چمن مصنوعی

چه چیزی چمن زمین بازی ما را متفاوت می کند؟

هنگام انتخاب چمن برای زمین بازی، چیزی می خواهید که بچه ها را ایمن تر نگه دارد، در بازی های سنگین ایستادگی کند و در انجام آن خوب به نظر برسد. چمن زمین بازی قدیمی‌تر گاهی اوقات می‌تواند خاطرات یک سطح لاستیکی سفت و سبز را که در روزهای گرم بوی بدی دارد، زنده کند.

خوشبختانه، این مورد نیست چمن زمین بازی گرین را بخرید. هیچ لاستیک خرده‌ای در چمن‌های ما پیدا نمی‌کنید، و ما نرم‌ترین و ایمن‌ترین چمن‌های موجود را داریم. هنگامی که به مشتریان کمک می کنیم تا چمن مصنوعی را برای زمین بازی انتخاب کنند، مواردی را پیشنهاد می کنیم که برای سال ها سرگرمی بادوام و ایمن باشند.

چمن در گزینه های مختلفی ارائه می شود تا بتوانید مطمئن شوید که بهترین مورد را برای پروژه خود انتخاب می کنید. Purchase Green دارای بیش از هفت نوع چمن است که ما برای زمین های بازی توصیه می کنیم، و ما برای افزایش ایمنی، لایه های زیرین ضربه گیر و همچنین انواع مختلف پرکننده را ارائه می دهیم که به کاهش رشد باکتری ها کمک می کند.

الماس خنک زمین بازی چمن مصنوعی

جنوب غربی سود اسپورت زمین بازی چمن مصنوعی

چمن زمین بازی

آریزونا پرو زمین بازی چمن مصنوعی

چمن مصنوعی برای زمین بازی

فیس مانند Playscape Pro و سبز چند ساله همچنین گزینه‌های عالی هستند زیرا ضد باکتری/میکروبی هستند، استحکام فیبر بی‌نظیری دارند و با زهکشی کامل سطح کاملاً نفوذپذیر هستند. Playscape Pro حتی برای جلوگیری از شوک ضد الکتریسیته ساکن است!

برای اینکه از چمن مصنوعی خود بهترین بهره را ببرید، آن را با محافظ جفت کنید پدهای شوک و پر کردن که به شما کمک می کند تا به ارتفاع بحرانی سقوط (CFH) مورد نظر خود دست یابید – ارتفاعی که در آن آسیب جدی سقوط ممکن است رخ دهد. اگر کنجکاو هستید که ببینید چمن ما چگونه تحمل می کند، می توانید ما را بخوانید داده های تست CFH.

در پایان روز، چمن مصنوعی برای زمین بازی شما باید ایمن، بادوام و برای چشم آسان باشد. وقتی نوبت به انتخاب بهترین چمن برای زمین بازی شما می رسد، کارشناسان PG ما همیشه خوشحال هستند که در هر پروژه خاص شما به شما کمک کنند!

با این راهنمای نصب DIY Easy Install به فرآیند نصب نگاهی بیاندازید تا ایده ای از آنچه می توانید انتظار داشته باشید به دست آورید.

راهنمای خود را دریافت کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا