چمن مصنوعی

خرید چمن مصنوعی سبز مرکز توزیع سوم را افتتاح می کند

خرید چمن مصنوعی گرین، یک توزیع کننده در بازار محلی کالاها و خدمات چمن، یک سپتامبر را اعلام می کند.خیابان باز شدن 3 آنهاسوم مرکز توزیع بازار – تقویت شبکه توزیع قابل توجه آنها در سراسر کشور.

از آنجایی که تقاضا برای چمن مصنوعی به طور پیوسته افزایش می یابد و چالش های حمل و نقل و تدارکات خارج از کشور همچنان ادامه دارد، حفظ یک گام جلوتر برای موفقیت Purchase Green بسیار مهم بوده است. مرکز NorCal از پیشرفت‌های مداوم در عملیات لجستیکی پشتیبانی می‌کند و شکاف بین مرکز توزیع اصلی شرکت در کالیفرنیای جنوبی و 27 مکان خرده‌فروشی در 8 ایالت، و همچنین ده‌ها فروشنده و نصاب در سراسر کشور را کاهش می‌دهد.

آنتونی ونا، مدیر عامل و بنیانگذار Purchase Green Artificial Grass می گوید:

از آنجایی که استفاده از چمن به رشد خود ادامه می دهد و برای حمایت بهتر از پایگاه مشتری و شبکه فروشگاهی موجود در کالیفرنیای شمالی، ما خوشحالیم که افتتاح یک دفتر فروش محلی و مرکز توزیع بازار را اعلام کنیم. این افزوده به ما کمک می‌کند تا به پایگاه پیمانکاری خود در وست ساکرامنتو خدمات بهتری ارائه دهیم، و تسریع ذخیره‌سازی 2 فروشگاه شرکت موجود و 5 امتیاز در بازار را افزایش دهیم، و همچنین از رشد فروشگاه‌های آینده در شمال غرب حمایت کنیم.

افتتاح مرکز وست ساکرامنتو یک نقطه عطف بزرگ برای این سازمان است که به عنوان یک استارتاپ تنها با یک انبار کوچک در لاورن، کالیفرنیا شروع به کار کرد. اکنون، بیش از دوجین مکان خرید سبز وجود دارد – به علاوه ترکیبی از نمایشگاه‌ها، دفاتر تجاری، و یک مرکز تماس.

پس از خریداری شدن توسط Controlled Products در سال 2019، Purchase Green اهداف بزرگی را برای توسعه بیان کرد. در 12 ماه منتهی به ژوئیه 2021، 7 مکان جدید راه اندازی شد، ترکیبی از مالکیت شرکتی و حق امتیاز. نیمه دوم سال 2021 با 2 فروشگاه بیشتر و 4 فروشگاه به همان اندازه امیدوارکننده به نظر می رسدهفتم مرکز توزیع برنامه ریزی شده برای افتتاح این آخرین باری نخواهد بود که از خرید سبز می شنویم.

برای اطلاعات بیشتر در مورد فرصت های تجاری با خرید سبز، صفحه راه حل های شریک ما را در اینجا بررسی کنید.

با این راهنمای نصب DIY Easy Install به فرآیند نصب نگاهی بیندازید تا ایده ای از آنچه می توانید انتظار داشته باشید به دست آورید.

راهنمای خود را دریافت کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا