تکنولوژی

شرکت های رمزنگاری بیمه ای را برای پوشش خرابی های ابر معرفی کرده اند

هیچ چیز مانند جدا شدن اجباری از ابر در یک معامله گر ارزهای دیجیتال باعث ترس نمی شود. Parametrix برای ایمن کردن خرابی فناوری می‌خواهد معامله‌گران را کمتر ترسانده باشد.

این بیمه‌گر روز سه‌شنبه اعلام کرد که بیمه توقف موقت ابر را به شرکت‌های کریپتو ارائه می‌کند. اگر به دلیل قطعی ابر عمومی نتوان به یک صرافی، کیف پول، دیفای یا پلتفرم رمزنگاری دسترسی داشت، سیاست Cloud Downtime Insurance for Crypto به شرکت کریپتو این امکان را می‌دهد تا از مشتریان خود در برابر ضرر محافظت کند.

جاکومو آرکارو، مدیر بازاریابی Blackchain International، یک شرکت مشاوره که به پروژه‌های بلاک چین و تبلیغات رسانه‌های اجتماعی کمک می‌کند، در شهر نیویورک یادداشت می‌کند.

او به TechNewsWorld گفت: «بسیاری از افرادی که دانش و مهارت‌های لازم برای ورود به دنیای ارزهای دیجیتال را دارند، می‌ترسند در موقعیتی قرار بگیرند که کنترل آن‌ها در دست نباشد، هرچند به‌طور موقت.

طبق گفته Parametrix، قطع خدمات در پلتفرم‌های کریپتو نقش بزرگی در آسیب رساندن به اعتماد مصرف‌کننده و وفاداری به شرکت‌های رمزنگاری دارد. در نظرسنجی از 522 مصرف‌کننده که Propeller Insights برای این شرکت انجام داد، 71 درصد از کاربران کریپتو در نمونه اعلام کردند که اگر با قطعی پلتفرم کریپتو مواجه شوند، پول خود را برداشت می‌کنند یا به جای دیگری منتقل می‌کنند.

این وقفه ها بیشتر از آن چیزی است که تصور می شود. تقریباً نیمی (45 درصد) از کاربران کریپتو در این نظرسنجی گفتند که در پلتفرم کریپتو خود دچار اختلال شده‌اند. علاوه بر این، داده‌های جمع‌آوری‌شده توسط Parametrix در سال 2021 نشان داد که یکی از سه ارائه‌دهنده اصلی ابر عمومی هر سه هفته حداقل 30 دقیقه قطع می‌شود.

مشکل اعتماد

به گفته Parametrix، اعتماد یک نگرانی بزرگ در بین کاربران و غیر استفاده کنندگان از ارزهای دیجیتال است. دو نفر از سه غیر کاربری که توسط Propeller Insights مورد بررسی قرار گرفتند، اذعان کردند که به پلتفرم‌ها، صرافی‌ها و کیف پول‌های رمزنگاری اعتماد ندارند، در مقایسه با 10 درصد از کاربران کریپتو. با این حال، بیش از نیمی از کاربران ارزهای دیجیتال (58 درصد) اعتراف کردند که «تا حدی به پلتفرم‌ها، صرافی‌ها و کیف پول‌های رمزنگاری اعتماد دارند».

نتایج این نظرسنجی نشان می‌دهد که بیمه می‌تواند راهی برای ایجاد اعتماد در ارزهای دیجیتال باشد. تقریباً دو سوم از پاسخ دهندگان (65 درصد) گفتند که در صورت غیرقابل دسترس بودن آن پلتفرم به دلیل قطع شدن فناوری، احتمال خرید، تجارت یا ذخیره ارزهای دیجیتال بر روی یک پلت فرم جبران خسارت، صرافی یا کیف پول را افزایش می دهند.

در میان کاربران کریپتو، 89 درصد گزارش کردند که در صورت غیرقابل دسترس شدن، احتمال خرید، تجارت یا ذخیره ارزهای دیجیتال بر روی پلت فرم پرداخت را افزایش می دهند، در حالی که در میان کاربران غیرکاربر، بیش از نیمی (52 درصد) گفتند که بیشتر خواهند بود. احتمالاً از طریق شرکتی که برای خرابی غرامت دارد، در فعالیت های رمزنگاری شرکت کنید.

نیتا رزی، مدیر عامل شرکت Parametrics و یکی از بنیانگذاران شرکت Parametrics خاطرنشان کرد: «ما معتقدیم که بیمه کردن کسب‌وکارها در برابر اختلال، اعتماد بیشتری به اکوسیستم کریپتو می‌آورد».

او به TechNewsWorld گفت: “با بیمه، افراد بیشتری با دانستن اینکه ریسک مالی در بسیاری از مشاغل در مقابل تمرکز …

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا