روانشناسی

نکات کاربردی برای فهرست کوتاه متقاضیان شغلی عظیم

چه استخدام برای فصل تعطیلات آینده باشد و چه حتی زمان مالیات، فشار برای یافتن تعداد زیادی کاندیدای واجد شرایط در مدت زمان کوتاه هرگز از بین نمی رود. در واقع، در سال‌های اخیر سخت‌تر شده است، زیرا نرخ بیکاری در حول و حوش پایین‌ترین سطح تاریخی و سهولت اعمال به سادگی فشار دادن یک دکمه روی رایانه یا تلفن هوشمند است.

ایجاد یک لیست کوتاه معتبر، بدون اجازه دادن به پتانسیل خوب از طریق شبکه، فرآیند خسته کننده ای است، بنابراین به نظر می رسد زمان خوبی برای به اشتراک گذاشتن نکات مثبت شیوه های خوبی که در هنگام استخدام برای نقش های با حجم بالا تجربه کرده ایم، باشد.

1 – شما برنامه ای دارید

این به اندازه کافی ساده به نظر می رسد، اما بدانید که چه کاری باید انجام دهید خیلی قبل از اینکه نیاز به انجام آن داشته باشید.

شب قبل وقت بگذارید و از نظر ذهنی برای جلسات روز بعد، تماس های احتمالی و درز ایمیل های دریافتی آماده شوید. وقتی روز شروع می شود راهی برای کاهش حواس پرتی پیدا کنید.

تقسیم زمان به عنوان یکی از بهترین راه‌ها برای ماندن در نقطه‌نظر در حال ظهور است. اگر یک ساعت برای تکمیل قالب‌های مصاحبه یا برقراری تماس‌های بعدی با نامزدها وقت دارید، فقط خود را به کار در دست انجام دهید.

بدانید که ایمیل‌های بی‌اهمیت می‌توانند انحراف بزرگی در استخدام‌های پرتعداد ایجاد کنند و شما را به جهات مختلف بکشانند. ایمیل خود را ببندید اگر موضوع فوری پیش بیاید، کسی می داند کجا و چگونه شما را پیدا کند.

2- شرح وظایف

توصیف شغلی که دارای متن مبهم است، اغلب همه و همه را دعوت به درخواست می کند.

وقت خود را صرف کنید تا وظایف و الزامات شغل را به وضوح تعریف کنید. به طور دقیق، نقطه به نقطه، انتظارات شرکت از این موقعیت را تعریف کنید. در مورد سال ها تجربه و اینکه آیا این موقعیت به مدرک یا گواهینامه های خاصی نیاز دارد، مشخص باشید.

متقاضیان با شرایط لازم مرعوب نخواهند شد، اینها افرادی هستند که می خواهید دنبال کنید. کاندیداهای نسبتاً علاقه مند احساس می کنند که خسته شده اند و هیچ اقدام دیگری انجام نمی دهند.

تنظیم این تبلیغات نباید زمان زیادی را از بین ببرد، اما قطعا در زمان شما صرفه جویی می کند.

3 – مرتب سازی

هنگامی که اولین برش از انبوه رزومه، که معمولاً بر اساس معیارهای اصلی انتخاب برای حداقل عضویت آموزشی، آموزشی و حرفه ای است، هنوز تعداد زیادی از متقاضیان را در انبوه “بله” باقی می گذارد، سپس یک صفحه رزومه ثانویه بر اساس هسته نمایش داده می شود. شایستگی ها نقش به راحتی بقیه را قطع می کند.

ابتدا، با اجباری کردن تکمیل بخش صلاحیت درخواست، تمام وقت تلف شده برای متقاضیانی که به سادگی یک رزومه عمومی و نامه حمایتی را به ده‌ها آگهی Search یا Indeed در روز پیوست می‌کنند و گزینه ارسال را فشار می‌دهند، بلافاصله حذف می‌شود و به شما فرصت می‌دهد تا به متقاضیانی که می خواهند به جای هر سازمانی برای سازمان شما کار کنند، توجهی را که شایسته آنهاست اعطا کنید.

دوم، استفاده از آزمون‌های آنلاینی را در نظر بگیرید که مهارت‌های شناختی و ویژگی‌های شخصیتی را تعیین می‌کنند. افرادی که انتظارات مربوط به سطح مهارت یا فرهنگ مناسب را برآورده نمی کنند ممکن است رد صلاحیت شوند.

4. سطح مشارکت کاندیدا را ارتقا دهید

فقط به این دلیل که شما انبوهی از رزومه دارید به این معنی نیست که می توانید در پست نامزدی تلف شوید. در فرآیندهای استخدامی با حجم بالا، فناوری می تواند…

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا