چمن مصنوعی

چمن مصنوعی سبز فینیکس را خریداری کنید

ما اینجا در Purchase Green Artificial Grass Phoenix مشغول بوده ایم! در اینجا چیزی است که ما انجام داده ایم.

در ابتدای ماه مارس، ما به نمایشگاه خانگی Maricopa County رفتیم و لحظات بسیار خوبی را با مردم ملاقات کردیم و در مورد چمن مصنوعی گپ زدیم. با تشکر از همه کسانی که بیرون آمدند، و ما همه را در برنامه بعدی خواهیم دید!

ما در مورد این نصب که برای دبیرستان چاپارال در اسکاتسدیل انجام دادیم بسیار هیجان زده هستیم! این قفس‌های ضربه‌زنی از Vista Sport شگفت‌انگیز استفاده می‌کنند که دارای فناوری کاموا خنک‌کننده کاهش دما و فیبر V شکل بادوام است تا در برابر هر چیزی که آن سافت‌بال‌ها می‌توانند به آن پرتاب کنند، مقاومت کند.

تابستان زودتر از آنچه تصور می کنیم فرا می رسد و هوا گرم خواهد بود. گرفتن آن دسته از چمن‌های مصنوعی که نخ خنک دارند بهتر از آنهایی است که نخ خنک دارند، زیرا چمن را 10 تا 20 درصد خنک‌تر نگه می‌دارد. همچنین توجه به این نکته مهم است که در حالی که ما به آن دماهای سه رقمی خواهیم رسید، چمن مصنوعی ما از دمای محیط گرم نمی شود. بنابراین، حتی اگر تابستان امسال بیش از 100 درجه باشد (و خواهد بود)، اگر چمن مصنوعی شما سایه داشته باشد، مشکلی نخواهد بود.

و ما یک پیشنهاد هیجان انگیز برای پیمانکاران جدید داریم! ما ارائه خواهیم کرد تحویل رایگان برای 3 سفارش اول پیمانکاران جدید! علاوه بر تحویل رایگان، یک بطری رایگان از Turf Bomb نیز می اندازیم.

بیایید با خرید چمن مصنوعی سبز فینیکس و ببینید چه چیز دیگری در فروشگاه داریم! ما در 2140 S. 7th Ave., Suite 100, Phoenix, AZ 85007 واقع شده‌ایم. یا اگر سؤالی دارید با شماره 602-832-7245 تماس بگیرید!

آدرس ما – خرید چمن مصنوعی سبز Phoenix, 2140 S. 7th Ave., Suite 100, Phoenix, AZ 85007

شماره تلفن ما – 602-832-7245

ما خوشحالیم، ما کمک می کنیم، و خوشحالیم که کمک می کنیم!

با این راهنمای نصب DIY Easy Install به فرآیند نصب نگاهی بیاندازید تا ایده ای از آنچه می توانید انتظار داشته باشید به دست آورید.

راهنمای خود را دریافت کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا