تکنولوژی

میانگین معافیت فنی حقوق شش رقمی است، برخی از کارگران هنوز احساس می کنند حقوق کمتری دریافت می کنند

متوسط ​​حقوق یک کارگر فناوری در سال 2021 104566 دلار بود، با این حال تقریباً نیمی از آنها هنوز احساس می کنند حقوق کمتری دریافت می کنند.

سازمان‌ها مجبور به دیجیتالی کردن فرآیندها و انتقال به کار مجازی به دلیل همه‌گیری جهانی، علاوه بر رسیدگی به نگرانی‌های امنیتی فزاینده ناشی از آن تحولات، در سال 2021 تشنه استعدادهای فناوری بودند و مایل بودند برای آن هزینه بپردازند، دایس، یک استخدام متمرکز بر فناوری سایت، که در گزارش حقوق و دستمزد فنی سالانه منتشر شده در هفته گذشته به آن اشاره شده است.

بر اساس این نظرسنجی، فن‌آوران بخش فناوری اطلاعات – مدیران عامل، مدیران عامل، مدیران عامل و موارد مشابه – بالاترین میانگین حقوق (151983 دلار) را در سال 2021 داشتند و پس از آن مهندسان سیستم (147901 دلار) و معماران ابر (140،571 دلار).

این گزارش گزارش داد که مشاغل فنی با سریع‌ترین رشد حقوق شامل توسعه دهندگان وب (21.3 درصد به 98912 دلار)، مدیران پایگاه داده (12.4 درصد به 111362 دلار)، مهندسین پشتیبانی فنی (12.4 درصد به 77169 دلار) و تحلیلگران داده (11.5 درصد به 84779 دلار) می‌شوند. وی خاطرنشان کرد که نیاز همه جانبه به ذخیره سازی، تمیز کردن و تجزیه و تحلیل داده ها و بهبود برنامه های ابری همگی منجر به افزایش حقوق ها شده است.

مدیر عامل شرکت دایس گفت: «با میانگین دستمزد کارگران فناوری که برای اولین بار در 17 سال گذشته از مرز شش رقمی عبور کرد، ما این نظرسنجی را انجام دادیم و انعطاف‌پذیری و سلامت محیط کار را متحول کردیم، هرگز زمان بهتری برای تبدیل شدن به یک فناوری وجود نداشته است. در بیانیه ای.

او ادامه داد: «گزارش دستمزد فناوری ما نشان می‌دهد که سازمان‌ها به نیاز روزافزون به استعدادهای فناوری پاسخ می‌دهند.» با این حال، ما همچنان شاهد شکافی بین مزایایی که فن‌آوران می‌خواهند و آنچه دریافت می‌کنند، فرصتی برای کارفرمایان در همه جا فراهم می‌کند تا این گروه بسیار مهم از متخصصان را بهتر درک کنند و محیط‌هایی را بسازند که در آن رشد کنند.»

این گزارش نشان داد که 67 درصد از کارکنان فناوری از حقوق خود راضی یا تا حدودی راضی هستند که نسبت به سال 2020 بیش از 11 درصد افزایش یافته است.

با این حال، در حالی که تنها 10.2 درصد از کارگران بسیار یا تا حدودی از حقوق خود ناراضی هستند – 20 امتیاز نسبت به سال 2020 کاهش یافته است – 47.8 درصد احساس می کنند که دستمزد کمتری دریافت می کنند، که افزایش اندکی حدود 2 درصد نسبت به سال 2020 است.

تغذیه حس پاداش

بریتانی نیسنسون، مدیر بازارهای مترو رابرت هاف، یک شرکت استخدامی جهانی، می‌گوید بازار داغ استخدام می‌تواند به کارگران کمک کند که دستمزد کمتری دریافت کنند.

او به TechNewsWorld گفت: «استخدام فعال زیادی در حال انجام است. “وقتی به کسی حقوق بالاتری در جای دیگری پیشنهاد می شود، این احساس را به او می دهد که کمتر از آنچه هست حقوق می گیرد.”

این گزارش نشان می‌دهد که اگرچه ممکن است احساس کنند دستمزد کمتری دریافت می‌کنند، تقریباً از هر 10 نفر (69 درصد) هفت نفر در بررسی‌های سالانه حقوق خود پول بیشتری طلب نمی‌کنند.

نیسنسون خاطرنشان می کند که “بعضی از افراد احساس می کنند می توانند در یک شغل جدید سریعتر به حقوق بالاتری دست یابند تا اینکه با کارفرمای فعلی خود در مورد حقوق بالاتر مذاکره کنند.”

او گفت: “اگر آنها بیرون بروند و افزایشی را برای خود پیدا کنند، سپس شرکت برگردد و به آنها پیشنهاد افزایش حقوق بدهد، این …

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا