اقتصادی

سوزان ام. کالینز، اقتصاددان، بانک فدرال رزرو بوستون را رهبری خواهد کرد

اما او گاهی اوقات در مورد سیاست پولی صحبت می کرد. در مقاله ای در سال 2015 در دیترویت فری پرس، او اشاره کرد که واکنش نشان دادن به داده های اقتصادی ورودی و کاملاً قابل پیش بینی دشوار است. او گفت که در صورت تغییر شرایط، حفظ سرعت از پیش تعیین شده افزایش قیمت ها می تواند بازار را برای آشفتگی آماده کند.

او در این مقاله گفت: “فدرال رزرو می خواهد از غافلگیری بازار جلوگیری کند.”

در مصاحبه ای در سال 2019 با اخبار یاهوخانم کالینز گفت: فدرال رزرو باید در زمانی که ارتباط بین بیکاری و تورم آنطور که انتظار می رفت واضح نبوده است، نحوه عملکرد خود با اقتصاد را دوباره ارزیابی کند.

کالینز گفت: “فدرال رزرو تغییرات اساسی” در نحوه عملکرد خود در خارج از بحران ایجاد نمی کند، اما نشان داد که فدرال رزرو در آینده ممکن است هدف تورم خود را به بالای 2 درصد افزایش دهد.

او گفت: “بعضی از ما فکر می کنیم که جسورتر بودن مفید خواهد بود.”

این ممکن است در حال حاضر مناسب باشد، در زمانی که فدرال رزرو در تلاش است سیاستی را در برابر یک پس زمینه نامشخص و آلوده به ویروس تعیین کند. جروم اچ پاول، رئیس فدرال رزرو، تاکید کرد که بانک مرکزی “متواضع” و “هوشمند” خواهد بود.

خانم کالینز توسط مدیران هیئت مدیره بانک فدرال رزرو بوستون انتخاب شد و توسط هیئت حکام فدرال رزرو در واشنگتن تایید شد. خانم کالینز جایگزین اریک اس. روزنگن خواهد شد که سال گذشته پس از یک رسوایی تجاری به دلیل نگرانی های بهداشتی از سمت رئیس فدرال رزرو بوستون بازنشسته شد.

خانم کالینز دارای مدرک لیسانس از دانشگاه هاروارد و دکترا از موسسه فناوری ماساچوست است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا