رمز ارز

کد بعدی Skyrocket خارج از بازار است

سلب مسئولیت: متن زیر یک بیانیه مطبوعاتی است که توسط Cryptonews.com نوشته نشده است.

فضای کریپتو رشد شگفت‌انگیزی را تجربه می‌کند، به‌ویژه با تعداد پروژه‌های موجود، سودمندی کلی آنها و اثربخشی آنها در ایجاد ارزش برای کاربران. بسیاری از این پروژه‌های جدید، پروژه‌های مالی غیرمتمرکز (DeFi) هستند که به کاهش ناکارآمدی مؤسسات مالی سنتی کمک می‌کنند و فرصت‌های سرمایه‌گذاری را برای مشتریان جهانی ایجاد می‌کنند. پروژه‌های DeFi به افراد اجازه می‌دهند تا وام دهند، تجارت کنند، سرمایه‌گذاری کنند، جوایز کسب کنند، و مشوق‌های دیگر را به دست آورند، در حالی که این ویژگی‌ها را در راس جامعه کاربران قرار می‌دهند.

مجموع مالی (AGFI$) یکی از این پیشنهادات است، و در درجه اول برای پیشبرد امور مالی غیرمتمرکز و تعریف مجدد استانداردهای موجود DeFi توسعه یافته است. ماکرو فاینانس از رویکرد DaaS (DeFi-as-a-Service) برای افزودن ارزش به بازار به عنوان یک پروژه کلید در دست برای سرمایه گذاری های غیرمتمرکز استفاده می کند.

DAO مجتمع مالی

تمرکز اولیه توکن USD AGFI ایجاد تعادل بین سرمایه گذاری های مخاطره آمیز DaaS و محصولات در حال رشد بود. ارائه این تعادل تضمین می کند که سرمایه گذاری های پرخطر DaaS بر کل خزانه داری تأثیری نداشته است. با این حال، تیم تصمیم گرفت تا با رشد پروژه یک رویکرد DAO مبتنی بر AGFI (سازمان خودمختار غیرمتمرکز) را اجرا کند.

مالی انباشته از تمرکززدایی واقعی پشتیبانی می‌کند و به دارندگان توکن اجازه می‌دهد تا به طور منفعلانه از کارمزدهای جمع‌آوری‌شده از طریق معاملات در پلتفرم کسب درآمد کنند. برای سازماندهی بهتر، این پروژه همچنین یک حساب خزانه ایجاد کرده است که تخصیص دارایی های به دست آمده از طریق فرصت های مختلف DeFi سودآور را تعیین می کند. از آنجایی که سرمایه‌گذاری انبوه از رویکرد DAO استفاده می‌کند، دارندگان توکن سرمایه‌گذاری‌ها و تخصیص صندوق خزانه را کنترل می‌کنند و در عین حال درآمد غیرفعالی کسب می‌کنند و اجازه می‌دهند تمرکززدایی دموکراتیک شکوفا شود – همانطور که هر پروژه DeFi متمرکز بر جامعه باید انجام شود.

توکن $AGFI – ستون فقرات مالی ادغام شده

اکوسیستم مالی کلی با توکن $AGFI اجرا می‌شود و سرمایه‌گذاری‌های تحت رهبری جامعه را در مزارع محصول و سایر قابلیت‌های مشابه DeFi تسهیل می‌کند. به عنوان نماد اصلی پروژه، به عنوان ستون فقرات اکوسیستم عمل می‌کند و نقشی حیاتی در حکمرانی و تصمیم‌گیری کل جامعه تامین مالی دارد.

سرمایه گذاران جدید و موجود در بخش غیرمتمرکز به دنبال سود منفعلانه و رشد دارایی های رمزنگاری خود هستند. توکن $AGFI، از طریق DAO خود، گزینه‌های زیادی را در اختیار سرمایه‌گذاران قرار می‌دهد تا بیشترین بهره را از سبد ارزهای دیجیتال خود ببرند.

علاوه بر این، از آنجایی که دارندگان توکن‌های $AGFI مسئول اداره اکوسیستم هستند، DAO به دارندگان اجازه می‌دهد تا سبد خزانه‌داری را اصلاح کنند و وجوه خزانه‌داری را به پروژه‌های سرمایه‌گذاری جدید تخصیص دهند. برخی از مزایای دیگری که دارندگان دلار AGFI در رابطه با مدیریت دلار آمریکا AGFI دارند عبارتند از:

  • محدودیت های تراکنش را بررسی کنید
  • تعدیل نرخ کارمزد تراکنش AGFI به دلار آمریکا
  • تعدیل نرخ کارمزد تراکنش ETH به دلار
  • افزایش هزینه و بازپرداخت
  • عنوان را از هزینه حذف کنید
  • از جمله عناوین نقاشی
  • تعدیل مبادله
  • تغییر طول زمان قفل

همه این حقوق به عنوان پروژه ای که توسط یک جامعه واقعاً غیرمتمرکز حمایت می شود، پذیرش و رشد جامعه را تا حد زیادی بهبود بخشیده است. افزایش پذیرش در نهایت آینده سیستم مالی تلفیقی را با امکان مشارکت بیشتر مالکان بهبود می بخشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا