روانشناسی

نحوه انتخاب ستاره های فروش از بقیه هنگام استخدام کارکنان فروش

انتخاب مستعدترین متقاضیان برای نقش های فروش، موانعی را برای کارفرمایان و مدیران استخدام ایجاد می کند.

فروشندگان معمولاً به خوبی مصاحبه می شوند و در ارائه تصاویر مثبت و غلبه بر آنچه که نمی خواهند مصاحبه کننده بداند مهارت دارند. نامزدهای فروش نیز تمایل دارند با مراجع درخشان وارد شوند، اما به دلایل مختلف.

فرآیندهای انتخاب فروش که به کاندیداها اجازه می‌دهد تا از زمینه‌های بالقوه نگرانی اجتناب کنند، کارفرمایان را در معرض خطر تصمیم‌گیری ضعیف در انتخاب کارمندانی که برای رشد کسب‌وکار حیاتی هستند، باز می‌کند.

بسیاری از مردم در مورد تأثیر تصمیمات انتخاب نامناسب بر روحیه کسب و کار و کارکنان خود در گذشته و هزینه تصحیح این تصمیمات گله مند هستند. برای کسانی که هنوز قانع نشده‌اند، تأثیر دلار بر درآمد نهایی خود را برای فروشنده‌ای که بیش از صد درصد اهدافش است، در نظر بگیرید. اگر “متقاضی موفق” فقط شصت درصد بود، نتیجه نهایی چگونه خواهد بود؟ و این در مورد توانایی های تصمیم گیری شما برای بقیه اعضای تیم چه می گوید؟ به طور ناگهانی، اولویت تصمیم‌گیری درست در اولین بار به بالاترین حد خود می‌رسد، اما خبر خوب این است که با دنبال کردن سه مرحله ساده، می‌توان به راحتی تصمیم‌گیری برای انتخاب فروش مناسب گرفت:

1

ابتدا مطمئن شوید که سبک مصاحبه شما قوی، جامع و عینی است. اگر احساس نمی کنید که مصاحبه را خیلی خوب یا زیاد انجام می دهید، یک مصاحبه کننده با تجربه برای کمک به شما بیاورید. در مورد متقاضیان فروش، مصاحبه‌کننده‌ها باید مایل باشند که نمونه‌های خاصی را که در آن متقاضیان تجربه رفتارهای حیاتی برای موفقیت در کار را دارند، اصرار کنند و هرگز پاسخ‌های کلی «اوه، من این کار را هر روز انجام می‌دهم» را نپذیرند. آموزش تکنیک های مصاحبه مبتنی بر شایستگی در Hawke’s Bay موجود است و اگر مصاحبه با کارکنان فروش بخشی منظم از کار باشد، بسیار ارزشمند است.

2

دوم، هنگام فراخوانی داوران، پشتکار و دقت یکسانی را به کار ببرید و از آنها بخواهید همان مثال‌های خاصی را در مورد جایی که آنها ویژگی‌های مورد نیاز شما را در کار ارائه کرده‌اند، ارائه دهند. در فروش، درخواست مراجع از مشتریان و همچنین کارفرمایان گذشته مفید است، به خصوص زمانی که ایجاد و حفظ روابط قوی با مشتری مهم است. فقط به یاد داشته باشید که قبل از تماس با داوران اضافی، مجوز متقاضیان را بگیرید.

3

در نهایت، استفاده از مشاوره عینی شخص ثالث در قالب معیارهای فروش شخصی را در نظر بگیرید تا نحوه مقایسه متقاضی با سایر فروشندگان را بسنجید. بهترین ابزارهای موجود در بازار نشانه‌های سریع و قوی در مورد اینکه آیا:

  • نامزد به سادگی دارای ویژگی های مرتبط با موفقیت در یک محیط فروش نیست
  • اینکه آیا آن‌ها پتانسیل موفقیت را دارند و باید روی آموزش و توسعه تمرکز کنید تا آنها را از با عملکرد بالا به عملکرد بالا منتقل کنید.
  • یا اینکه آیا آن‌ها آن ویژگی‌های فروش متمایز را دارند تا کسب‌وکار شما را به جایی که می‌خواهید برسانند و باید سریعاً نقش را قبل از اینکه در جای دیگری انتخاب شود دنبال کنید.

نظرسنجی‌های فروش مانند PASAT همچنین پتانسیل فروش را در میان نیروی کار فعلی شما شناسایی می‌کند، ارتقای داخلی را ممکن می‌سازد، تعهد شما را به توسعه شغلی نشان می‌دهد و شهرت شما را به عنوان یک کارفرمای انتخابی افزایش می‌دهد.

این ماه، ما در حال نمایش هستیم اولین فرد برای پاسخ به این مقاله، تست پاسات رایگان است. چی…

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا