چمن مصنوعی

راه حل های محوطه سازی مقاوم به خشکی – خرید سبز

حفاظت از آب مورد علاقه همه است: افراد، مشاغل و سیاست گذاران. حفاظت از آب در سال 1948 با امضای قانون آب پاک به قانون آغاز شد. از آن زمان به بعد، آب به‌عنوان یک منبع به شیوه‌ای کاملاً جدید، به‌عنوان موجودی با یکپارچگی و ارزش ذاتی که نیاز به محوطه‌سازی مقاوم‌تر در برابر خشکسالی را برانگیخته است، مورد توجه قرار گرفته است.

نگرانی ها در مورد دوره های خشکسالی و در دسترس بودن آب در سال های اخیر افزایش یافته است. افراد و مشاغل بیشتری بسته به موقعیت جغرافیایی خود، ممکن است به دلیل شرایط خشکسالی تحت محدودیت های مصرف آب قرار بگیرند. از 20 ژوئیه 2021، 40.1٪ از ایالات متحده در خشکسالی قرار دارد که 48 ایالت را تحت تاثیر قرار داده است.

صاحبان خانه، طراحان منظر، مشاغل، شهرداری ها و بسیاری دیگر که مایلند حیاط خلوت، زمین ها و زمین های ورزشی خود را حفظ کنند ممکن است تحت تأثیر محدودیت های مصرف آب قرار بگیرند. آنها همچنین ممکن است برای انجام وظیفه خود برای محدود کردن مصرف و هدر رفتن آب احساس مسئولیت کنند.

خرید سبز یک راه حل خلاقانه برای یک مشکل در مقیاس بزرگ ارائه می دهد. یکی که جوامع محلی و جهانی را تحت تاثیر قرار می دهد. ما در زمینه محوطه سازی مقاوم به خشکی تخصص داریم که نه تنها فوق العاده به نظر می رسد، بلکه یک رویکرد پایدار برای استفاده و حفاظت از آب، قابلیت بازیافت و موارد دیگر ارائه می دهد.

انتخاب چمن مصنوعی به جای نگهداری از چمن سنتی تضمینی برای حفظ آب در طول زمان است. طبق STC، “یک زمین ورزشی معمولی در چمن سالانه بین 500000 تا یک میلیون گالن آب یا بیشتر نیاز دارد.” در حالی که این امر به منطقه جغرافیایی و نگهداری معمول بستگی دارد، حفظ فضای سبز بدون آبیاری منظم امکان پذیر نیست.

آژانس حفاظت از محیط زیست (EPA) گزارش می دهد که یک خانواده آمریکایی چهار نفره به طور متوسط ​​روزانه 400 گالن آب مصرف می کند. در مناطق، به ویژه آب و هوای بیابانی، که در آن بارندگی کم است، این به سادگی برای اطمینان از دسترسی به آب برای همه پایدار نیست. انتخاب یک گزینه مصنوعی برای برخی یا تمام فضای سبز می تواند به شما کمک کند صدها گالن آب در سال ذخیره کنید.

سازمان آب نوادای جنوبی تخمین می زند که هر فوت مربع جایگزین طبیعی، بسته به اندازه حیاط، سالانه بین 400 تا 750 دلار در هزینه های مصرف آب صرفه جویی می کند. چمن مصنوعی ارائه شده توسط Purchase Green تعمیر و نگهداری پایینی دارد. آنها به آبیاری، کودهای شیمیایی یا آفت کش ها نیاز ندارند.

گاهی اوقات، زباله ها، برگ ها و سایر ذرات که روی چمن افتاده اند ممکن است نیاز به حذف داشته باشند. چنگک یا جارو ابزار ساده و کارآمدی برای حذف هستند. تأسیسات سبز خریداری شده دقیقاً مانند چمن واقعی، با رنگ های سبز پر جنب و جوش، منهای نگهداری و مصرف غیر ضروری آب به نظر می رسند.

علاوه بر این، گزینه های چمن مصنوعی باعث کاهش هزینه دی اکسید کربن می شود. بسیاری از قوانین نیاز به چمن زنی برای حفظ ارزش زیبایی شناختی دارند. طبق مطالعات EPA، یک ساعت چمن زنی به اندازه 11 اتومبیل آلودگی ایجاد می کند و ماشین های چمن زنی به اندازه 34 اتومبیل آلودگی ایجاد می کنند. این به تنهایی می تواند مستقیماً به حفظ آب کمک کند، زیرا دی اکسید کربن تغییرات آب و هوایی را تسریع می کند که شرایط خشکسالی را افزایش می دهد.

اولویت های خرید گرین در آموزش، صداقت، دقت و گفتگو نهفته است. اینها نه تنها به عنوان یک مدل کسب و کار مهم هستند، بلکه برای تشکیل جامعه حول حفظ منابع طبیعی نیز مهم هستند!

با این راهنمای نصب DIY Easy Install به فرآیند نصب نگاهی بیندازید تا ایده ای از آنچه می توانید انتظار داشته باشید به دست آورید.

راهنمای خود را دریافت کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا