چمن مصنوعی

سلام از خرید چمن مصنوعی سبز دالاس!

سلام از تیم PG Artificial Grass Dallas! ممنون که به وبلاگ ما سر زدید.

همانطور که هوا در ماه های آینده شروع به گرم شدن می کند – و اکنون که این طوفان های بهاری فروکش کرده اند – امیدواریم که خیلی بیشتر بیرون برویم. ما مشتاقانه منتظر استراحت در یک چمن سبز زیبا هستیم، بدون آبیاری، بدون چمن زنی. در اینجا نصب هایی است که اخیراً انجام داده ایم و می دانیم که برای تابستان امسال یک تغییر مطلق بازی خواهند بود.

این حیاط خلوت سایه دار برای روزهای گرم و آفتابی تابستان ایده آل است. از آنجایی که چمن مصنوعی ما از دمای محیط گرم نمی شود، می تواند 100 درجه در بیرون باشد، اما سایه درختان از گرم شدن بیش از حد چمن جلوگیری می کند. اما، اگر نگران هر گونه پا برهنه یا پنجه روی آن چمن مصنوعی هستید، همیشه می توانید یکی از علف های Cool Yarn ما را انتخاب کنید که 10 تا 20 درصد خنک تر از سایر چمن های مصنوعی باقی می ماند.

تهیه چمن مصنوعی برای زمین های بازی حیاط خلوت کار بیهوده ای است. این یک سطح امن تر و راحت تر برای بچه هایی است که در حال بازی و دویدن هستند. و زیبایی را با امنیت معامله نمی کنید. تعدادی سنگفرش را داخل آن بیندازید و حیاط خلوتی خواهید داشت که هم بچه ها و هم بزرگسالان می توانند از آن لذت ببرند.

و نکته مهم نصب نهایی ما این سبز شدن 5 سوراخ است. آنها قطعاً از پرچم‌های نایلونی با رنگ‌های مختلف ما استفاده کردند و از کل پرچم‌های سفید، زرد، آبی و قرمز ما استفاده کردند. ما خوشحال بودیم که چند رنگ را به این منطقه باز می آوریم.

با تشکر از خواندن، و اگر شما هر گونه ایده پروژه از خود، دریغ نکنید با ما تماس بگیرید!

بیایید با خرید چمن مصنوعی سبز دالاس توقف کنید و ببینید چه چیزی در فروشگاه داریم! ما در 13908 راه توزیع، شعبه کشاورزان، TX 75234 واقع شده‌ایم. یا اگر سؤالی دارید با شماره 214-453-6820 تماس بگیرید!

آدرس ما – خرید چمن مصنوعی سبز دالاس، راه توزیع 13908، شعبه کشاورزان، TX 75234

شماره تلفن ما – 214-453-6820

ما خوشحالیم، ما کمک می کنیم، و خوشحالیم که کمک می کنیم!

با این راهنمای نصب DIY Easy Install به فرآیند نصب نگاهی بیاندازید تا ایده ای از آنچه می توانید انتظار داشته باشید به دست آورید.

راهنمای خود را دریافت کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا