تکنولوژی

نکات فنی منطقی برای بازگشت به مدرسه

ما در یک سال تحصیلی دیگر در راهیم، ​​بنابراین وقت آن است که خرید لوازم مدرسه را شروع کنیم. من تابستان را دوست دارم، اما پرسه زدن در اطرافی که شبیه ماهیتابه است باعث شد آرزو کنم کلاس های درس دارای تهویه مطبوع خنک تر شوند.

بیایید در مورد دستگاه های فنی صحبت کنیم که باید قبل از بازگشت به چیزی که امیدوارم در چند هفته پس از از سرگیری مدرسه راحت تر باشد، در نظر بگیریم.

ما با محصول هفته من، یک جاروبرقی جدید ال‌جی که مسلماً بهتر از Dyson است، اما تاریخچه ارزانی ندارد، نتیجه‌گیری می‌کنیم.

کامپیوتر را انتخاب کنید

اگر کامپیوتری را در طول همه گیری همه گیر خریداری کرده اید، با چند استثنا هنوز هم خوب است. با این حال، اگر رایانه شخصی کارت گرافیک مجزا نداشته باشد، احتمالاً برای دانش‌آموزانی که در دبیرستان یا کالج روی STEM (علوم، فناوری، مهندسی و ریاضی) تمرکز می‌کنند، بهترین نیست.

دوره های پایه STEM برای مهندسی نرم افزار و سخت افزار و زمینه های سرگرمی مانند انیمیشن، به GPU هایی نیاز دارند که حافظه اختصاصی داشته باشند که به دلیل بار عملکرد برنامه های مرتبط با CPU مشترک نیست. برنامه هایی که این دانش آموزان اجرا می کنند معمولاً انرژی زیادی مصرف می کنند.

می‌توانید از نمونه‌های ابری برای رفع برخی از این نیازها در یک لحظه استفاده کنید، اما ممکن است همیشه اتصال و پهنای باند مورد نیاز تماس‌گیرنده برای اجرای فشرده یک برنامه GPU را نداشته باشید. این با گذشت زمان بهبود می یابد، اما در حال حاضر، بهتر است بر روی منابع سخت افزاری مورد نیاز کنترل داشته باشید زیرا نمی خواهید متوجه شوید که با نزدیک شدن به ضرب الاجل در دسترس نیستند و اتصال کافی نیست.

این نیاز به GPU در کالج و مقاطع تحصیلات تکمیلی، دوباره برای رشته های تحصیلی مرتبط با STEM اهمیت بیشتری پیدا می کند، زیرا دانش آموزان به احتمال زیاد از برنامه های پیشرفته در آنجا استفاده می کنند. با این حال، دانش‌آموزان دبیرستانی فعال ممکن است بخواهند قبل از ورود به کالج در این ابزار مهارت کسب کنند تا هنگام شروع کالج به آنها قدرت بدهد و به تیم‌های دانش‌آموزی بهتر و تأثیرگذارتر بپیوندند.

اگر اکثراً گزارش می‌دهید و در کلاس‌های STEM مهارت زیادی ندارید، لپ‌تاپ با گرافیک یکپارچه خوب است، اما اگر برای شغلی در زمینه‌ای که نیاز به عملکرد رایانه دارد آماده می‌شوید، لپ‌تاپ با پردازنده گرافیکی خوب تهیه کنید. در آینده از من قدردانی خواهی کرد.

اوه، و به دنبال حداقل 12 ساعت عمر باتری باشید. بسیاری از مدارس و کالج‌ها هنوز پریز برق کافی برای پوشش دادن بیش از بخش کوچکی از دانش‌آموزان را ندارند. اندازه صفحه نمایش باید تا جایی که می توانید بزرگ کنید، برای دانش آموزان STEM 17 اینچ یا بیشتر، یا اگر بیشتر با متن سروکار دارید، 14 اینچ یا کمتر باشد. قدرت در زمینه های علوم، فناوری، مهندسی و ریاضیات (STEM) و قابلیت انتقال به دیگران. اوه، و با ویندوز بمانید، مگر اینکه مدرسه چیز دیگری را مشخص یا نیاز داشته باشد.

همچنین صحبت با معلمان، اساتید و دانش‌آموزان بزرگ‌تر برای یافتن اینکه چه نوع رایانه شخصی در آن محیط جدید بهتر کار می‌کند، مفید است.

گرم یا خنک بمانید

وقتی در یک خانه بودم – و تداعی ها را تصور می کنم …

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا