بورس

میمی ما دوباره میریم! متخصصان وال استریت به افزایش قیمت سهام Mimi دامن می زنند

به گفته شرکتی که جریان های خرده فروشی در ایالات متحده را دنبال می کند، داده های جدید نشان دهنده تقاضای ضعیف در خرده فروشان ترجیحی است.

توسط بلومبرگ

متخصصان وال استریت در بحبوحه نشانه‌هایی که نشان می‌دهد سرمایه‌گذاران فردی خسته هستند، وارد عمل می‌شوند تا به آخرین دوره نوسانات به یاد ماندنی سهام دامن بزنند.

این بر اساس داده‌های گردآوری‌شده توسط Vanda Research، شرکتی است که جریان‌های خرده‌فروشی را در ایالات متحده دنبال می‌کند، که پس از سبدی از 37 شرکت که بیشترین سود خود را از ژوئن در روز سه‌شنبه به ثبت رساندند، تقاضای ضعیفی را در خرده‌فروشان ترجیحی نشان داد.

سهام مورد علاقه معامله گران روزانه در روز سه شنبه 10 درصد افزایش یافت که بیشترین افزایش از اوایل ژوئن بود که حجم معاملات افزایش یافت. واندا در گزارشی گفت که صندوق‌های تامینی بلندمدت که به سرعت از شر شرط‌های نزولی خلاص می‌شوند، احتمالاً یکی از محرک‌های قدرت روز سه‌شنبه در سهام با سطوح بالای سود کوتاه هستند.

بن اوناتیبیا و جاکومو پیرانتونی از فاندا در یادداشتی نوشتند: «علیرغم افزایش گسترده سهام Mimi، خریدهای خرده‌فروشی عمدتاً روی AMC متمرکز شد و در جلسه روز سه‌شنبه به بیش از 56 میلیون دلار رسید. مجموع سایر سهام Mimi، کل خرید خالص خرده فروشی 4 میلیون دلار است.

سهام شرکت AMC Entertainment Holdings Inc سه شنبه 20 درصد افزایش یافت و به بالاترین سطح از 9 جولای رسید. سهام اپراتور سینما پس از نوسان اولیه بین سود و زیان، در ساعت 1:28 بعد از ظهر در نیویورک 4.8 درصد افزایش یافت.

کاهش تقاضا برای سرمایه‌گذاران خرد که در گذشته به قصد خرید و نگهداری سهام لاف زده‌اند، در سهام‌هایی مانند GameStop، سهام اصلی میم، مشهود است. خرده‌فروشی بازی‌های ویدیویی پس از 28 درصد افزایش برای بهترین روز پنج ماهه خود در جلسه قبل، روز چهارشنبه بین سود و زیان فرو رفت. Express Inc، خرده فروش پوشاک، که نتایج درآمد سه ماهه دوم را گزارش کرد که انتظارات قبلی را منفجر کرد، 8.7 درصد کاهش یافت.

ظهور AMC Entertainment و GameStop در این هفته ضربه دیگری به فروشندگان کوتاه مدت وارد کرد. بر اساس داده های گردآوری شده توسط S3 Partners، سرمایه گذارانی که روی این جفت شرط بندی کرده اند در سه روز گذشته بیش از 1 میلیارد دلار کاهش یافته است. داده ها نشان می دهد که این رقم کل زیان سال را به 10.2 میلیارد دلار برای خرس های دو شرکت می رساند.

Skillz Inc و Support.com Inc. بر اساس داده‌های واندا، در میان سهام‌هایی که بیشتر در معرض معاملات کوتاه مدت قرار گرفته‌اند، اخیراً خرید خرده‌فروشی شتاب گرفته است. Support.com در شهر Redwood، کالیفرنیا پس از بسته شدن در بالاترین سطح خود در اکتبر 2004، روز چهارشنبه 22 درصد افزایش یافت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا