چمن مصنوعی

هزینه نصب چمن مصنوعی چمن جلویی خانه کلرادو

جیم و مورگان گوسلین، ساکنان کلرادو مادام العمر، یک چمن 800 فوت مربعی در جلو داشتند که برای کاشت چمن تلاش می کرد. آنها با چمن مصنوعی آشنا بودند، زیرا هفت سال قبل برخی از آنها را در حیاط خلوت خود نصب کرده بودند، اما پیمانکار آنها گوشه ها را کوتاه کرد. گوسلین و دو سگشان حیاط خلوتی داشتند که معمولا بوی ادرار می داد. اما، در تابستان امسال، جیم و مورگان به این نتیجه رسیدند که زمان آن فرا رسیده است که این کار را به روش صحیح انجام دهند – اکنون بسیار بیشتر از فرآیندهای انتخاب و نصب محصول مطلع شده اند. در زیر آنها با مهربانی هزینه نصب چمن مصنوعی، بازگشت سرمایه خود را تا کنون، و همچنین چند عکس زیبا قبل و بعد با ما به اشتراک می گذارند!

فرآیند نصب چمن مصنوعی و مواد

با یک خدمه ماهر، خاک سطحی از چمن جلویی Gosselin استخراج شد و با یک زیرپایه فشرده جایگزین شد. Subbase یک مخلوط شن غیر منبسط است که یک پایه غیرقابل حرکت برای چمن ایجاد می کند. این یک گام مهم برای نصب پایدار است، زیرا خاک بومی در اثر تغییر آب و هوا منبسط و منقبض می‌شود – سطحی ناپایدار که در طول زمان ظاهر چین و چروک‌هایی را در چمن شما ایجاد می‌کند.

اما قبل از انداختن زیرپایه در محل حفاری شده، نصاب ها خط محیطی را با Bend-a-Board ایمن می کنند: یک تخته کامپوزیت انعطاف پذیر که چمن به آن میخ می شود. Bend-a-Board ظاهر یک لبه چمن واقعی را ایجاد می کند و نگه داشتن محکم را تضمین می کند، زیرا محیط آسیب پذیرترین ناحیه هر نصب چمن مصنوعی است. هنگامی که تخته محکم شد، زیرپایه در لایه های 1-2 اینچی نصب می شود و هر لایه به آرامی با یک شلنگ مرطوب می شود و با تراکم صفحه ارتعاشی فشرده می شود.

پس از زیرپایه، مانع علف های هرز، یک لایه دفاعی اضافی در برابر گیاهان و موجودات می شود. سپس در نهایت، چمن مصنوعی. جیم و مورگان از میان 40 تنوع برای انتخاب، آن را به خرید Bluegrass Supreme Green برای راحتی و سبک آن محدود کردند. Bluegrass Supreme یک چمن مخملی 2.4 اینچی بلند با وزن صورت 108 اونس است و تیغه های چمن C شکل آن پشتیبانی ساختاری بهتری را برای کاهش ظاهر الگوهای مات ناشی از ترافیک پا ارائه می دهد.

با توجه به اندازه چمن گوسلین، نصب آنها به چند قطعه چمن نیاز داشت که درزهایی ایجاد می کرد. درز کردن بخش مهم دیگری از فرآیند نصب است. نصب کننده ها باید دقیق و صبور باشند و اطمینان حاصل کنند که تکه های تکی به طور مناسب بریده شده و خط کشی شده اند تا درز را پنهان کنند.

مرحله آخر پر کردن است. Infill یک مخلوط ماسه مانند است که به پره های چمن کمک می کند پس از فشرده شدن به عقب برگردند، از مواد پشتی در برابر قرار گرفتن در معرض اشعه ماوراء بنفش محافظت می کند و وزن لازم را به برنامه اضافه می کند – حرکت بیش از حد را کاهش می دهد. قاعده کلی این است که پر کردن تمام تیغه به جز ¾ اینچ بالایی را بپوشاند، تقریباً دو تا چهار پوند در هر فوت مربع. به خاطر داشته باشید که چمن‌های بلندتر به مقدار مناسبی پرکننده نیاز دارند تا به‌طور مناسب از بالاست تیغه‌ای پشتیبانی کنند. برای جیم و مورگان، آنها حدود 3 پوند پرکننده در هر فوت مربع اعمال کردند، و هنوز هم ممکن است بیشتر اضافه کنند.

نکته مهم دیگر در مورد پر کردن این است که انواع مختلفی برای موارد استفاده مختلف وجود دارد. به عنوان مثال، دلیل اینکه حیاط خلوت گوسلین با حفظ بو دست و پنجه نرم می کند این است که پیمانکار آنها ارزان ترین گزینه پرکننده – سیلیکا ساند – را انتخاب کرده است. سیلیکا ساند یک ماده پرکننده اولیه خوب است، اما پیمانکار یا نمی‌دانست یا ترجیح می‌دهد به مشتریان خود اطلاع ندهد که سیلیکا ساند آمونیاک را از ادرار جذب می‌کند و بو را به دام می‌اندازد (انباشته شدن آمونیاک در ادرار حیوانات خانگی همان چیزی است که معمولاً با بوی آن مرتبط می‌شوید).

این بار، Gosselin’s Zeodorizer infill را انتخاب کرد – یک ماده پرکننده آلی که برای کاهش قابل توجهی از بوهای ضایعات حیوانات خانگی ساخته شده است. زئودورایزر حاوی زئولیت است – یک ماده طبیعی، بی اثر و غیر سمی که به عنوان جاذب برای نشت در تأسیسات پردازش مواد غذایی استفاده می شود و با الزامات زیست محیطی فدرال و ایالتی مطابقت دارد. زئولیت و روشی که در آن استخراج می شود محصولی را ایجاد می کند که آمونیاک را از ادرار حیوانات خانگی به دام می اندازد و خنثی می کند. زیرا زئولیت یک ساختار مولکولی عسلی با بار منفی است که مایعات و گازها را مانند آهنربا جذب می کند و از تشکیل گاز آمونیاک جلوگیری می کند. این ساختار مولکولی آمونیاک را تا زمانی نگه می دارد که یون های سدیم (Na+) موجود در آب باران، توانایی مغناطیسی را آزاد کنند، که باکتری های ایجاد کننده بو را مجبور به ورود به زمین می کند و در نهایت بوی آمونیاک را “از بین می برد”. چیزهای جالب، درست است؟

و در پایان 4هفتم روز نصب، Gosselin یک چشم انداز کاملاً جدید داشت!

هزینه نصب چمن مصنوعی چقدر است؟

هزینه های نصب چمن مصنوعی بسته به عوامل متعددی می تواند متفاوت باشد. به عنوان مثال، آیا خودتان نصب می کنید یا یک پیمانکار استخدام می کنید؟ نصب چمن مصنوعی کاملاً می تواند به عنوان یک پروژه DIY انجام شود و از این طریق در هزینه های زیادی صرفه جویی خواهید کرد. با این حال، در حالی که این فرآیند بسیار ساده است، بسیار کار فشرده نیز هست. بنابراین، بهتر است …

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا