چمن مصنوعی

قیمت چمن مصنوعی فوتبال چند است؟

 

پاسیوها، بالکن ها و عرشه ها اغلب فضاهایی با شکل نامناسب با سطح محدود برای کار هستند. به حداکثر رساندن این فضاها می تواند چالش برانگیز باشد، در نهایت برخی (حتی خودم) را رها می کنم تا در نهایت از آنها غافل شوم، فرصت از دست رفته را تشخیص نمی دهم. اما، برای کسانی که از بتن کثیف خسته شده اند و جذابیت ندارند، چمن پاسیو اولین قدم آسان برای ارتقای فضای بیرونی شماست.

چرا در زیمن فوتبال چمن مصنوعی کار می کند

به سرعت تخلیه می شود

تمام چمن‌های مصنوعی سبز را خریداری کنید حداقل 27 (مکعب) اینچ در هر یارد مربع در ساعت تخلیه می‌شوند و برخی از انواع محصولات حتی سریع‌تر از آن تخلیه می‌شوند. به طور خلاصه، چمن مصنوعی برای پاسیو، تجمع آب و سایر مایعات را بدتر نمی کند. در واقع، اضافه کردن یک تشک زهکشی زیر چمن – مانند AirDrain – می تواند میزان خشکی بالکن یا عرشه شما را بهبود بخشد.

عالی برای بچه ها و حیوانات خانگی

زندگی آپارتمان کوچک با بچه ها و حیوانات خانگی آسان نیست. فراهم کردن فضای کافی برای ورزش، بازی و فضای شخصی برای زندگی خانه آنها مهم است. فضای کوچک نشیمن در فضای باز خود را با چمن پاسیو باز کنید و به حداکثر برسانید تا فوراً عملکرد و راحتی فضا را افزایش دهید. حتی می توانید با اضافه کردن یک Shockpad در زیر چمن مقداری اضافی به سطح بدهید.

آسان، موقت و ارزان

آیا می‌دانستید که آسان‌ترین نصب‌ها، پروژه‌های چمن پاسیو هستند زیرا به کمترین مقدار محصول و کار آماده‌سازی نیاز دارند؟ خوش به حالت! آنها همچنین بادوام و کاربردی هستند، اما هنوز یک راه حل موقت هستند که می توانید بعداً آن را حذف کنید. دوبرا! و علاوه بر آن، آنها بسیار ارزان هستند، و اکثر مکان‌های Purchase Green قطعات باقیمانده با تخفیف را ارائه می‌دهند – چمن مصنوعی با اندازه عالی برای پاسیو!

تطبیق پذیری

خواه هدف شما ایجاد فضایی برای تفریح ​​در فضای باز باشد، مانند یوگا، ایروبیک، توپ بوسه یا گلف، یا اگر می خواهید باغ بالکن خود را با پوشش زمین تحسین کنید، یا حتی اگر می خواهید به سادگی ظاهر خانه خود را زیباتر کنید. چمن مصنوعی به صاحب خانه DIY تطبیق پذیری می دهد.

هزینه مواد شما

قیمت چمن مصنوعی فوتبال DIY بین 3 تا 6 دلار برای هر فوت مربع است. این محدوده شامل هزینه تمام ابزار و مواد مورد نیاز برای کار می شود. با این حال، از آنجایی که برنامه های پاسیو به کمترین مقدار مواد و آماده سازی نیاز دارند، این پروژه ها به طور متوسط ​​نزدیک به 3 دلار در هر فوت مربع هستند.

چک لیست مواد شما

نوار درز دو طرفه: این نوار درز مخصوصاً برای کاربردهای موقت ساخته شده است، ایده آل بر روی مناظر سخت مانند آسفالت و سیمان. نوار درز دو طرفه برای محکم کردن خط محیطی و بخش های داخلی چمن به طور مستقیم به سطح سخت استفاده می شود.

(اختیاری) تشک زهکشی AirDrain: زهکشی مناسب برای همه تاسیسات چمن مصنوعی بسیار مهم است، به ویژه آنهایی که روی محوطه های سخت مانند پاسیو و پشت بام نصب می شوند، و AirDrain به افزایش میزان زهکشی کلی منطقه کمک می کند. AirDrain یک لوله زیرسطحی است که در زیر چمن نصب می شود تا آب را جمع آوری کرده و به سمت تخلیه خروجی یا نقطه از پیش تعیین شده هدایت کند. در نتیجه عمق 1 اینچی AirDrain و فضای خالی 92 درصدی هوا، هوا به راحتی در گردش است و آب به سرعت از آن عبور می‌کند – به خنک‌تر ماندن چمن کمک می‌کند، بیشتر از تجمع بو و باکتری‌ها جلوگیری می‌کند، و همچنین با بهبود ضربه‌پذیری سطح، پیشگیری از آسیب را تقویت می‌کند. . علاوه بر این، تشک‌های AirDrain می‌توانند تا ½ گالن آب در هر فوت مربع را در صورت نیاز تا زمانی که به زهکشی خروجی برسد در خود نگه دارند و اجازه می‌دهند سطح چمن خشک بماند.

(اختیاری) Shockpad: یک آیتم اختیاری، پد ضربه‌ای 8 میلی‌متری، افزودنی عالی برای پروژه چمن پاسیو برای راحتی بیشتر است. پد ضربه‌ای می‌تواند مستقیماً به سطح سخت یا تشک AirDrain با استفاده از چسب Ultrabond 29 oz که برای چسباندن چمن به سطح شوک پد نیز استفاده می‌شود بچسبد.

بمب چمن: علف‌های مصنوعی که به طور منظم در معرض حیوانات خانگی و تردد پا قرار می‌گیرند، ممکن است از تمیز کردن دوره‌ای با بوی‌دهنده‌ای که برای چمن‌های مصنوعی بی‌خطر است، سود ببرند، مانند Turf Bomb – یک ضدعفونی‌کننده غیرسمی، ضد حساسیت و زیست تخریب‌پذیر که به‌ویژه برای چمن مصنوعی ساخته شده است. سمپاش Hook and Hose را که همراه با خرید یک بطری 32 اونسی Turf Bomb است، به شلنگ باغچه خود وصل کنید تا چمن را کمی خیس کنید، سپس مخلوط را بگذارید تا خشک شود. به دلخواه تکرار کنید.

چمن: البته! اما کدام یک برای نیازهای شما بهترین است؟ با کارشناسان محصولات ما به صورت آنلاین، تلفنی یا حضوری در هر یک از نمایشگاه‌های خرده‌فروشی ما گپ بزنید تا بدانید کدام چمن ویژگی‌ها و مشخصات مورد نیاز شما را دارد. و فراموش نکنید که معاملات را در نزدیکترین فروشگاه سبز خود بررسی کنید! اکثر مکان‌ها قطعات باقی‌مانده با تخفیف را می‌فروشند که به‌صورت رایگان در دسترس هستند.

این ویدیوهای آموزش را تماشا کنید

کتابخانه رسانه ما مملو از ویدیوهای عالی است که نحوه استفاده و نصب محصولات ما را نشان می دهد – آنها را بررسی کنید!

پیوستن به باشگاه!

خرید سبز متعهد است که منبع متخصص شما برای همه چیزهای چمن مصنوعی باشد. در خبرنامه ما مشترک شوید و ما را در رسانه های اجتماعی دنبال کنید تا از منظره های طبیعی الهام بگیرید، نکات و بینش های صنعت را دریافت کنید!

یک …

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا