روانشناسی

پرداختن به خطرات آزمایش بدون نظارت نامزد – بزرگنمایی برای نجات!

در People Central، ما دوست داریم شیوه‌های نوآورانه در حال ظهور را با مشتریان خود و جامعه وسیع‌تری از افرادی که می‌خواهند درباره استخدام و انتخاب تصمیم‌گیری آگاهانه بگیرند، به اشتراک بگذاریم، بنابراین در اینجا یک گام عملی وجود دارد که امروز می‌توانید برای افزایش اثربخشی فرآیند انتخاب خود بردارید:

پس از شلیک از گمنامی نسبی به نرم افزارهای ارتباطی ضروری در طول تعطیلی همه گیر، Zoom اکنون راهی ارزان و آسان برای مقابله با یکی از بزرگترین مسائل و خطرات آزمایش و ارزیابی آنلاین برای کارفرمایان ارائه کرده است.

مزایای تست آنلاین تا حد زیادی توسط اکثر مردم درک، تشخیص و اجرا می شود، اما به عنوان یک تجدید سریع از آنچه شما به آن عادت دارید، عدم نیاز به دعوت از داوطلبان به جلسات امتحان تعدیل شده و تمام وقت، تلاش و هزینه ای که در آن صرفه جویی می شود. رتبه بندی نامزد به احتمال زیاد سفر، محل اقامت، اتاق ها و افرادی است که ارزیابی ها را انجام می دهند، به همین دلیل است که تغییرات خیلی وقت پیش انجام شده است.

داوطلبان شما به اندازه شما برای شرکت در آزمون آنلاین مورد قدردانی قرار می گیرند، اما یک آزمون بدون نظارت خطرات زیادی را در پی دارد که داوطلبان تصمیم بگیرند از دیگران کمک بگیرند یا حتی “دوستان باهوش” داشته باشند تا از طرف آنها در آزمون شرکت کنند.

برخی از ویژگی های Zoom به شما امکان می دهد این خطر را کاهش یا حذف کنید، بنابراین در اینجا دو رویکرد گام به گام وجود دارد که امروزه برخی از مشتریان می توانند از آنها استفاده کنند:

تست زوم آنلاین نیمه نظارتی

 1. مشتری آزمون(های) خود را درخواست می کند و ما لینک آزمون را برای داوطلب(ها) ارسال می کنیم.
 2. مشتری یک تماس Zoom با نامزد شروع می کند و هویت او را تأیید می کند.
 3. داوطلب روی پیوند آزمون کلیک می کند و “اشتراک گذاری صفحه” را با مشتری شروع می کند. هر دو طرف باید به سکوت خود ادامه دهند.
 4. داوطلب اکنون می تواند از طریق آزمون کار کند. مشتری می تواند هم فیلتر (از طریق دوربین) و هم صفحه نمایش (از طریق صفحه اشتراک گذاری) را ببیند.
 5. مشتری می تواند برای انجام کارهای دیگری که دوست دارد برود
 6. پس از اینکه کاندیداها روی «ارسال نهایی» و «پایان» کلیک کردند، می‌توانند نادیده گرفته شوند و مشتری را از فسخ خود مطلع کنند. تماس به پایان می رسد

تست زوم برای کنترل جامع آنلاین

 1. مشتری تست های خود را سفارش می دهد و ما لینک را برای مشتری (فردی که آزمون را انجام می دهد) ارسال می کنیم.
 2. مشتری یک تماس Zoom با نامزد شروع می کند و هویت او را تأیید می کند
 3. مشتری روی پیوند آزمون کلیک می کند و “اشتراک گذاری صفحه” را با نامزد شروع می کند. هر دو طرف باید به سکوت خود ادامه دهند.
 4. مشتری از ویژگی دسترسی از راه دور Zoom استفاده می کند تا به داوطلب اجازه دهد در آزمون شرکت کند.
 5. داوطلب اکنون می تواند از طریق آزمون (ها) کار کند. مشتری می تواند هم فیلتر (از طریق دوربین) و هم صفحه نمایش (از طریق صفحه اشتراک گذاری) را ببیند.
 6. مشتری می تواند برای انجام کارهای دیگری که دوست دارد برود
 7. پس از اینکه کاندیداها روی «ارسال نهایی» و «پایان» کلیک کردند، می‌توانند نادیده گرفته شوند و مشتری را از فسخ خود مطلع کنند. تماس به پایان می رسد

ساده و در عین حال موثر! خواهش میکنم.

هنگام استفاده از هر یک از روش های فوق باید به دو نکته توجه داشت:

 • داوطلب برای استفاده از این گزینه نباید از iPad یا صفحه لمسی دیگری استفاده کند زیرا از ماوس از راه دور برای پیمایش امتحان استفاده می کند.
 • استفاده از یک لپ‌تاپ یا دستگاه رومیزی نیز باعث می‌شود که نامزد نسبت به زمانی که از یک دستگاه دستی استفاده می‌کردند، راحت‌تر دیده شود.
 • اجازه می دهد …

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا