خودرو

هوندا HR-V جدید پیش از عرضه اروپایی خود در سال 2023 در ایالات متحده رونمایی شد

هوندا HR-V کاملاً جدید را به بازار ایالات متحده معرفی کرده است که هیچ ارتباطی با هوندا HR-V ندارد که سال گذشته در اروپا عرضه شد، اما در نهایت در کنار آن با نامی دیگر به فروش خواهد رسید.

HR-V جدید به عنوان بخشی از ارائه استراتژی برقی سازی ماه گذشته با تمرکز بر جذابیت برای خریداران جوان پیش نمایش شد و به این ترتیب متخصص در نشانه های طراحی “اسپرت و رسا”، پویایی افزایش یافته، کاربردی و چابکی بود.

این سایز مشابه هوندا CR-V است، حرکتی که با هدف افزایش سایز دومی در تکرار بعدی برای رقابت بهتر با اشکودا کودیاک و تویوتا هایلندر انجام می شود.

تصاویر جاسوسی اخیر این ایده را نشان می دهد که چه مقدار از بزرگترین مدل اروپایی هوندا دوباره مهندسی و مهندسی شده است.

نسخه آمریکایی HR-V کمترین شباهت را با HR-V جدید دارد که اتوکار اخیراً در جاده آزمایش کرده است. با این حال، مانند آن خودرو (و سایر خودروهای اصلی هوندا که از این پس عرضه می شوند)، از یک پیشرانه هیبریدی استفاده خواهد کرد.

جزئیات دقیق پیشرانه هنوز مخفی نگه داشته می شود، اما با توجه به اینکه کراس اوور جدید روی همان شاسی نسل یازدهم هاچ بک هوندا سیویک (که اخیراً در فرم مشخصات اروپایی فاش شد) قرار دارد، به احتمال زیاد با موتور 2.0 لیتری جفت می شود. موتور اتکینسون . . موتور چهار سیلندر بنزینی با یک جفت موتور الکتریکی با قدرت 181 اسب بخار و 232 پوند فوت.

مشخصات فنی با نزدیک شدن به عرضه تابستانی آن در ایالات متحده تایید خواهد شد، اما در حال حاضر هوندا قول داده است که “راندن باکیفیت تر، مطمئن تر و سرگرم کننده تر خواهد بود، با پویایی و واکنش پیشرانه بهبود یافته”.

مشخص نیست که هوندا چگونه این خودرو را از HR-V با اندازه مشابه در نمایندگی های اروپایی متمایز خواهد کرد.

با این حال، قابل توجه است که این شرکت قبلاً دومین خودروی الکتریکی خود را در قالب نمونه اولیه e:NY1 پیش‌نمایش کرده است که از نظر بصری تقریباً مشابه HR-V در بازار اروپا است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا