اقتصادی

جمهوریخواهان سنا رای انتقادی به نامزدهای فدرال رزرو را مسدود می کنند

دکتر بندر گفت: “این کاملا ناشناخته است، و آنها باید راهی پیدا کنند.”

مولی رینولدز، کارشناس ارشد مطالعات حکومت داری در موسسه بروکینگز، به دور از تلاش برای تغییر قوانین سنا – که او آن را “گزینه هسته ای” نامید – گفت که واضح ترین راه برای دموکرات ها احتمالا مذاکره با جمهوری خواهان است.

او خاطرنشان کرد: «آنها فقط نیاز به حضور یک جمهوری خواه دارند،» و روشن کرد که سناتور حتی برای کسب اکثریت و جابجایی نامزدها نیازی به رأی مثبت برای کمیته ای ندارد.

مانور روز سه‌شنبه، آخرین گام در کمپین مخالفت آقای تامی علیه خانم راسکین بود، که مسلماً در صورت تایید، مهم‌ترین رگولاتور بانکی در کشور است.

آقای تامی از خانم راسکین به دلیل اظهارات قبلی اش در مورد مقررات مربوط به آب و هوا انتقاد کرد، زیرا از ترس او در نظارت بانکی بیش از حد فعال باشد. اخیراً، او برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تعاملات او با فدرال رزرو در حالی که عضو هیئت مدیره یک شرکت فین تک بود که برای یک حساب بانک مرکزی سودآور لابی می کرد، لابی کرد.

آقای تامی در بیانیه گفت: «تا زمانی که به سؤالات اساسی به اندازه کافی پرداخته نشود، من معتقد نیستم که کمیته باید درباره خانم راسکین رأی گیری کند».

مقامات کاخ سفید از این اقدام وی انتقاد کردند و آن را زمانی که فدرال رزرو با افزایش سریع نرخ بهره دست و پنجه نرم می کند و برای افزایش نرخ بهره در ماه آینده آماده می شود، نامناسب دانستند.

جن ساکی، سخنگوی کاخ سفید گفت: «از نظر ما این کاملاً غیرمسئولانه است – هرگز به این اندازه در مقام رهبری فدرال رزرو نبوده است. او افزود که تمرکز دولت اکنون بر انتقال نامزدها از طریق کمیسیون است و تحقیقات آقای تامی در مورد سوابق خانم راسکین را “ادعاهای نادرست” خواند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا