خودرو

لوتوس التر: نام SUV تایید شده است که در 29 مارس فاش می شود

لوتوس شاسی بلند الکتریکی جدید خود را که در روز سه شنبه، 29 مارس، با نام Eletre معرفی می شود، معرفی کرده است. این برند در توییتر، «Lotus Eletre. در 29.3.22 زنده می شود.

Erler در این ماه، پتنت‌های طراحی جدید برای SUV، که قبلاً Type 132 بود، در پلتفرم مالکیت معنوی آنلاین استرالیا ظاهر شد و اولین نگاه ما را به نمای بیرونی مدل ساخت چین به ما نشان داد.

طراحی‌های جدید برای اولین بار بهترین ظاهر را به لوتوس الکتریکی مسلط ارائه می‌دهند که جگوار I-Pace، آئودی E-tron Sportback و Ford Mustang Mach-E را دربرمی‌گیرد. همچنین یک سری تیزر رسمی توسط Hethel منتشر شده است.

آنها با سبک زاویه‌ای چشمگیر که به دنبال همسویی با خودروی اسپورت جدید لوتوس امرا هستند، مشخص می‌شوند – چراغ‌های هلالی شکل، نوار چراغ عقب روی سیم پیچ و لبه جلویی برجسته کاپوت واضح‌ترین اتصالات هستند. خط سقف متراکم، دوربین‌های آینه بال‌های باریک، دستگیره‌های درها، پانل‌های کناری مجسمه‌سازی‌شده و اسپویلر عقب برجسته به تمرکز بر راندمان آیرودینامیکی – که باید دامنه آن را افزایش دهد – رندرها همچنین پنل آیرودینامیک فعال Type 132 را در بالای اسپلیتر جلو نشان می‌دهند. .

شاتر جلوپنجره فعال SUV که دارای یک سری شش ضلعی تقسیم شده به بخش های مثلثی است، ادعا می شود که یک “سیستم مدیریت هوای اصلی لوتوس” است که یک هدف دوگانه، خنک کردن خودرو و بهبود آیرودینامیک جلو را انجام می دهد.

لوتوس برخی از جزئیات کلیدی این SUV را در ویدیوی قبلی با عنوان انرژی و نور با مضامین «قلب، قدرت، انرژی و روح» بررسی کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا