چمن مصنوعی

میخ، چسب یا نوار: چمن مصنوعی درزدار

وقتی نوبت به درز زدن نصب چمن مصنوعی شما می رسد، چند گزینه برای نحوه انجام آن وجود دارد. این فقط به نصب و تنظیمات خاص شما بستگی دارد.

نوار درز و چسب

این روش قطعاً قوی‌ترین روش در بین این سه روش است، اما گران‌ترین و پر زحمت‌ترین آنها نیز هست. چگونه کار می کند؟ خرید نوار درز گرین از یک طرف مهر و موم شده است. طرف مهر و موم شده رو به پایین می رود. سمت غیر مهر و موم شده باید رو به بالا باشد و چسب به سمت غیر مهر و موم زده شود.

استفاده از نوار درز و چسب روش نصب توصیه شده برای قرار دادن سبزی است زیرا بدون میخ یا منگنه بیرون زده، درز تمیزی را ایجاد می کند. از آنجایی که قرار دادن چمن سبز کوتاه و متراکم است، استفاده از چسب و چسب موثرترین راه برای درز زدن زیبای دو رول چمن است.

اما چقدر چسب نیاز دارم؟ چسب درز ما در سه اندازه موجود است. با فرض اینکه از یک نوار درز 12 اینچی استفاده می کنید، سطل 5 گالن برای درزگیری 250 فوت خطی خوب است سطل 1 گالن برای 50 فوت خوب است و لوله 29 اونس برای 13 فوت خوب است.

فرض کنید تصمیم گرفتید از طریق نوار چسب و چسب استفاده کنید، زمانی که زمان نصب فرا می رسد، ممکن است از دیدن نصب کننده که از منگنه های چمن و میخ برای درز زدن چمن استفاده می کند، تعجب کنید. خوب، فقط یک دقیقه صبر کنید. چرا وقتی من تصمیم به چسب و چسب گرفتم از منگنه و میخ استفاده می کنند؟

بعضی چیزها فقط موقتی هستند. نصاب معمولاً از منگنه ها یا میخ های چمن برای نگه داشتن درز در محل خود در هنگام سخت شدن چسب استفاده می کند. این به نصاب اجازه می دهد تا بدون خطر ایجاد اختلال در درز نصب را ادامه دهد. منگنه‌ها و میخ‌ها ماندگاری کوتاه‌مدت شما را فراهم می‌کنند، در حالی که چسب و چسب نگه‌داری طولانی‌مدت شما را فراهم می‌کنند.

منگنه چمن و میخ

صحبت از بخیه و ناخن ها، اگر به دنبال آسان و ارزان هستید، این گزینه می تواند برای شما مناسب باشد. با میخ ها، دوختن چمن مصنوعی شما سریع و آسان است، اما به اندازه استفاده از چسب و چسب قوی نخواهد بود.

اگر کنجکاو هستید، در اینجا یک ویدیوی سریع در مورد تفاوت نصب با میخ و منگنه با نصب با چسب و چسب.

نوار صنعتی دو طرفه

این روش درز در مکان هایی مانند لاس وگاس، دالاس و فینیکس محبوب است زیرا بیشتر برای آب و هوای گرم مناسب است. چرا؟ هر چه گرمتر باشد، نوار بهتر به هم می چسبد.

نوار صنعتی دو طرفه همچنین برای تاسیسات موقت، مانند نمایشگاه های تجاری و مهمانی های پاسیو عالی است. اگر روی بتن یا آسفالت نصب می کنید، این یک گزینه فوق العاده موثر است.

اگر با پروژه شما کار می کند، می توانید از این نوار نیز استفاده کنید با میخ و منگنه برای استحکام بیشتر.

در نتیجه…

فرآیند درز برای اطمینان از اینکه چمن مصنوعی تمیزی دارید بسیار مهم است. ما امیدواریم که این تفکیک گزینه ها به شما کمک کند تا بهترین تصمیم را برای پروژه خود بگیرید. اما در هر پروژه ای، تعدادی فاکتور وجود دارد که باید در نظر گرفته شود، بنابراین با خود تماس بگیرید محلی خرید فروشگاه سبز تا بفهمید چه چیزی برای شما بهترین خواهد بود!

با این راهنمای نصب DIY Easy Install به فرآیند نصب نگاهی بیاندازید تا ایده ای از آنچه می توانید انتظار داشته باشید به دست آورید.

راهنمای خود را دریافت کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا