چمن مصنوعی

8 ایده برتر طراحی منظره مدرن

محوطه سازی مدرن، بسیار شبیه طراحی داخلی مدرن، از آراستگی، خطوط متقارن تمیز و مینیمالیسم حمایت می کند. کمتر، بیشتر است. بنابراین، چمن مصنوعی چه جایگاهی در محوطه سازی مدرن دارد؟ بسیاری از مناطق مدرن در فضای باز بر ایجاد فضایی با قابلیت نگهداری آسان تمرکز دارند.

و ما در Purchase Green همیشه چه می گوییم؟

چمن مصنوعی کم نگهداری است!

ترکیب چمن مصنوعی و طراحی منظره مدرن کار بیهوده ای است. بیایید به برخی از ایده های طراحی منظره مدرن مورد علاقه خود که از چمن استفاده می کنند نگاه کنیم.

لاغر و سبز

انتخاب یک یا دو نوع گیاه مختلف برای تکمیل چمن سبز شما، آن را ساده و تمیز نگه می دارد. این طراحی کاملا آن را میخکوب می کند.

راهروی آینده

شما می توانید هر مسیری خسته کننده را با تغییر شکل آن با سنگفرش و چمن، شیک و متمایز کنید! این نصب PG استفاده شده است ویستا اسپورت چمن برای به دست آوردن آن ظاهر عالی.

درخت در جعبه

سنگریزه سفید، سنگ‌ها و سنگفرش‌های تیره، و چمن سبز با درخت بیانیه ترکیب خاصی است که نمی‌دانستم به آن نیاز دارم. تا به حال.

مرحله تکامل

چمن. مراحل خطوط تمیز و تضاد سبز پر جنب و جوش با خاکستری. زیبا!

تقارن سنگفرش

سنگفرش و چمن یک ترکیب کلاسیک هستند. تقارن هر فضایی را مدرن جلوه می دهد. این ظاهر PG نصب شده را با ویستا نچرال 80 چمن.

حیاط دنج

اگر حیاط خلوتی داشتم که شبیه این بود، فکر می‌کنم هرگز آنجا را ترک نمی‌کردم. لهجه های چوبی با تمام رنگ سفید که سبز است بسیار دوست داشتنی است.

واحه پنهان

آنچه قبلاً در مورد درخت بیانیه گفتم را به خاطر دارید؟ و سنگفرش ها؟ این در مورد این فضا نیز صدق می کند. اینجا شبیه یک واحه حیاط جلویی منزوی است که فقط یک جواهر پنهان است.

یک شیب مدرن در استخر

اگر وبلاگ چند هفته پیش را در مورد ایده های محوطه سازی استخر، پس می دانید که چمن با استخر حیاط خلوت عالی است. این طراحی مدرن همه چیزهای مورد علاقه من را ترکیب می کند: چمن مصنوعی، سنگ فرش، استخر، و لهجه های چوب.

این 8 ایده برتر طراحی منظره مدرن ما بود! به ما اطلاع دهید اجتماعی کدام یک مورد علاقه شما بود، یا ما را در هر ایده سرگرم کننده ای که پیدا کردید تگ کنید اینستاگرام.

اگر هر یک از آن طرح ها باعث ایجاد ایده پروژه ای از خودتان شد، راحت باشید با ما تماس بگیرید و به تیم کارشناسان ما بگویید که به دنبال چه چیزی هستید! مثل همیشه، ما خوشحالیم، ما کمک می کنیم، و خوشحالیم که کمک می کنیم!

با این راهنمای نصب DIY Easy Install به فرآیند نصب نگاهی بیاندازید تا ایده ای از آنچه می توانید انتظار داشته باشید به دست آورید.

راهنمای خود را دریافت کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا