآوری های بصری خود در سطوح مختلف تغییر دادند. همانطور که پروژه ها و طرح های مختلف پویایی فضای دیجیتال را تغییر داده است. پذیرای ایده ها و نوآوری های جدید باشید. از آنجایی که این روند تغییرات قابل توجهی را در سراسر صنعت مالی ایجاد کرده است، به مناطق بزرگتر و گسترده تری رفته است. سپس یکی دیگر از روند انفجاری در بازی آمد که به شدت تحت تأثیر مفاهیم فناوری بلاک چین قرار داشت. از زمانی که مکانیسم PlayToEarn (P2E) به بازار معرفی شد، درک جهانی از صنعت بازی تغییر کرده است.

Ninja Fantasy Trader این فرصت غالب در بازار را تشخیص داد و هر سه حوزه را با هم ترکیب کرد تا به ایده معرفی جهان به بازی معاملات مالی NFT برسد. توسعه دهندگان Ninja Fantasy Trader برای ساخت بازی در سراسر جهان، توسعه چند مرحله ای را با هدف جلب توجه معامله گران و بازیگران اصلی در سراسر جهان برنامه ریزی کردند. Ninja Fantasy Traders با چشم اندازی گسترده برای پیوستن به دنیای واقعی و مجازی افراد، پلتفرمی را برای افراد ارائه می دهد تا بتوانند با داده های واقعی موجود از طریق بازارهای زنده بازی کنند و بر اساس داده های موجود برای کسب درآمد از طریق بازی، معامله کنند. از آنجایی که ماهیت معاملات ارزهای دیجیتال از طریق پلتفرم حفظ می شود، Ninja Fantasy Trader کل سیستم معاملاتی را مطابق با مفهوم GameFi دیجیتال بازی کرده است.

Ninja Fantasy Trader به زبان ساده یک بازی تجاری است که با انجام آن برنده می شوید. برای پاسخ به چگونگی ادامه این بازی، کاربر را از طریق یک پلتفرم معاملاتی رقابتی که با ارزهای دیجیتال، فارکس، سهام و کالاها معامله می‌کند، همراهی می‌کند. با این حال، برای اینکه بخشی از این پلتفرم معاملاتی رقابتی باشد، فرض بر این است که کاربر باید روند کامل بازی را درک کند.

این بازی که بر روی یک متاورت خیالی از هشت شهر به نام Traderland ساخته شده است، توسط شخصیت‌های درون بازی اجرا می‌شود که به عنوان NFT برای سیستم کامل عمل خواهند کرد. برای اینکه بخشی از پلتفرم باشید، داشتن حداقل یک NFT مهم است. NFT ها که به عنوان سامورایی ها شناخته می شوند، با در نظر گرفتن انگیزه اصلی آنها برای تجارت در سراسر متاورس، به عنوان NFTraders متقابل بازی شناخته می شوند. گیم پلی بازی توسط $NTC (Ninja Token Coffee) پشتیبانی می شود، یک ارز دیجیتال درون بازی که به عنوان یک توکن BEP-20 کار می کند.

مدیر اجرایی آریل ادواردو مورالس و تیم او از اینکه Ninja Fantasy Trader با پیش نمایش اولیه خود در ماه مارس، متاورس را تصاحب می کند هیجان زده است. از 31700 سامورایی کامل، 10144 سامورایی یا NFTrader کمیاب تر در سه مرحله راه اندازی خواهند شد. تنها 3000 سامورایی در اولین پیش فروش در اختیار معامله گران قرار خواهد گرفت. این بلیط شما برای عضویت در Traderland و بسیاری از طرح های دیگر خواهد بود که نقشه راه Ninja Fantasy Trader را به هم متصل می کند.

درباره Ninja Fantasy Trader

Ninja Fantasy Trader همه آنها قرار است به اولین بازی NFT مالی جهان تبدیل شوند که دارای یک متاورس است که ویژگی های منحصر به فرد بازی را برای مردم به ارمغان می آورد. این پروژه در نظر دارد …

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا