چمن مصنوعی

قوانین ایالتی که بر صنعت منظر تأثیر می گذارد

تخمین زده می‌شود که صنعت محوطه‌سازی ایالات متحده بین سال‌های 2022 تا 2027 با CAGR 5.1 درصد رشد کند. افزایش تقاضا برای محصولات و خدمات محوطه‌سازی را می‌توان به افزایش آگاهی سلامتی مصرف‌کنندگان هزار ساله نسبت داد که منجر به پذیرش گسترده خودکفایی در غذا و باغبانی سبزیجات در محوطه ها و محوطه های آنها. مانند هر صنعت دیگری در ایالات متحده، صنعت محوطه سازی تحت تأثیر طیف وسیعی از قوانین ایالتی و فدرال قرار دارد – اخیراً ممنوعیت گازسوز کالیفرنیا است که شامل تجهیزات منظره نیز می شود. این مقاله تمام قوانین جدیدی را که بر صنعت چشم انداز و مشتریان آن تأثیر می گذارد، ارائه می دهد.

کالیفرنیا: ممنوعیت فروش تجهیزات جدید گازسوز

در 9 اکتبر 2021، فرماندار بر قانون جدیدی تاکید کرد که فروش تجهیزات جدید گازسوز با استفاده از موتورهای کوچک خارج از جاده (SORE) را در سال 2024 ممنوع می‌کند. این شامل همه تجهیزات چمن و منظر، ژنراتورها و واشرهای فشار می‌شود. این قانون جدید با تلاش های ایالت برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای هماهنگ است. قوانینی که توسط هیئت منابع هوایی کالیفرنیا پیش‌نویس شده است، تمامی تجهیزات SORE تازه فروخته شده مورد استفاده برای محوطه‌سازی را ملزم می‌کند تا در تاریخ‌های مورد نظر، انتشار صفر داشته باشند. فرض بر این است که تجهیزات باتری دار قبل از تاریخ هدف به طور گسترده در دسترس خواهند بود.

چه کسی تحت تاثیر قرار می گیرد؟: این محدودیت برای صاحبان خانه و مناظر تجاری به طور یکسان اعمال می شود.

آیا معافیت هایی وجود دارد: این مقررات تجهیزات گازسوز موجود را که هنوز می توانند در تاریخ های مورد نظر استفاده شوند، ممنوع نمی کند.

نحوه اجرا: یک بررسی سالانه برای تعیین اینکه آیا مقررات جدید هدفمند هستند یا خیر انجام خواهد شد. پس از هر بازنگری، ایالت تصمیم می گیرد که آیا مهلت باید تغییر کند یا به تاخیر بیفتد.

آیا کمک مالی ارائه شده است؟: ایالت 30 میلیون دلار بودجه برای کمک به منظره سازان حرفه ای برای انتقال از تجهیزات گازسوز به تجهیزات بدون آلایندگی اختصاص داده است. با این حال، منتقدان استدلال می کنند که این مبلغ بسیار کم است و برای حمایت از مشاغل کوچک محوطه سازی که در حال گذار هستند، به پول بیشتری نیاز است.

پایین دست: ممنوعیت گازسوز کالیفرنیا به احتمال زیاد به چشم‌اندازهایی که از اثرات کووید 19 بهبود می‌یابند ضربه سختی می‌زند. به طور معمول، هزینه تجهیزات تجاری با آلایندگی صفر بسیار زیاد و کارآمدتر از ماشین‌های چمن‌زنی سنتی، دمنده‌های برگ و سایر ماشین‌آلاتی است که به طور گسترده در صنعت استفاده می‌شوند. منتقدان همچنین استدلال می‌کنند که ژنراتورهای باتری‌دار ممکن است در مناطقی که امکانات شارژ مجدد وجود ندارد و مکان‌هایی که با قطعی مداوم برق مواجه هستند، کافی نباشند. همچنین نگرانی گسترده ای وجود دارد که این ممنوعیت، کالیفرنیایی ها را مجبور به خرید تجهیزات خود از ایالت هایی می کند که هنوز تجهیزات گازسوز را مجاز می دانند. این امر نه تنها منجر به از دست دادن شغل می شود، بلکه منجر به آلودگی پایدار هوا نیز می شود.

نوادا: ممنوعیت چمن های غیر کاربردی

قانونگذاران ایالت نوادا در سال 2027 قوانینی را برای ممنوعیت چمن های غیر کاربردی در منطقه متروی لاس وگاس تصویب کردند. چمن غیر کاربردی عموماً به چمن های کاملاً تزئینی اطلاق می شود که معمولاً در پارک های اداری، میانه های خیابان ها و ساختمان های مسکونی یافت می شوند. اینها همچنین شامل چمن کاشته شده بین جاده ها و پیاده روها، در میانه ها و دایره های ترافیکی، و هر گونه گیاه تزئینی واقع در خارج از مشاغل، توسعه مسکن و سایر مناطق مشابه می شود. اگرچه چمن نیاز به آبیاری دارد، اما از نظر تفریحی یا زیست محیطی مزایای کمی دارند. سازمان آب نوادای جنوبی (SNWA) استدلال می کند که این ممنوعیت به حفظ آب رودخانه کلرادو کمک می کند. این قانون همچنین تضمین می کند که جوامع دره لاس وگاس در منطقه ای که خشکسالی طولانی را در طول سال تجربه می کند، بهره وری بیشتری از آب استفاده کنند.

چه کسی تحت تاثیر قرار می گیرد؟: این ممنوعیت بر املاک در منطقه خدمات SNWA تأثیر می گذارد.

معافیت هاچمن‌ها در خانه‌های تک‌خانواده، پارک‌ها و زمین‌های گلف معاف هستند. با این حال، برای معافیت، این املاک باید مشمول سایر مقررات مربوط به حفظ آب باشند.

فواید: SNWA نشان می دهد که 2000 هکتار از منطقه خدماتی آنها تحت پوشش چمن غیرعملکردی است که هر سال 10 درصد از تخصیص آب رودخانه کلرادو را مصرف می کند. هدف قانون جدید حصول اطمینان از حذف 75 درصد از چمن های غیرعملکردی برای صرفه جویی در مصرف آب است. در حال حاضر، سطح آب در دریاچه مید، که محل ذخیره اولیه نوادا برای تخصیص آب از رودخانه کلرادو است، به پایین‌ترین حد تاریخی رسیده است. کارشناسان نشان می دهند که سطح آب حداقل تا پایان سال 2022 پایین خواهد ماند یا بدتر خواهد شد.

جنبه منفی: ممنوعیت چمن های غیر کاربردی احتمالاً تقاضا برای تجهیزات چمن و خدمات مراقبت از چمن را کاهش می دهد. این امر احتمالاً باعث از دست دادن مشاغل گسترده در صنعت محوطه سازی این ایالت خواهد شد. این افشاگری ایالت را مجبور کرد تا در ماه اوت اعلامیه کمبود آب رودخانه کلرادو را اعلام کند.

جایگزین، گزینه ها: به عنوان جایگزین، آژانس از ساکنان می‌خواهد گیاهان مقاوم به خشکی مانند کاکتوس‌ها، درختان تاج‌دار و بوته‌های گلدار بکارند. چنین گیاهانی به حفظ آب و کاهش اثرات جزیره گرمایی شهری و در عین حال افزایش تغذیه آب زیرزمینی کمک خواهند کرد.

کلرادو: قانون مالکیت بهره مشترک کلرادو

در سال 2021، …

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا