چمن مصنوعی

هزینه چمن مصنوعی | مقایسه برآوردها

در Purchase Green، ما همیشه مشتریان خود را تشویق می کنیم تا برآوردهای چمن مصنوعی را از منابع مختلف مقایسه کنند. هنگام جمع‌آوری و مقایسه تخمین‌ها، حتماً عوامل هزینه و ارزش ذکر شده در زیر را در نظر بگیرید و مطمئن شوید که بهترین کیفیت را برای دلاری که به سختی به دست آورده‌اید، دریافت می‌کنید.

فاکتور شماره 1: کیفیت چمن مصنوعی

قیمت خرده فروشی چمن مصنوعی عمدتاً به مقدار مواد مورد نیاز برای ساخت آن محصول خلاصه می شود. مشخصاتی مانند وزن صورت، وزن کل و ارتفاع شمع اغلب اولین شاخص های منطقی سازی هزینه ها هستند. با این حال، مقدار مواد تمام آن چیزی نیست که برای تولید چمن مصنوعی با کیفیت بالا صرف می شود.

Purchase Green به طور خاص از فناوری ساخت ویژه برای ایجاد نخ های چمن منحصر به فرد استفاده می کند که عملکردها و زیبایی های متفاوتی را ارائه می دهد. مانند نخ های چمن که گرمای کمتری را در خود نگه می دارند، الکتریسیته ساکن کمتری را انتقال می دهند و با باکتری ها مبارزه می کنند. ما همچنین از انواع مواد پشتیبان استفاده می کنیم تا راه حل های بهتری برای کسانی که نیازهای عملکردی خاصی دارند ارائه دهیم. به عنوان مثال، مواد پشتی خاصی وجود دارد که نصب آنها در آب و هوای سردتر آسان تر است، کاملاً نفوذپذیر هستند و پشتی هایی که معمولاً برای طول عمر پایدارتر هستند.

تخمین های چمن مصنوعی خود را با نگاه کردن به مشخصات محصول و همچنین ویژگی ها و مزایای آن به دقت مقایسه کنید، سپس هزینه ای را که مایلید برای کیفیت بپردازید، مشخص کنید.

فاکتور شماره 2: روش نصب

نصب چمن مصنوعی به مهارت و دانش خاصی نیاز دارد، بنابراین از پرسیدن روش نصب از پیمانکار خود نترسید. از آنها بپرسید که چگونه درزها را پنهان می کنند یا چگونه مطمئن می شوند که چمن شما به مرور زمان چروک و دسته نمی شود.

خرید کارمندان سبز اغلب مشتریان را تشویق می کنند تا با فرآیند نصب آشنا شوند. دانستن آنچه باید از پیمانکار خود انتظار داشته باشید هنگام خرید بسیار مفید است. راهنمای نصب DIY رایگان ما را دانلود کنید تا درباره اصول نصب غیرقابل مذاکره بیشتر بدانید.

فاکتور شماره 3: نصب تجهیزات جانبی

برخی از پروژه های چشم انداز به موارد جانبی اضافی نیاز دارند – رایج ترین آنها یک تخته محیطی است. خط محیطی آسیب پذیرترین قسمت هر نصب چمن مصنوعی است و اولین موردی است که ساییدگی و پارگی را نشان می دهد. برای مناظری که ترافیک بالایی را پیش‌بینی می‌کنند، پیمانکاران باید یک راه‌حل محیطی را برای ایجاد یک نصب قوی‌تر توصیه کنند.

Purchase Green بسته به زیبایی شناسی که ترجیح می دهید Landscape Bend-a-Board، Sub-Grade Bend-a-Board یا Wonder Edge را به عنوان راه حل های محیطی ارائه می دهد. تخته های محیطی می توانند بین 0.30 تا 0.50 دلار به ازای هر فوت مربع به کل هزینه کار اضافه کنند.

علاوه بر اینبسته به ارتفاع شمع چمنی که نصب می‌کنید یا ترافیکی که پیش‌بینی می‌کنید، ممکن است نیاز به پر کردن بیشتری داشته باشید. همچنین از مواد مختلفی برای روش‌های درزبندی مختلف نیز استفاده می‌شود که بر هزینه مواد در برآورد چمن مصنوعی تأثیر می‌گذارد.

عامل شماره 4: موانع کار

چمن مصنوعی نصب شده در اطراف ریشه

چیزهایی مانند درختان و ریشه‌ها، حصارها، سنگ‌های بزرگ، سیم‌کشی زیرزمینی برای چراغ‌ها یا سایر وسایل چشم‌انداز، و همچنین دسترسی ضعیف به سایت می‌تواند بر هزینه اولیه شما تأثیر بگذارد. به نرخ نیروی کار توجه کنید، زیرا تیم‌های بی‌تجربه می‌توانند برای نصب در اطراف که با موانع آشنا نیستند، حق بیمه دریافت کنند.

نصابان ماهر چمن مصنوعی باید بتوانند در اطراف سیستم های ریشه، نرده ها و سیم کشی نصب کنند. با این حال، حتی هنوز، زمان اضافی به طور بالقوه می تواند هزینه های نیروی کار را افزایش دهد. فقط مطمئن شوید که در حال استخدام خدمه مناسب با تجربه لازم برای کار هستید.

فاکتور شماره 5: نصب و گارانتی محصول

بررسی کنید که برندهای مختلف چه ضمانتی ارائه می دهند. ضمانت نصب آنها چقدر طولانی و گسترده است؟ آیا حتی گارانتی نصب می دهند؟ شرایط گارانتی محصولات آنها چیست؟ گارانتی محصول آنها تا چه مدت اعمال می شود؟

تیم‌های نصب داخلی Purchase Green ضمانت‌های نصب استاندارد بین 2 تا 3 سال ارائه می‌دهند و همه چمن‌های سبز خرید (به استثنای پوشش زمین) دارای ضمانت محصول مادام العمر محدود خواهند بود.

درباره طرح های پرداخت بپرسید

به عنوان آخرین نکته، بپرسید که آیا پیمانکار یا ارائه دهنده خدمات شما گزینه های تامین مالی را ارائه می دهد. برنامه‌هایی مانند Wells Fargo Outdoor Solutions با کسب‌وکارها شریک می‌شوند تا گزینه‌های پرداخت جایگزین را برای مشتریان خود فراهم کنند. Purchase Green دو طرح را از طریق Wells Fargo Outdoor Solutions ارائه می دهد – طرح های 1019 و 1193.

در طرح 1019، مشتریان 12 ماه فرصت دارند تا کل هزینه خود را بدون بهره پرداخت کنند. با این حال، حداقل پرداخت های ماهانه به طور منظم مورد نیاز است و در صورت عدم پرداخت کل هزینه در دوره 12 ماهه، نرخ بهره معوقه 28.99٪ اعمال خواهد شد. از سوی دیگر، طرح 1193، نرخ بهره ثابت 9.9 درصد را دریافت می کند و حداقل به پرداخت ماهانه 2 درصد از کل هزینه کار نیاز دارد.

به منظور واجد شرایط بودن برای برنامه های پرداخت گرین خرید،…

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا