چمن مصنوعی

چگونه بهترین چمن تقلبی را برای پروژه خود انتخاب کنید

قدم زدن در یک انبار یا مرور یک وب سایت با گزینه های بی پایان چمن مصنوعی می تواند ترسناک باشد، به خصوص برای کسانی که برای اولین بار وارد می شوند. چگونه مناسب را انتخاب کنم؟ اصلا من دنبال چی هستم؟ من چمنی می خواهم که سبز باشد. من این را به یقین می دانم.

و این یک شروع عالی است. در Purchase Green، ما انتخاب بهترین چمن تقلبی را برای هر پروژه ای که روی آن کار می کنید را به یک علم تبدیل کرده ایم.

صفحه منو گزینه ها را به چهار دسته تقسیم می کند:

  • کاربرد
  • ترافیک
  • مشخصات تیغه
  • تجهیزات جانبی

هنگام چیدن چمن مصنوعی مناسب، همه چیز به این چهار چیز خلاصه می شود.

برنامه، پروژه‌ای است که روی آن کار می‌کنید، چه نصب فضای سبز رویایی‌تان، یک منطقه برای حیوانات خانگی‌تان، یک زمین بازی، یک زمین ورزشی، یا فقط انجام محوطه‌سازی. دانستن اینکه پروژه چیست برای انتخاب بهترین چمن تقلبی برای نصب بسیار مهم است.

اگر به دنبال چمن مصنوعی برای رفتن به حیاط خلوت خود هستید و حیوانات خانگی شما از فضا برای انجام کارهای خود استفاده می کنند، چند کار وجود دارد که می توانیم برای از بین بردن بو و تمیز کردن راحت تر انجام دهیم. بخش بزرگی از این موضوع مربوط به پرکننده‌ای است که انتخاب می‌کنید، که بعداً در مورد آن بحث خواهیم کرد، اما اجازه دهید فعلاً روی خود چمن تمرکز کنیم. همه علف‌های ما «پسند حیوانات خانگی» هستند به این معنی که به سرعت تخلیه می‌شوند تا از شر زباله خلاص شوند. اما چمنی که از نظر ارتفاع کوتاهتر است Spring Fescue Pet Pro تمیز کردن بسیار آسان تر خواهد بود. اما اگر هیچ حیوان خانگی در حیاط خلوت خود ندارید، دیگر نگران ارتفاع بالای چمن نخواهید بود. بومی کالیفرنیا.

همچنین برای دوام چمن شما بسیار مهم است که بدانید چقدر ترافیک روی چمن انجام می شود. اگر پروژه شما بیشتر برای زیبایی شناسی و نمایش است تا فعالیت سنگین، یک انتخاب عالی و کم ترافیک چیزی شبیه به جنوب غربی سود. اما اگر قرار است بچه‌ها، بزرگسالان یا حیوانات خانگی زیادی از این فضا استفاده کنند، یک چمن با حافظه برجسته (مانند تشک مموری فوم) و دوام بالا بهترین چمن تقلبی برای انتخاب خواهد بود. چیزی مثل بهار فسکیو برتر یک گزینه عالی خواهد بود

مشخصات تیغه چمنی که انتخاب می کنید بر جنبه های زیادی از نحوه عملکرد چمن تاثیر می گذارد. یکی از اولین چیزهایی که به آن نگاه می کنیم، پایان چمن یا درخشش است. به عبارت ساده، چقدر می خواهید چمن شما بدرخشد؟ علف‌های با درخشش بیشتر می‌توانند شبنم صبحگاهی خوبی داشته باشند، اما اگر این سبک شما نیست، چمن‌های بدون براق ظاهر طبیعی‌تری دارند.

هنگام خرید در فروشگاه یا سفارش آنلاین نمونه، در نهایت متوجه خواهید شد که دست خود را روی آن برش‌های چمن می‌چرخانید. این حس شبیه چیه؟ این چیزی است که ما به عنوان بافت دسته بندی می کنیم. می توانید چمنی داشته باشید که نرم تر است چاودار بهاره 65 یا سفت تر مثل ویستا 70.

و حالا میرسیم به رنگ! گفتی سبز میخواهی، درسته؟ باز هم شروع عالی اما، باید بپرسم، چه نوع سبزی؟ علف های ما در چند رنگ مختلف هستند. زیتون، بهار و مزرعه رایج ترین هستند.

تیغه چمن می تواند شکل های مختلفی داشته باشد: v شکل، موج شکل، مسطح، c شکل، توخالی، الماس دوتایی، و این حتی همه چیز نیست! خوب، این فقط زیاده روی به نظر می رسد، اینطور نیست؟ ما اینطور فکر نمی کنیم. ما از شما می خواهیم که هر گزینه ای برای انتخاب بهترین چمن تقلبی برای پروژه خود داشته باشید، و تمام آن اشکال مختلف تأثیر زیادی بر عملکرد چمن شما دارند.

به عنوان مثال، تیغه های بید (در علف هایی مانند Playscape) تیغه های نرم و محکم تری را ترکیب کنید که ترکیبی محکم از انعطاف پذیری و استحکام را به ارمغان می آورد. یک چمن مانند اکو بهار 75 دارای تیغه های c شکل است که برای انعکاس پرتوهای فرابنفش و خنک نگه داشتن چمن عالی است.

اگر می‌دانید که روی چمن راه می‌روید یا بچه‌ها یا سگ‌هایی دارید که روی آن بازی می‌کنند، خنک‌تر نگه‌داشتن چمن با نخ خنک ضروری است. برخی از شکل های تیغه آن اشعه های UV داغ را بهتر از بقیه منحرف می کنند. چیزی شبیه به ماراتن – زیتون چمن یک تیغه U شکل دارد که در کنترل دما عالی است.

و در نهایت، پس از بررسی اپلیکیشن پروژه، ترافیک و مشخصات تیغه، بهترین چمن تقلبی را برای خود انتخاب کرده اید. یک لحظه وقت بگذارید، جشن بگیرید و سپس به تجارت بازگردید. بیا حرف بزنیم تجهیزات جانبی.

هر گونه نصب نیاز دارد داشتن لوازم جانبی مناسب برای حفظ ظاهر و احساس بهترین چمن. ما چند گزینه پر کردن مختلف داریم: شن و ماسه سیلیس، زئولیت، و HeroFill. باز هم، بسته به نوع پروژه و بودجه شما، متوجه خواهید شد که یکی بهتر از بقیه برای شما کار می کند. به عنوان مثال، اگر حیوانات خانگی شما از فضا استفاده می کنند، استفاده از پرکننده ای که بوها را کنترل می کند ضروری است. MellowFill و زئولیت گزینه های عالی برای مناطق دوستدار حیوانات خانگی هستند.

دیگر تجهیزات جانبی پسندیدن نوار درز، چسب دریایی، سد علف های هرز، پاک کننده بمب چمن، تخته های خم، و سهام همچنین می توان با توجه به نیاز پروژه شما خریداری کرد. ما حتی داریم پرچم ها برای آن لمس پایانی دوست داشتنی روی شما سبز گذاشتن!

بعد از همه اینها، بعد از همه آن سؤالات، مشخص کردن نیازهای خود و در نظر گرفتن اینکه چه چیزی مؤثر است، …

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا