چمن مصنوعی

چمن مصنوعی GrassTex | تکنولوژی چمن مصنوعی

با خرید سبز به GrassTex خوش آمدید.

Grasstex خط تولید ما از چمن های 100٪ ساخت ایالات متحده است. آنها درست در اینجا در ایالات متحده آمریکا، در شهر کوچک دالتون، GA ساخته می شوند: بیشتر به دلیل “پایتخت فرش جهان” شناخته شده است.

خط Grasstex ما شامل چمن‌های زیر است: Eco Spring و Olive (در همه وزن‌های صورت)، VMAX، PG Tour، Playtime، Pet Heaven، و Soft Landing.

پس چه چیزی این علف ها را خاص می کند؟ (البته علاوه بر این که آنها میهن پرستان ترین علف های ما هستند). خوب برای یکی، آنها شامل نوآوری های پشتیبان منحصر به فرد Silverback و ArmorLoc هستند.

ArmorLoc 3L یک پشتیبان اولیه غیر جهت دار و پایدار از لحاظ ابعادی است که هیچ حرکت اضافی را تضمین می کند. این منجر به استحکام بی نظیر، عدم جذب و بهبود ثبات ابعادی می شود.

Silverback یک سیستم پشتیبان ثانویه است که از پیوندهای شیمیایی (به جای پیوندهای مکانیکی سنتی) برای دستیابی به یک اتصال تافت استفاده می کند که 88٪ قوی تر از استاندارد صنعت است.

سایر ویژگی‌هایی که در برخی از محصولات GrassTex ما ظاهر می‌شوند عبارتند از: نخ خنک برای دمای کمتر از 20 درصد چمن، پوشش کف برای افزایش ایمنی، و الیاف نایلون برای مقاومت در برابر حرارت.

ما بسیار هیجان‌زده‌ایم که جدیدترین فناوری را در نوآورانه‌ترین محصولات، که در اینجا در ایالات متحده طراحی و ساخته شده‌اند، به شما ارائه دهیم.

با این راهنمای نصب DIY Easy Install به فرآیند نصب نگاهی بیاندازید تا ایده ای از آنچه می توانید انتظار داشته باشید به دست آورید.

راهنمای خود را دریافت کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا