چمن مصنوعی

چگونه چمن مصنوعی را تمیز کنیم

فقط چمن مصنوعی در حیاط خود نصب کردید؟ خوب شما با حذف چمن زنی، کود دهی و آبیاری در زمان، پول و تلاش خود صرفه جویی می کنید! ما همچنان توصیه می کنیم از طریق تمیز کردن چمن مصنوعی خود را حفظ کنید. یادگیری نحوه تمیز کردن چمن مصنوعی به اطمینان از طول عمر و عملکرد چمن شما کمک می کند!

نظافت منظم

توصیه می‌کنیم در صورت استفاده زیاد یا تجمع زباله، هر هفته چمن مصنوعی را تمیز کنید. زباله های بزرگتر مانند برگ ها یا شکوفه ها را می توان به راحتی با چنگک یا برس جدا کرد، در حالی که یک شلنگ از زباله های کوچکتر یا گرد و غبار مراقبت می کند. سطوح چمنی که کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرند نیازی به تمیز کردن مکرر ندارند، اما همچنان توصیه می‌کنیم دو بار در ماه یا بیشتر آن را آبکشی کنید.

آیا حیوانات خانگی دارید که از علف برای زندگی دوباره استفاده می کنند؟ فقط مطمئن شوید که قسمت هایی را که حیوانات خانگی استفاده می کنند شلنگ شلنگ کنید. این به از بین بردن رشد باکتری ها و تجمع بو کمک می کند. اگر هر ماده ای که باعث ایجاد لکه می شود به چمن شما ختم شود، تمیز کردن سریع نقطه ای مناسب است.

جدای از آن، هر چند ماه یک بار با استفاده از چنگک چمن یا جارو/برس شکننده سفت، چمن خود را به سرعت چنگک بزنید. حتما از پرزهای فلزی پرهیز کنید زیرا می تواند به چمن مصنوعی آسیب برساند. این چنگک به حذف هر گونه زباله ای که بین تیغه های چمن گیر کرده است کمک می کند.

در حالی که در حال چنگ زدن هستید، اطراف را بررسی کنید تا ببینید آیا چمن در مناطقی صاف شده است یا خیر. برس کشیدن آن با چنگک/برس آسان خواهد بود. فقط برس را در جهت مخالف تیغه ها بکشید تا دوباره آنها را در موقعیت عمودی خود قرار دهید.

اکنون می دانید که چگونه چمن مصنوعی را به طور منظم تمیز کنید. این مراحل ساده باعث می شود که چمن شما جدید به نظر برسد، بوی عالی داشته باشد و عملکردی عالی داشته باشد.

به طور دوره‌ای، مثلاً هر سال برای مصارف مسکونی، می‌خواهید روی چمن مصنوعی خود تمیزکاری عمیق انجام دهید.

تمیزکاری کامل

شما باید مراقب باکتری ها/بوی ایجاد شده روی چمن خود باشید. آیا متوجه بوهای ماندگار شده اید؟ سعی کنید با استفاده از Turf Bomb یا دیگر پاک کننده های غیر سمی، یک بو زدایی چمن انجام دهید. Turf Bomb غیر سمی، زیست تخریب پذیر و ضد حساسیت است، بنابراین برای بچه ها و حیوانات خانگی بی خطر است و به طور ویژه برای استفاده از چمن مصنوعی طراحی شده است. جارو چمن چمن مصنوعی شما را ضد عفونی می کند و هر بو را هدف قرار می دهد.

موثرترین فرآیند تمیز کردن، استفاده از برس مکانیکی است. این دستگاه که اغلب به عنوان برس برقی یا جارو برقی نامیده می شود، از برس مویی استفاده می کند که توسط موتور حرکت می کند تا سطح چمن مصنوعی را کاملا تمیز کند. این نوع تمیز کردن به حذف الگوهای سایش ترافیک در چمن مصنوعی شما کمک می کند آن را به ظاهری شبیه به جدید بازگردانید. در خلاص شدن از شر لکه های صاف یا رفع چمن هایی که ظاهری مات به خود گرفته اند مؤثر است. به طور معمول، با استفاده معمولی مسکونی و تمیز کردن منظم ذکر شده در بالا، این نوع فرآیند باید حدوداً انجام شود. سالی یک بار.

نگهداری صحیح چمن مصنوعی می تواند به حفظ وضعیت خوب آن در طول زمان کمک کند. این فرآیند با تمیز کردن منظم بر اساس سیستم شستشوی هفتگی، جمع‌آوری ماهانه و تمیز کردن لکه‌ای شروع می‌شود. علاوه بر این تمیز کردن منظم، طول عمر چمن به تمیز کردن عمیق دوره ای نیز بستگی دارد. این معمولاً شامل استفاده از یک پاک کننده برقی برس است که می تواند به حذف بیشتر زباله ها از سطح و در عین حال بهبود ظاهر و احساس چمن کمک کند.

خیلی به نظر می رسد؟ شاید. اما به این فکر کنید که در مقایسه با چمن زنی چقدر راحت تر، سریع تر و مقرون به صرفه است، بدانید که می دانید چگونه چمن مصنوعی را تمیز کنید!

با این راهنمای نصب DIY Easy Install به فرآیند نصب نگاهی بیاندازید تا ایده ای از آنچه می توانید انتظار داشته باشید به دست آورید.

راهنمای خود را دریافت کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا