چمن مصنوعی

“علف مقاوم به خشکی” چیست؟

مقاوم به خشکی، مقاوم به خشکی – چه تفاوتی دارد؟ آیا تفاوتی وجود دارد؟ اگر جایی که من زندگی می کنم حتی در خشکسالی وجود نداشته باشد چه؟ آیا هنوز باید اهمیت بدهم؟

اصطلاحات “مقاوم در برابر خشکسالی” و “متحمل به خشکی” اغلب به جای یکدیگر استفاده می شوند، اما یک تفاوت وجود دارد. گیاهی که هست مقاوم در برابر خشکسالی می تواند برای مدت طولانی بدون آب بماند. مقاوم به خشکی به این معنی که می تواند با حداقل مقدار آب رشد کند.

صرف نظر از اینکه خشکسالی وجود دارد یا نه، به طور کلی شما را کاهش می دهد مصرف آب نه تنها یک انتخاب سازگار با محیط زیست است، بلکه در دراز مدت مقرون به صرفه تر است. نگهداری از یک چمن کاملاً اصلاح شده و سبز به مقدار زیادی آب، زمان و نگهداری نیاز دارد.

برخی از جایگزین‌ها برای چمن‌زارها عبارتند از سنگفرش، شن و مالچ، اما – در فروتنی و به صورت کامل نظر بی طرفانه – راه بهتری برای پر کردن این فضا وجود دارد. یکی که بیشتر است کاربردی، بیشتر جذاب، و بیشتر سبز.

جایگزینی طبیعی و – به جرأت می گویم –نیازمند چمن با چمن چمن مقاوم در برابر خشکسالی به شما این امکان را می دهد که خود را از قبض های بسیار زیاد آب رها کنید و ساعت های طولانی خود را متقاعد کنید که به چمن زنی بروید. بیشتر نه!

استفاده از چمن مقاوم به خشکی

از آنجایی که به آب نیاز ندارد، چمن را می توان بخش بزرگی از محوطه سازی مقاوم در برابر خشکسالی در نظر گرفت. چمن مصنوعی جایگزین چمن طبیعی می شود به گونه ای که شن و مالچ نمی توانند. محوطه سازی مقاوم در برابر خشکسالی به طور کلی می تواند همه این محصولات را به روشی واقعا زیبا و کاربردی ترکیب کند.

استفاده از چمن مصنوعی به عنوان جایگزینی برای چمن طبیعی به معنای قربانی کردن تمام فضای سبز نیست. این حیاط خلوت مجموعه ای از گیاهان بومی، چمن مقاوم به خشکی، شن، سنگ فرش، مالچ است. جالب است فضایی است که نه تنها آب را صرفه جویی می کند اما انجام آن خوب به نظر می رسد

یک حیاط خلوت وسیع از چمن طبیعی می توانید استفاده کنید 99000 گالن آب در سال. یعنی پول گنده. سرمایه گذاری روی چمن مقاوم به خشکی می تواند در عرض 3 تا 5 سال از این پس انداز آب و نگهداری هزینه های خود را جبران کند. بدون آب، بدون آفت کش، بدون چمن زنی.

دهه‌ها پیش، زمانی که از چمن مصنوعی استفاده می‌کردید، واضح بود. ظاهری غیر طبیعی، سفت و از برخی ساخته شده بود مواد نه چندان ایمن. اما اکنون، یکی از تنها شاخص هایی که نشان می دهد شما چمن مصنوعی دارید همین است خیلی خوب به نظر می رسد همیشه! یا بسیار دقیق هستید و پول زیادی را برای نگهداری چمن طبیعی خود خرج می کنید، یا چند سال پیش یک چمن مصنوعی مقاوم در برابر خشکسالی خریده اید و کارهایی انجام می دهید. تمیز کردن منظم تا آن را تازه نگه دارد. اگر دومی باشد، صرفه جویی در آب، زمان و پول در عین داشتن فضای بیرونی زیبا و طبیعی چه حسی دارد؟ احتمالاً احساس خوبی دارد.

با این راهنمای نصب DIY Easy Install به فرآیند نصب نگاهی بیاندازید تا ایده ای از آنچه می توانید انتظار داشته باشید به دست آورید.

راهنمای خود را دریافت کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا