چمن مصنوعی

چه نوع نخی در رول های چمن مصنوعی ما وجود دارد؟

باور کنید یا نه، وجود دارد ده انواع نخ هایی که ما در رول های مختلف چمن مصنوعی خود استفاده می کنیم. هر نخ دارای شکل تیغه و مجموعه ای از ویژگی های خاص خود است که به تنوع گسترده علف های ما کمک می کند.

انواع نخ ها بر اساس شکل آنها متمایز می شوند. ممکن است بپرسید، “خوب، ما در اینجا در مورد چند شکل صحبت می کنیم؟ نمی تواند به این تعداد باشد.» اما، در واقع، وجود دارد ده!

تخت

شروع آن با OL’ سعی شده و واقعی. کلاسیک.

اگر به سادگی چمنی می‌خواهید که ظاهری شگفت‌انگیز داشته باشد و گزینه‌ای سازگار با محیط زیست و صرفه‌جویی در مصرف آب باشد که در رفت و آمد شدید پیاده روی نداشته باشد، نخ مسطح کامل است. آن را در ما پیدا کنید نور ساد جنوب غربی رول چمن مصنوعی

درخت بید

پیشگامانه و نسل بعدی ما نخ بید اولین نخ واقعا غیر جهت دار است. الگوهای پوشیدن؟ ویلو هرگز در مورد آنها چیزی نشنیده است.

برای پیدا کردن یک مجری بهتر از نخ بید به سختی می توانید همه کاره را پیدا کنید. این برای تکرار زمین های بیسبال ایجاد شده است – بنابراین چقرمگی، دوام و احساس فوق العاده ای دارد. معنی آن برای شما در محیط های منظره یا زمین بازی این است که نخ بید در مقابل هر چیزی که به سمت آن پرتاب کنید مقاومت می کند. Willow سخت کار می کند، بنابراین شما می توانید سخت بازی کن.

ساقه

آ نخ بخار شبیه یک نخ مسطح با یک تفاوت کلیدی است – ساقه ای که طول تیغه را دارد که حافظه و عملکرد را افزایش می دهد.

علف های ساقه ما با نخ های تیولون ساخته می شوند. تیولون نام تجاری نخ ساقه ای است که برای دهه ها وجود داشته است – و از نظر عملکرد و حافظه مدت طولانی به عنوان بهترین نخ در جهان شناخته شده است. نخ های تیولون دارای ساقه فیبری هستند که با سفت شدن به گرما پاسخ می دهد. رول های چمن مصنوعی را باز کنید جنوب غربی سود یا نیچرز سود 90و شما می توانید به معنای واقعی کلمه شروع به ایستادن تیغه ها را تماشا کنید زیرا الیاف گرمای خورشید را جذب کرده و سفت می شوند.

دو الماس

شما می دانید که آنها در مورد الماس چه می گویند. خوب، نخ دابل الماس ما بهترین دوست همه است. و به طور انحصاری در ما یافت می شود Fescue Supreme رول چمن مصنوعی

را شکل دو الماس نتیجه آخرین فناوری اکستروژن نخ است. این یک چمن بسیار بادوام ایجاد می کند که حس بسیار نرم و دلپذیری را به همراه دارد. به دلیل این ویژگی‌ها، چمن‌ها با نخ‌های دو الماس شکل واقعاً چند منظوره هستند و تقریباً در هر مکانی عالی عمل خواهند کرد.

V شکل

را نخ V شکل در ما یافت می شود ویستا خط یکی از محبوب ترین و موفق ترین ما تاکنون است. V شکل بدون شک یکی از بهترین عملکردها در بازار به دلیل استحکام در حافظه و دوام است.

نه تنها در زیر ترافیک نگه می دارد، بلکه طبیعی به نظر می رسد که این کار را انجام دهد! چمن‌های ویستا دارای کیفیت دو رنگ سبز لیمویی پر جنب و جوش هستند و ظاهری تازه و سالم دارند.

S شکل

گناه S شکل مخفف نرم. واقعاً نه، اما به دلیل احساس نرمی فوق العاده، عملکرد عالی و تقریباً بدون درخشش شناخته شده است.

خرید فیبر S گرین از دو جهت بی نظیر است. اولاً، فیبر S ما تقریباً هیچ درخششی ندارد زیرا قبل از تافت شدن در کارخانه، درخشندگی ضد درخشندگی دریافت می‌کند. دوم، فیبر S ما نرمتر از رقبا است. ما با بهبود منکر به این امر دست یافتیم. ما حتی نام خود را هم گذاشتیم مخمل خواب دار طبیعت چمن پس از احساس شگفت انگیز. تیغه ضخیم تر به معنای عملکرد بهتر است. در واقع، تنها چیزی که بین S ما و مسابقات باقی مانده، شکل است.

C شکل

اگر هنوز در حال صحبت با اختصارات هستیم، حدس می‌زنم می‌توانید بگویید «C» مخفف آن است سرد. این فقط به این معنی نیست که ما C شکل چمن واقعا عالی است (که هست)، اما در واقع خنک تر از سایر تیغه ها باقی می ماند. به طور دقیق 10-20٪ خنک تر است.

اون چطور انجامش میدهد؟ خوب، فیبر C شکل با منحرف کردن پرتوهای فرابنفش از الیاف پیچ خورده کوتاهتر که در آن گرما می تواند به دام بیفتد، به کاهش دمای سطح چمن کمک می کند – این همان چیزی است که ما به آن فناوری Cool Yarn می گوییم عزیزم!

چمن های C شکل در خط Eco ما مانند Eco Olive 80 برای کسانی که به دنبال چمنی واقعی، خنک تر و ماندگاری تحسین برانگیز هستند، انتخاب خوبی هستند.

U شکل

با موضوع Cool Yarn، ما U شکل نخ بهترین فناوری Cool Yarn است که در ما موجود است ماراتن چمن ها

جالب اینجاست که همان خاصیت انحنای که از گرم شدن U شکل به اندازه سایر علف‌ها جلوگیری می‌کند، به انعطاف‌پذیری آن نیز کمک می‌کند. طبیعت بهتر می‌داند و وقتی به آن فکر می‌کنید شکل U واقعاً یک قوس است. در یوتا، طاق‌های طبیعت برای میلیون‌ها سال پابرجا بوده‌اند – گواهی بر قدرت U-Shape!

با نخ های U شکل، چمن بلند و خنکی خواهید داشت که برای کاربردهای منظره کم ترافیک و مناطق حیوانات خانگی ایده آل است. U-شکل به سادگی در انعکاس گرما فوق العاده است و در عین حال زیبایی بسیار واقعی را ارائه می دهد.

Mini-W

آیا تا به حال کسی را ملاقات کرده اید که به طور طبیعی در همه چیز آنقدر خوب بوده که منصفانه نبوده است؟ خوب، همین است Mini-W نخ یک جک از تمام معاملات. یک نخ رنسانس.

همانطور که در بخش ظاهر و احساس، Mini-W مهندسی شده است تا مطلوب ترین ویژگی های نخ های دیگر را با هم ترکیب کند. شاید بهترین نخ در …

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا