بازرگانی

رای گیری در مورد گزینه های فدرال بایدن به تعویق افتاد زیرا جمهوری خواهان برای پاسخ دادن به روابط راسکین با این شرکت تلاش می کنند.

رئیس شرود براون (D-OH) از جانت یلن وزیر خزانه داری و رئیس فدرال رزرو پاول در جلسه استماع کمیته امور بانکی، مسکن و شهری سنا درباره قانون CARES در ساختمان اداری سنا هارت در واشنگتن دی سی، 28 سپتامبر 2021 سؤال می کند. .

کوین دیچ | استخر | رویترز

تحریم جمهوری خواهان در روز سه شنبه رای کمیته سنا در مورد انتصاب رگولاتور ارشد بانک و رئیس فدرال رزرو جروم پاول را مختل کرد.

سناتور شرود براون، رئیس کمیته بانکی سنا، گفت که این کمیته نمی تواند رای رسمی برگزار کند زیرا غیبت GOP به معنای حد نصاب لازم است. این رأی گیری برای ارسال اسامی پاول، سارا بلوم راسکین، که توسط جو بایدن، رئیس جمهور جو بایدن برای معاونت نظارت فدرال رزرو، و سه نامزد دیگر نامزد شده بود، ارسال شد.

براون بعدازظهر سه شنبه گفت: «رای گیری در مورد این نامزدها را به تعویق می اندازم. زمانی که دوباره برنامه ریزی کنیم به شما اطلاع خواهیم داد.» “جمهوری خواهان به سوی مردم آمریکا عقب نشینی کردند”.

پس از اعلام این خبر، براون یک رای غیررسمی گرفت تا این نکته را بیان کند که دموکرات ها از نامزدهای رئیس جمهور حمایت می کنند. سناتور الیزابت وارن، دموکرات ماساچوست، به صراحت گفته است که از همه نامزدها به جز پاول، رئیس فعلی فدرال رزرو حمایت می کند.

این تاخیر سوالاتی را در مورد تایید پنج نامزد فدرال رزرو از جمله پاول و معاون بالقوه لایل برینارد ایجاد می کند. دموکرات ها امیدوار بودند که همه آنها را به عنوان یک رأی دهند و پاول جمهوری خواه بین گزینه های اصلی دموکرات ها مانند راسکین تعادل برقرار کند. بایدن دو نامزد دیگر، لیزا کوک و فیلیپ جفرسون را برای کرسی های شورای حکام فدرال رزرو انتخاب کرد.

این تأخیر همچنین در زمان پرتنشی برای بانک مرکزی این کشور رخ می‌دهد که به طور گسترده انتظار می‌رود که در ماه مارس شروع به افزایش نرخ بهره برای کاهش تورم کند که از دهه 1980 مشاهده نشده است.

سناتور پت تومی عضو کمیته، سناتور حزب جمهوریخواه، اوایل امروز اعلام کرد که حزب جمهوری خواه رای نامزدی را به دلیل نگرانی در مورد کار قبلی راسکین برای Reserve Trust، یک شرکت فناوری مالی که مدت کوتاهی پس از ترک دولت اوباما در آن کار می کردم، تحریم خواهد کرد.

تهدید یک مناقشه بزرگ و طولانی مدت بر سر نامزدهای فدرال رزرو، که قرار است از سیاست های حزبی دور باشند، از نظر تئوری می تواند کاخ سفید را وادار کند که راسکین را کنار بگذارد. تاکنون، دولت از نامزد خود حمایت کرده و گفته است که گزینه‌های مجهزتر کمی نسبت به راسکین برای نظارت بر شرکت‌های مالی کشور وجود دارد.

کاخ سفید صبح روز سه شنبه در نامه ای ایمیلی اعلام کرد: سارا بلوم راسکین یکی از واجد شرایط ترین افرادی است که تاکنون برای عضویت در هیئت حکام فدرال رزرو نامزد شده است. سناتورهای پت تومی و سینتیا لومیس، علیرغم اعتبارنامه‌اش، طی چند هفته گذشته حملات بی‌اساس و غیرمنصفانه‌ای را به راسکین در رابطه با تصدی وی در هیئت مدیره صندوق ذخیره انجام داده‌اند.

“اگر جمهوریخواهان ما به همان اندازه که ادعا می کنند نگران تورم باشند، آنطور که مطمئناً نگران هستند، به قیمت تمام می شوند…

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا