چمن مصنوعی

چمن مصنوعی چقدر دوام می آورد؟

یکی از مهم ترین و متداول ترین سوالاتی که از ما می پرسند این است که “چمن مصنوعی چقدر دوام می آورد؟” طول عمر چمن مصنوعی به عوامل زیادی بستگی دارد، اما به طور کلی، می تواند 15-25 سال طول بکشد.

در اینجا چند کار وجود دارد که می توانید برای تازه نگه داشتن چمن و ماندگاری طولانی تری انجام دهید.

تمیز کردن

این ممکن است مسلم باشد، اما تمیز کردن چمن شما به ماندگاری طولانی‌تری کمک می‌کند. چند بار در ماه چمن خود را با شلنگ بشویید و هر گونه زباله را از بین ببرید، از جمع شدن هر چیزی بین تیغه های چمن جلوگیری می کند. اگر حیوانات خانگی شما از محوطه چمن استفاده می کنند، باید کمی بیشتر تمیز کنید. برای از بین بردن هر گونه لکه و بو، الف بمب چمن پاکسازی ضد عفونی کننده این کار را انجام می دهد.

ما در این مورد در مورد تمیز کردن عمیق چمن شما صحبت کردیم پست وبلاگ از ماه گذشته اگر می خواهید بیشتر بدانید.

جارو برقی

با استفاده از a جارو برقی چند بار در سال روی چمن شما کمک خواهد کرد چمن خود را به ظاهری شبیه به جدید بازگردانید. جارو برقی برای حذف الگوهای ساییدگی ترافیک و رفع هرگونه لکه صاف یا تشک کار می کند. این کمک بزرگی به افزایش طول عمر چمن شما خواهد بود!

اجتناب از گرمایش موضعی

گرمای موضعی می تواند زمانی رخ دهد که نور متمرکز خورشید باعث سوزاندن و ذوب چمن مصنوعی شود. انعکاس پنجره ها، مبلمان شیشه ای و ماشین آلات همگی می توانند منجر به گرمایش موضعی چمن شما شوند. مسدود کردن هرگونه انعکاس با حرکت دادن، پوشاندن یا رنگ آمیزی مقصر کلید اطمینان از بهترین عمر چمن شما خواهد بود. برای اطلاعات بیشتر در مورد گرمایش محلی، این را بررسی کنید پست وبلاگ.

چمن مصنوعی می تواند 15 تا 25 سال دوام بیاورد، بسته به خود چمن و کمی نگهداری مورد نیاز برای حفظ زیبایی آن. اما می توانید شرط ببندید که بهترین بهره را از خرید چمن مصنوعی سبز خود خواهید برد و به چمن مصنوعی مناسب مجهز خواهید شد. ابزار و تجهیزات جانبی تا سال ها از چمن خود لذت ببرید.

با این راهنمای نصب DIY Easy Install به فرآیند نصب نگاهی بیاندازید تا ایده ای از آنچه می توانید انتظار داشته باشید به دست آورید.

راهنمای خود را دریافت کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا