خودرو

نمایشگاه خودرو ژنو پس از سه سال در سال 2023 باز می گردد

برگزارکنندگان نمایشگاه خودرو ژنو اعلام کردند که این نمایشگاه پس از سه سال لغو در سال 2023 بازخواهد گشت.

نمایشگاه بین‌المللی خودرو در سوئیس پس از لغو نمایشگاه‌های 2020، 2021 و 2022 به دلیل همه‌گیری کووید، از 14 تا 19 فوریه برای نود و یکمین دوره بازمی‌گردد.

کمبود جهانی نیمه هادی ها نیز به لغو امسال کمک کرد و منجر به کمبود غرفه داران علاقه مند شد.

ژنو یکی از مهم ترین نمایشگاه های خودرو در جهان است و مرکز تقویم خودرو است.

سازندگان بزرگی مانند ب ام و، مرسدس بنز، رنو، تویوتا و فولکس واگن همگی به طور معمول خودروها و کانسپت های جدیدی را در این نمایشگاه معرفی می کنند.

لغوها به این معنی بود که سال 2020 آخرین باری بود که نمایشگاه لیست کوتاهی از مدل های نمایش داده شده را تولید کرد. خودروهایی که قرار بود در نمایشگاه حضور داشته باشند عبارتند از آلفارومئو جولیا GTam و بوگاتی شیرون پور اسپرت.و فراری رم، مک لارن 765LT، پینین فارینا باتیستا و ریماک سی دو.

قبل از لغو، برنامه سال 2022 برنامه ریزی شده بود که یک مسافت را طی کند “اساسا متفاوت” به شکلی که سازمان دهندگان آن را “توسعه هیجان انگیز” نامیدند.

نمایشگاه 2023 همچنین اولین نمایشگاه از زمانی است که برگزارکنندگان با اضافه کردن یک رویداد دوسالانه در قطر به نام نمایشگاه بین‌المللی خودرو ژنو قطر که در پاییز 2022 یا 2023 برگزار می‌شود، موافقت کردند.

رویداد ژنو به صورت سالانه ادامه خواهد داشت، اگرچه به احتمال زیاد سرمایه گذاری قطری به عنوان یک راه مهم برای تضمین آینده آن تلقی خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا