چمن مصنوعی

کمترین قیمت هزینه نصب چمن مصنوعی

 

به روز شده در دسامبر 2021: اگر قصد نصب چمن مصنوعی در حیاط جدید یا جایگزینی چمن طبیعی موجود با چمن مصنوعی را دارید، احتمالاً از خود می پرسید: هزینه چمن مصنوعی چقدر است؟ و چقدر طول می کشد تا هزینه خود را پرداخت کند و من متوجه بازگشت سرمایه خود در صرفه جویی در هزینه ها شوم؟

اینها همه سؤالات عالی هستند و در زیر راهنمای قیمت گذاری با چند پاسخ آورده شده است.

قیمت چمن تقلبی به عوامل مختلفی بستگی دارد.

عوامل هزینه چمن مصنوعی

هزینه نصب چمن مصنوعی بسته به موارد زیر متفاوت است:

 • اندازه منطقه ای که در آن نصب خواهد شد و چه مقدار چمن مصنوعی مورد نیاز است. (چمن مصنوعی به متر مربع قیمت گذاری و به فروش می رسد).
 • نوع و کیفیت چمن مصنوعی.
 • میزان کار حرفه ای درگیر در نصب که معمولاً شامل موارد زیر است:
  >> حذف هر گونه چمن موجود.
  >> آماده سازی زمین و انجام هر کار دیگر در محل مورد نیاز برای نصب (مثلا ایجاد یک سطح یکنواخت، افزودن غشای مهار علف های هرز و غیره، قبل از خواباندن و نصب).
  >> چمن مصنوعی را بیرون بیاورید، آن را در جای خود ببندید، درزها را به هم بریزید و لبه ها را کوتاه کنید.
  >> سطح را با جارو، چنگک یا برس های برقی تمیز کنید تا ظاهری کامل به آن ببخشید.
 • پیچیدگی نصب (به عنوان مثال، اینکه آیا نصب شامل شیب ها، اشکال عجیب و غریب و غیره می شود)
 • این که آیا شهر شما برای نصب چمن مصنوعی اعتبار مالیاتی و/یا تخفیف ارائه می دهد.

گفته شد، فقط برای ارائه یک مثال قیمتی خاص، Purchase Green طیف گسترده ای از چمن های مصنوعی مرغوب و باکیفیت را ارائه می دهد که از 1.61 تا 3.49 دلار در هر فوت مربع متغیر است. علاوه بر این، نصاب های حرفه ای و با تجربه در این صنعت معمولاً بین 8 تا 12 دلار برای هر فوت مربع هزینه می گیرند.

چقدر طول می کشد تا چمن مصنوعی هزینه خود را بپردازد

نصب چمن مصنوعی نیاز به سرمایه گذاری اولیه زیادی دارد. اما پس از نصب، می تواند برای صاحب خانه یا کسب و کار مقدار قابل توجهی در زمان و هزینه تا 10 تا 20 سال پس از آن صرفه جویی کند:

 • صرفه جویی در قبض آب ماهانه و سالانه.
 • عدم نیاز به خرید ماشین چمن زنی، ماشین اصلاح، و سایر تجهیزات مراقبت از چمن، یا پرداخت هزینه کودها و حشره کش های گران قیمت، یا هوادهی چمن.
 • انرژی مورد نیاز برای چمن زنی، علف هرز و نگهداری آن.

در نتیجه، نصب متوسط ​​اغلب در عرض 3-5 سال هزینه می کند.

زمان نصب

چمن مصنوعی را می توان تقریباً بر روی هر سطحی نصب کرد، البته تا زمانی که کار آماده سازی مناسب زودتر از موعد انجام شود (حتما قبل از نصب با شهر خود و سازمان آب محلی خود مشورت کنید، زیرا برخی از شهرها محدودیت هایی در استفاده از چمن مصنوعی دارند). و بسته به پیچیدگی نصب، نصب حرفه ای 500 فوت مربعی معمولاً در 1-2 روز کاری انجام می شود.

برای اطلاعات بیشتر، مزایای نصب چمن مصنوعی به صورت حرفه ای را ببینید.

اگر در حال حاضر به فکر بستن نصب چمن در یک منطقه جدید یا موجود هستید، چمن مصنوعی می تواند یک جایگزین عالی باشد. از این گذشته، آن را در انواع مختلفی از سبک های متناسب با بودجه شما ارائه می دهد، و حتی به مرور زمان هزینه های خود را نیز پرداخت می کند. چه چیزی بهتر از این؟

اگر نگران هزینه نصب چمن مصنوعی کامل هستید، راهنمای ما را برای نصب چمن مصنوعی DIY بررسی کنید. که مطمئناً می تواند به کاهش هزینه پروژه کمک کند.

نکاتی را در مورد نحوه مقایسه هزینه های چمن مصنوعی برای پروژه خود بیابید. برای درخواست قیمت پروژه چمن مصنوعی خود با ما تماس بگیرید یا با ما با شماره 888-573-1138 تماس بگیرید.

با این راهنمای نصب DIY Easy Install به فرآیند نصب نگاهی بیندازید تا ایده ای از آنچه می توانید انتظار داشته باشید به دست آورید.

راهنمای خود را دریافت کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا