تکنولوژی

متخصصان امنیت سایبری درباره هویت پایدار به چالش کشیدن، آماده شدن برای حمله برای شکست دادن تهدیدها صحبت می کنند

گردهمایی اخیر متخصصان امنیت سایبری جهانی آخرین سناریوهای حمله مورد استفاده هکرها را برای نفوذ به شبکه های شرکتی بررسی کردند. اما بر خلاف امیدهای نادرست قربانیان احتمالی، هیچ گلوله جادویی یا ضمانت نرم افزاری به طور کامل از آنها محافظت نمی کند.

ارائه دهندگان کنفرانس RSA (RSAC) بر افزایش تقاضا برای اجرای فلسفه اعتماد صفر متمرکز شدند. مجریان از مدیران شبکه خواستند تا کارمندان خود را در مورد شناسایی دیجیتال آموزش دهند. این شامل ایمن سازی نقاط داده مورد نیاز برای استقرار راه حل های تأیید هویت دیجیتال در عمل است.

یکی دیگر از دلایل اصلی رخنه های شبکه این است که سازمان ها محیط های داخلی خود را در محیط ابری خود ادغام می کنند. این امر ابر را در برابر انواع حملات محلی آسیب پذیر می کند.

کنفرانس RSA نقش مهمی در گرد هم آوردن صنعت امنیت سایبری ایفا می کند. با افزایش فراوانی و پیچیدگی حملات سایبری، ضروری است که متخصصان و متخصصان در بخش‌های دولتی و خصوصی گرد هم آیند تا دیدگاه‌های منحصربه‌فردی را برای کمک به رسیدگی به بزرگترین چالش‌های امروز بشنوند.»

RSAC یک پلتفرم در تمام طول سال برای جامعه برای به اشتراک گذاری، یادگیری و دسترسی به محتوای امنیت سایبری فراهم می کند. این فرآیند به صورت آنلاین و در رویدادهای شخصی در دسترس است.

به گفته RSAC، حفاظت سایبری بهتر تنها با تمرکز بیشتر بر احراز هویت، هویت و مدیریت دسترسی همراه با فعالیت‌های تحقیقاتی تهدید اتفاق می‌افتد.

شارژ سرب

کوین اور، رئیس RSA Federal، بر استقرار امنیت، به ویژه ابزارهای مدیریت دسترسی هویت، برای مشتریان فدرال و تجاری نظارت دارد. ریشه های شرکت او به روزهای اولیه دفاع از امنیت سایبری برمی گردد.

در کنفرانس RSA امسال و روز مربوط به بخش عمومی، او این فرصت را داشت که با رهبران امنیت سایبری دولتی و شرکتی صحبت کند. در مورد یادداشت های او در مورد وضعیت امنیت سایبری با TechNewsWorld بحث کنید.

RSA Federal یک شرکت راه حل های مدیریت هویت و دسترسی (IAM) است که به عنوان یک بخش امنیت سایبری در شرکت رایانه Dell شروع به کار کرد. امروزه با برخی از حساس ترین سازمان های امنیتی جهان قرارداد بسته است.

ارتباط بین شرکت فناوری که اکنون با نام RSA Federal LLC شناخته می شود و نام یکی از الگوریتم های پیشرو فناوری رمزنگاری قابل توجه است. RSA Federal خدمات و راه حل های امنیتی را به مشتریان در سراسر اکوسیستم بخش عمومی ارائه می دهد.

RSA یک فناوری رمزگذاری کلید عمومی است که توسط RSA Data Security توسعه یافته است که در سال 1982 برای تجاری سازی این فناوری تاسیس شد. مخفف عبارت Rivest، Shamir و Adelman، سه طراح رمزنگاری در MIT است که رمزنگاری کلید عمومی RSA را توسعه دادند.

ریشه های بلندمدت کنفرانس

زنجیره فروش RSA به سرمایه گذاری در نیاز روزافزون به متخصصان امنیت سایبری کمک کرد. Security Dynamics این شرکت را در سال 1982 خرید. بعداً Dell RSA را از EMC در سال 2006 خریداری کرد. گروهی از سرمایه گذاران سهام خصوصی به رهبری گروه فناوری Symphony، RSA را از Dell در سال 2020 خریداری کردند.

فروش استراتژی های RSA و Dell را معکوس کرد. به گفته Orr، این اجازه می دهد تا RSA ابتدا روی سازمان های امنیتی تمرکز کند در حالی که Dell استراتژی محصول خود را دنبال می کند.

رویداد سالانه RSAC گردهمایی بزرگ جامعه امنیت رایانه است. این کنفرانس و نمایشگاه پیشرو امنیت اطلاعات در جهان است. در ابتدا برای 7 تا 10 فوریه برنامه ریزی شده بود، رویدادهای جهانی منجر به تغییر زمان آن برای …

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا