روانشناسی

معرفی مجموعه تست پلت فرم – People Central Ltd.

ما هیجان زده هستیم که به طور رسمی مجموعه آزمایشی جدیدی را معرفی کنیم که امسال به آن نقل مکان خواهیم کرد.

طراحی شده در نیوزلند، سکو بر اساس تحقیقات آکادمیک مستحکم، با ارزیابی‌های مبتنی بر بهترین مدل‌های روان‌سنجی معتبر علمی و پلتفرمی که به‌طور خاص با در نظر گرفتن آزمون‌دهندگان طراحی شده و از طیف وسیعی از دستگاه‌ها قابل دسترسی است.

چشم انداز – دیدگاه ها این یک پرسشنامه شخصیتی جدید و در مقیاس بزرگ است که بر اساس مدل های علوم اعصاب و معیارهای روانسنجی اخیر شخصیت است. این ده عامل شخصیت مرتبط با موفقیت در طیف وسیعی از بخش‌های شغلی را ارزیابی می‌کند و برای استفاده در تمام زمینه‌های کسب‌وکار که اطلاعات دقیقی در مورد الگوهای تفکر، احساس و رفتار کارکنان و کارمندان بالقوه مورد نیاز است، مناسب است.

GCAT آزمون توانایی شناختی عمومی ما استدلال عددی، کلامی و انتزاعی داوطلبان را در یک آزمون مشترک ارزیابی می کند. ما دو نسخه از این ارزیابی داریم، یکی بدون محدودیت زمانی که به داوطلبان امکان می‌دهد توانایی‌های خود را در محیطی نزدیک‌تر به زندگی نشان دهند، جایی که کرونومتر شمارش معکوس نداشتند و نسخه دیگر با 30 دقیقه تایم اوت، که در صورت علاقه مفید است. در بررسی توانایی های یک نامزد تحت فشار.

تیزفهمی این یک ارزیابی تفکر انتقادی کلامی و عددی در سطح بالا است که برای سنجش توانایی فرد در تجسم، تجزیه و تحلیل، پرسیدن سؤال و ارزیابی ایده‌ها طراحی شده است.

ارزیابی توانایی نوشتاری این مجموعه آزمون برای افرادی که تحصیلات متوسطه را به پایان رسانده اند، از ارزیابی های زیر تشکیل شده است:

  • استدلال کلامی برای آزمایش توانایی استفاده مؤثر از انگلیسی تجاری
  • توانایی های عددی در درک محاسبات و اعداد اساسی روزانه
  • تفکر انتزاعی برای آزمایش سرعت یادگیری شما
  • آزمون تصحیح کتبی برای آزمون توجه به جزئیات و دقت در وظایف اداری

نگاهی به محصولات و خدمات جدیدی بیندازید که برای حمایت از شما در اتخاذ تصمیمات مناسب استخدام و انتخاب ارائه می کنیم. همه امتحانات موجود ما، از جمله 15FQ+ و PASAT، همچنان در دسترس مشتریان خواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا