رمز ارز

معرفی ArtMeta – واقعیت مجازی 3 بعدی خیره کننده Metaverse برای گالری های برجسته و هنرمندان آنها

سلب مسئولیت: متن زیر یک بیانیه مطبوعاتی است که توسط Cryptonews.com نوشته نشده است.

متاورس به عنوان روند اصلی بعدی در صنعت کریپتو در حال ظهور است و مزایای ارائه شده توسط DeFi و NFT ها را به سطح بعدی ارتقا می دهد و آنها را با فناوری های VR و AR ترکیب می کند تا شیوه ارتباط مردم را متحول کند. با متاورس، احتمالات به آرامی اما مطمئناً افزایش می‌یابند تا جایی که نمی‌توان گفت که چند ماه آینده چه چیزی ممکن است.

پروژه‌های جدید هر روز ظاهر می‌شوند، و تاکنون، پروژه‌های زیادی وجود دارد که به همان اندازه چشمگیر و شگفت‌انگیز هستند. با این حال، اگر ما در مورد پروژه های متاورس از نظر بصری چشمگیر و بسیار کارآمد صحبت می کنیم، تعداد کمی را می توان مقایسه کرد آرتمیتا و چه پیشنهادی دارید؟

ArtMeta چیست؟

ArtMeta یک متاورس با کیفیت بالا متمرکز بر هنرهای زیبا ایجاد می کند و هنرمندان، گالری ها و مجموعه داران هنری را به روشی جدید و انقلابی به هم متصل می کند. با اولین حضور IDO در سکوی پرتاب TrustSwap، این پروژه قصد دارد به گالری های بزرگ و هنرمندان آنها اجازه دهد تا فضاهای مجازی خود را در متاورس اجاره و طراحی کنند. هنرمندان می‌توانند آثار هنری خود را دیجیتالی، نمادسازی و نمایش دهند و در صورت تصمیم به انجام این کار، کشف، آزمایش و خرید را برای مشتریان بالقوه از سراسر جهان آسان‌تر می‌کند.

به نظر می رسد که جامعه این ایده را دوست دارد، به همین دلیل است که TrustSwap IDO تا 1045 درصد بیش از حد مشترک شده است. این پروژه به سرعت هدف مورد نظر 750000 دلار آمریکا را افزایش داد، اما تقاضا 7.8 میلیون دلار آمریکا بود. در همین حال، پروژه Polkastarter IDO که در 27 ژانویه برگزار شد، قصد دارد 500000 دلار اضافی جمع آوری کند، اما برای دومین بار، این پروژه تعداد بسیار بیشتری از حد انتظار را به خود جلب کرد – بیش از 15000 شرکت کننده.

ArtMeta در واقع چگونه به نظر می رسد؟

ArtMeta یک دنیای خیالی به زیبایی ارائه می کند که کاملاً دیجیتال است و می تواند برای اولین بار با رهبران هنر در کلاس جهانی به هر کسی که رایانه دارد متصل شود. علاقه مندان به هنر می توانند دنیای هنرهای زیبا را از خانه خود بدون خطوط، بلیط، سفر یا هزینه های ادعایی کشف کنند. این پروژه همچنین یک مدل منحصر به فرد ارائه خواهد کرد که برای انجام فروش آثار هنری در صنعت هنر دیجیتال که به سرعت در حال توسعه است، استفاده خواهد شد.

دنیای دیجیتالی آینده آن را می‌توان دقیقاً به‌عنوان بیش‌رئالیستی توصیف کرد و بر اساس شهری خیالی است که توسط تصویرگر مشهور جاناتان دلاچو، با همکاری هنرمند جلوه‌های دیجیتال/بصری و متخصص DI، رومن دونو، طراحی شده است. این زوج شهری عرفانی را ایجاد کردند که در جزیره ای واقع شده است، جایی که تمام موزه ها، گالری های هنری و کنسرت ها کاملا دیجیتال و همچنین عکس واقعی هستند.

این شهر درهای خود را به روی همه باز خواهد کرد، چه هنرمندان، غرفه داران، خریداران یا فقط عاشقان هنر که از دیدن اشکال جدیدی از بیان هنری که افراد با استعداد باید به جهان ارائه دهند لذت می برند. همچنین دارای فضای باز بی پایان، از جمله داخل و خارج از منزل خواهد بود و حتی امکان دسترسی به برخی از نمایشگاه های سطح بالا، رویدادهای پاپ آپ و موارد دیگر را فراهم می کند.

این پروژه همچنین توسط راجر هاس، که یک بنیاد موزه در سوئیس را رهبری می کرد، انجام می شود. هاس در دنیای هنر معاصر نیز به خوبی شناخته شده است و گالری در سطح جهانی ایجاد کرده است. در حال حاضر، او به عنوان مدیر عامل ArtMeta خدمت می کند، که اعتماد بیشتری را به پروژه القا کرده است.

مشکلات صنعت هنر را حل کنید

رویکرد منحصر به فرد این پروژه برای حل تعدادی از …

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا