روانشناسی

گزارش های پروفایل تفاسیر خود را در شرایط فعلی اصلاح کنید

از خانه کار کنید

این یک مطالعه علمی نیست، اما مشاهدات از بیش از 80 گزارش نمایه از اواسط ماه مارس که زندگی تقریباً برای همه به طور چشمگیری تغییر کرد، به مشتریان و نامزدها غذا می‌داد.

اگر از نمایه های شخصیت به عنوان بخشی از فرآیند انتخاب و توسعه استفاده می کنید، در اینجا ایده هایی برای محاسبه تأثیر یک بیماری همه گیر جهانی بر نامزدها و گزارش کارمندان، همراه با مراحل عملی در مورد آنچه که می توانید برای تغییر نحوه انتخاب کاملا آگاهانه انجام دهید، آورده شده است. تصمیماتی که نامزدهای خوب را از دست نمی دهند یا روابط با کارکنان فعلی را تضعیف نمی کنند.

اول از همه، ویژگی های شخصیتی که توسط افراد خلق شده بود در این دوره تغییر کرد. با توجه به تأثیر پایدار کووید-19 بر کار، روابط، امنیت درآمد و نگرانی از آینده، هیچ شگفتی بزرگی وجود ندارد. آنچه به طور خاص به آن اشاره کردیم شامل موارد زیر بود:

  • مردم بیشتر احساس اضطراب می کنند و اعتماد به نفس کمتری دارند
  • وقتی تغییراتی که از ماه مارس تاکنون تجربه کرده اند، احساس مثبت کمتری نسبت به تغییر داشته باشند، چیزی جز تجربیات مثبت نبوده است
  • احساس تاب آوری چیزی است که با ادامه اثرات همه گیر در حال اتمام است
  • در میان برخی، درجه فزاینده ای از بدبینی نسبت به پیام هایی که از سوی مقامات دریافت می کنند

در مورد مدیران استخدام، هر یک از لیست‌های بالا می‌تواند به اندازه کافی نگرانی بزرگی باشد تا آنها را متقاعد کند که یک نامزد را استخدام نکنند.

چه کاری باید انجام دهید؟

استفاده از نمایه شخصی را متوقف نکنید، اما نحوه استفاده از گزارش‌ها را تنظیم کنید تا بررسی کنید که آیا نوع رفتارهای ذکر شده در بالا ناشی از ترس‌های فعلی (موقعیت‌ها) است که به خوبی درک شده است یا اینکه چگونه افراد قبل، در طول و احتمالاً به پایان این قسمت عمل می‌کنند. (صفات).

به استفاده مسئولانه از پروفایل شخصی ادامه دهید، به این معنی که همیشه مصاحبه و بررسی های مرجع برای بررسی مشخصات کاندیداها برای بررسی اینکه آیا آنها از ترجیحات خود آگاه هستند و می توانند برخلاف ترجیحات خود عمل کنند، ادامه دهید. بعد از آنها به جای استفاده از نمایه به عنوان ابزار انتخاب به صورت مجزا، یک پرسشنامه شخصیت را تکمیل می کنند. به این ترتیب، می‌توانید سؤالات مصاحبه خود را برای بررسی نحوه رفتار افراد در حال حاضر و قبل از مارس 2020 تغییر دهید.

داوران، اگر به خوبی مصاحبه شوند، می توانند منابع خوبی برای چگونگی رفتار طولانی مدت نامزدها به جای اخیر باشند، بنابراین از سؤالات مصاحبه ایجاد شده توسط بهترین مشخصات شخصیت برای داوران و همچنین نامزدها استفاده کنید.

از جالب ترین ابزارهای پروفایل تولید شده توسط توسعه گزارش ها درخواست و استفاده کنید. اینها پایه ای قوی برای ایجاد برنامه های توسعه شخصی و حرفه ای برای کارمندان جدید و فعلی فراهم می کند، از جمله گام هایی برای رسیدگی به نگرانی های موقت و بلندمدت که می تواند تلاش های مربیگری و مربیگری شما را مختل کند.

لبه: مشاهداتی که در بالا توضیح داده شد از گزارش 15FQ+ و Podium Perspectives بین اواسط مارس و اواسط می 2020 انجام شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا