چمن مصنوعی

5 ایده برتر محوطه سازی استخر حیاط خلوت

جولای 2019 گرم ترین ماه ثبت شده بود و امسال ما برای آن آماده ایم. در گرمای شدید، چه راهی بهتر از پریدن در استخر برای خنک شدن؟ امروز، ما ایده های مورد علاقه خود را برای محوطه سازی استخر حیاط خلوت برای غلبه بر گرما و لذت بردن از فضاهای بیرونی خود در تابستان امسال فهرست می کنیم.

واحه صحرا

استخر، سنگفرش ها، گودال آتش – همه چیز در مورد این فضا فوق العاده است. و همه توسط ما به هم گره خورده است آریزونا پلاتینیوم – بهار چمن! با نزدیک شدن به روز استقلال، این حیاط خلوت برای سرگرمی روز مناسب است و شب

بهشت توله سگ

این توله سگش را دوست دارد نیچرز سود بهشت حیاط خلوت! آیا فکر می کنید وقتی بیرون هوا گرم است، سگ کوچولو از روی صخره به داخل استخر می پرد؟ من دوست دارم اینطور فکر کنم.

ترکیب کلاسیک

سادگی با این حیاط خلوت باز زیبا پیروز می شود. یک استخر باحال + ماراتن چمن = تفریح ​​در آفتاب!

پادشاه دربار

تنها چیزی که بهتر از استخر است؟ یک استخر و یک زمین بسکتبال! بالا آمدن با این نصب فسکیو بهاره چمن همیشه یک برد است

تناسب نامتقارن

استخرهای مستطیلی واقعا سرعت شما نیست؟ مشکلی نیست! ما می توانیم چمن خود را متناسب با فضای شما شکل دهیم، همانطور که با استفاده از منظره استخر حیاط خلوت انجام دادیم ماراتن – زیتون چمن.

و شما آن را دارید: PG مورد علاقه ما برای ارائه ایده های محوطه سازی استخر در حیاط خلوت نصب می شود! این تعطیلات آخر هفته، آن را در استخر خنک نگه دارید تا زمانی که ما هستید علف های نخ خنک چمن خود را در آفتاب تابستان خنک تر نگه دارید!

با این راهنمای نصب DIY Easy Install به فرآیند نصب نگاهی بیاندازید تا ایده ای از آنچه می توانید انتظار داشته باشید به دست آورید.

راهنمای خود را دریافت کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا