چمن مصنوعی

نحوه انتخاب چمن مصنوعی برای حیوانات خانگی

به عنوان صاحب حیوان خانگی، می خواهید بهترین را برای دوستان پشمالوی خود انتخاب کنید. آنها عملا خانواده هستند! وقتی نوبت به انتخاب بهترین چمن مصنوعی برای حیوانات خانگی شما می رسد، Purchase Green خوشحال است که به یافتن آن تناسب کامل کمک کند.

صاحبان حیوانات خانگی اغلب با نگرانی های خاصی در مورد خرید چمن مصنوعی برای حیوانات خانگی خود مراجعه می کنند و تیم ما برای اطمینان از رفع این نگرانی ها آنجاست. ما حیوانات خانگی هم داریم! و ما درک می کنیم که خرید چمن مصنوعی یک تصمیم بزرگ است. در این وبلاگ، ما قصد داریم برخی از موضوعات رایجی را که در مورد چمن مصنوعی برای حیوانات خانگی مطرح می شود، بیان کنیم.

نگرانی شماره 1: دما

دمای چمن مصنوعی گرمتر از چمن طبیعی شناخته شده است. اما دما فقط زمانی افزایش می‌یابد که در معرض نور مستقیم خورشید باشد. دمای محیط تاثیری روی آن ندارد. بنابراین اگر فضای برنامه‌تان سایه‌دار باشد، برای اجازه دادن به آن توله‌ها در تمام طول روز روی آن دویدن، حالت بسیار خوبی خواهید داشت.

اگر سایه نداشته باشد، سرمایه گذاری روی چمن نخ خنک راه حلی است. علف های نخ خنک ما با انعکاس گرمای خورشید، چمن را 10 تا 20 درصد خنک تر نگه می دارند. یک چمن مانند الماس کول 50 پنجه های حیوانات خانگی شما را از گرما در امان نگه می دارد.

نگرانی شماره 2: بو

اگر حیوانات خانگی دارید، می دانید که آنها با بوی خاصی … آنچه شما نمی خواهید این است که آن بوها در هوا باقی بمانند. به همین دلیل است که وقتی صحبت از چمن مصنوعی می شود، اقدامات خاصی برای جلوگیری از بوی نامطبوع وجود دارد.

ابتدا، ارتفاع کوتاه تر و متراکم تر، تمیز کردن چمن را آسان تر می کند زیرا زباله های جامد بالای تیغه ها باقی می مانند. اجتناب از ارتفاع شمع بلندتر، تمیز کردن را در دراز مدت بسیار آسان‌تر می‌کند، حتی اگر تصور می‌شود ارتفاع شمع‌های کوتاه‌تر کمتر طبیعی به نظر می‌رسند. ببین اگر Vista Sport/Pet چیزی است که شما ظاهر آن را دوست دارید

چمن‌های ما دارای سیستم‌های زهکشی عالی هستند تا مایعات را جذب نکنند و از عبور آنها از پشتی جلوگیری کنند. علاوه بر نوع چمن، نوع پرکننده نیز خواهد بود تا حد زیادی تاثیر بوی چمن

توصیه می‌کنیم یک لایک پرکننده انتخاب کنید هروفیل زیرا رطوبت را حفظ نمی کند و به کاهش تجمع آمونیاک از ادرار حیوانات خانگی کمک می کند. از شن و ماسه سیلیس برای کاربردهای حیوان خانگی خودداری کنید زیرا به جلوگیری از بو کمک نمی کند.

نگرانی شماره 3: ترافیک

وقتی صحبت از چمن حیوانات خانگی می شود، دوام بسیار زیاد است. اگر سه سگ بزرگ دارید که تمام روز روی چمن‌ها می‌دوند، به چیزی نیاز دارید که نگه دارید. شاید یک چمن مانند پلاتینیوم آریزونا برای شما کار خواهد کرد

همانطور که حیوانات خانگی خود را نظافت می کنید، می خواهید چمن خود را نیز نظافت کنید. بله، یعنی مسواک زدن و شستن آن. وارسی این وبلاگ ما در مورد نحوه تمیز کردن چمن خود پست کردیم تا ایده ای در مورد آنچه لازم است تا چمن شما تا این حد تازه و تمیز به نظر برسد را بدست آوریم.

اگر نگرانی دیگری دارید، با خیال راحت با خود تماس بگیرید محلی خرید فروشگاه سبز و ببینید به چه سوالاتی می توانیم برای شما پاسخ دهیم. و اگر عکسی از حیوانات خانگی خود دارید که به ما نشان دهید، ما دوست داریم آنها را ببینیم.

با این راهنمای نصب DIY Easy Install به فرآیند نصب نگاهی بیاندازید تا ایده ای از آنچه می توانید انتظار داشته باشید به دست آورید.

راهنمای خود را دریافت کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا