روانشناسی

50 هزار وام دانشجویی، مدرک با بهره صفر و بدون فرصت شغلی…

هر ساله هزاران دانش آموز دبیرستان را به پایان می رسانند و آماده هستند تا مسیری را برای کسب مدرک کارشناسی خود آغاز کنند. در این تقاطع معمولا سعی می کنند به این سوال قدیمی پاسخ دهند: “با زندگیم چه کنم؟” “چه چیزی را باید مطالعه کنم؟” در روزگاری که بدهی دانشجویان چند صد دلار بود، اکثر دانشجویان کارشناسی می‌توانستند نمرات خود را در اواسط سال تغییر دهند، اگر احساس می‌کردند علایقشان دیگر با انتخاب اصلی‌شان مطابقت ندارد. چیز مهمی نیست، آن را به عنوان یک درس زندگی بگیرید و به سراغ چیز دیگری بروید. اکنون، با بدهی دانشجویی به طور متوسط ​​50000 دلار و هزینه های بلندمدت تحقق رویاهای داشتن دارایی دور از دسترس بسیاری، نیاز به انتخاب عاقلانه مسیر شغلی، برای اولین بار، یک اولویت روزافزون است.

بنابراین، چگونه می‌دانید که یک مسیر صنعتی یا مدرک برای شما مناسب است؟ با همه گزینه های شغلی موجود، چگونه می دانید که کدام مسیر را انتخاب کنید؟

همه افراد متفاوت هستند – برخی از افراد مدرک تحصیلی می خوانند تا به آنها کمک کند شغل خاصی پیدا کنند، در حالی که برخی دیگر می خواهند گزینه های خود را باز نگه دارند و چیزی را مطالعه کنند که شیفته آن هستند. هیچ راه درستی برای نزدیک شدن به این تصمیم وجود ندارد، اما مهم این است که فارغ التحصیلان مدرسه موضوعات و دروسی را انتخاب کنند که واقعاً به آنها اهمیت می دهند و برای صرف وقت در آنها هیجان زده هستند.

ارزیابی اولویت شغلی، همراه با یک جلسه بازخورد انفرادی با یک متخصص مدیریت حرفه ای واجد شرایط، می تواند به فارغ التحصیلان تحصیلات تکمیلی کمک کند تا گروه های گسترده ای از مشاغل را شناسایی کند که احتمالاً یک زندگی کاری پربار را به همراه دارند و سپس دوره های سوم را انتخاب کنند. ، آموزش یا کارآموزی که منجر به آن مشاغل می شود.

+ CMAP آخرین مورد اضافه شده به مجموعه امتحانات ما است و یک راه حل عالی برای فارغ التحصیلان دانشگاهی است که در هنگام انتخاب آموزش عالی/آموزش به دنبال مسیرهای جدید هستند. این آزمون آنلاین حوزه‌های وسیع علاقه، نیازها و توانایی‌های کاری شخصی شرکت‌کنندگان را اندازه‌گیری می‌کند و سپس آنها را با مشاغل ایده‌آل مطابقت می‌دهد که به کسانی که از قدم بعدی خود مطمئن نیستند، وضوح و جهت می‌دهد.

به یک نمونه گزارش در اینجا نگاهی بیندازید و برای تنظیم آن با شماره 0508 736753 با ما تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا