خودرو

دوباره سوار فورد کاپری خواهم شد

کانسپت جدید Visos فورد یک ادای احترام خیره کننده به یکی از نمادین ترین خودروهای آن است: کاپری اصلی. موانع قابل مشاهده شامل ستون C متمایز، شیشه خمیده سرنشینان عقب و دریچه های هوای کرومی دوگانه در جلوی چرخ های عقب است.
این خودروی نمایشی – که در نمایشگاه خودروی فرانکفورت رونمایی خواهد شد و توسط اتوکار در نمایشگاه جهانی منحصر به فرد در 19 آگوست خریداری خواهد شد – از یک موتور 3.0 لیتری V6 biturbo مبتنی بر موتور Mondeo ST220 استفاده می کند. این خودرو برای تولید 345 اسب بخار قدرت تنظیم شده است و 295 پوند فوت گشتاور را به هر چهار چرخ می فرستد.
مفهوم بسیار بیشتر از یک تمرین طراحی یکپارچهسازی با سیستمعامل است. درک کوزاکاس، معاون توسعه محصول فورد در اروپا، آن را «آینده بیضی آبی» توصیف کرد.
همچنین دارای فناوری جدید و نوآورانه ای است که به تولید اختصاص دارد.
اگرچه به گفته فورد، Visos خودرویی نیست که سال آینده آن را در جاده ها ببینید، اما کاپری دوباره متولد شده یک رقیب طبیعی برای نسل جدید کوپه الهام گرفته از یکپارچه سازی قدیمی خواهد بود که در حال حاضر توسط مزدا RX- رانده می شود. 8، نیسان 350Z و کرایسلر کراس فایر.
طراح کریس برد با موفقیت یک ماشین اسپرت بهبود یافته را با یک ماشین تور بزرگ ترکیب کرده است. فضای داخلی بین تنظیمات Comfort و Sport با لمس یک دکمه تغییر می کند، با نور داشبورد متفاوت و موقعیت های مختلف صندلی.
یکی از سخنگویان گفت: تمرکز اصلی ایجاد خودرویی بود که بتواند بین لوکس راحت و اسپرت تهاجمی جابجا شود.
رانندگان همچنین می توانند با اتصال یک رایانه لپ تاپ تعدادی تنظیمات از جمله دمپرها، سیستم مدیریت موتور، تعادل ترمز و محدود کننده دور را تنظیم کنند.
فضای داخلی از نشانه های طراحی همکار مزدا RX-8 گرفته شده است، با چهار صندلی جداگانه که توسط یک کنسول در طول کابین تقسیم می شوند.
شانه های برجسته زیر کناره های خودرو حاوی وسایل الکترونیکی زیادی است و در نتیجه فضای بیشتری در کابین دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا