بازرگانی

خرده فروشان به استخدام قبل از تعطیلات عجله می کنند و کارگرانی که کمبود دارند

مخفیگاه مخفی من در تراورس سیتی، میشیگان، کمی قبل از اوج تعطیلات کار می کرد. مالک کارن هلت برای یک فصل خرید قوی آماده می شود.

با حسن نیت: مخفیگاه مخفی

کارن هیلت مالک My Secret Stash در تراورس سیتی، میشیگان است و محصولات هنرمندان و خرده‌فروشان محلی را می‌فروشد – و تجارت در حال رونق بود. هیلت به قدری به فصل تعطیلات آینده خوشبین است که در حال آماده شدن برای افتتاح مکان دوم است.

اما مانند بسیاری از صاحبان مشاغل کوچک، به یک بحران شغلی مداوم خیره شده است و استخدام فروشگاه جدید همچنان یک چالش است.

یک نظرسنجی اخیر توسط فدراسیون ملی تجارت مستقل نشان می دهد که تقریباً نیمی از مالکان مورد بررسی با چالش های قابل توجه یا متوسطی در استخدام مواجه هستند.

هیلت گفت: “بین دو سایت من شش سایت دارم و دوست دارم 10 یا 12 کارگر داشته باشم.” این من را خوشحال تر می کند.»

وی افزود: من هفت روز در هفته صبح، ظهر و عصر کار می کنم.

پیش‌بینی خوش‌بینانه برای فروش تعطیلات هیلت توسط فدراسیون ملی خرده‌فروشی منعکس شده است، که پیش‌بینی می‌کند یک فصل پررونق پیش‌بینی می‌شود و انتظار می‌رود فروش بین 8.5 تا 10.5 درصد در ماه‌های نوامبر و دسامبر افزایش یابد و مجموع فروش بین 843.4 میلیارد دلار تا 859 میلیارد دلار باشد. این پیش‌بینی بیشتر از آمار سال گذشته است و حتی با وجود هجمه سه‌گانه کمبود نیروی کار، مشکلات زنجیره تامین و تورم که بر کسب‌وکارها در سراسر کشور ضربه می‌زند، رکورد جدیدی را رقم خواهد زد.

جک کلایننز، اقتصاددان ارشد NRF گفت: «اگر خرده‌فروش‌ها بتوانند کالاها را در قفسه‌های خود نگه دارند و فرستنده‌ها بتوانند کالاها را تا کریسمس به خانه‌های مردم تحویل دهند، امسال سال خوبی برای تعطیلات خواهد بود. مشکل پرسنل نه تنها خرده فروشان درون فروشگاهی و آنلاین، بلکه زنجیره تامین را نیز تحت تاثیر قرار می دهد.

اختلالات زنجیره تامین و کمبود کارگران می تواند منجر به بحران در حزب شود. بر اساس NFIB، 48 درصد از مشاغل کوچک می گویند اختلالات زنجیره تامین تاثیر قابل توجهی دارد. در میان کسانی که بخش قابل توجهی از درآمد سالانه را به فروش تعطیلات متکی هستند، 38 درصد انتظار دارند که کسری بر فروش تأثیر بگذارد.

ما شاهد کمبود کارگر در توزیع و انبارها هستیم. بخشی از آن زمان رسیدن محصولات، حتی از بندر، زمان رسیدن این محصولات به منطقه توزیع و انبارها است. آنها ساعت ها شعبده بازی می کنند، مردم را دستکاری می کنند و مردم ساعت های طولانی کار می کنند.»

بر اساس داده های اداره آمار کار، تعداد مشاغل خرده فروشی موجود در ماه اوت به 1.3 میلیون نفر رسید و 700000 کارگر در پروژه های Challenger، Gray و Christmas در این فصل استخدام خواهند شد. طبق گزارش BLS، بخش خرده فروشی در ماه اکتبر 35000 شغل ایجاد کرد. آمازون، تارگت، والمارت و دیگران به دنبال صدها هزار کارگر و افزایش دستمزد، ارائه پاداش و موارد دیگر برای استخدام آنها هستند.

Under Armour مستقر در بالتیمور گفت که در حال ورود به فصل تعطیلات با هم تیمی های بیشتری نسبت به سال های گذشته در خرده فروشی است. این شرکت 1000 کارگر فصلی را استخدام کرده است و به دنبال جذب 1000 کارگر دیگر در چند ماه آینده است.

UA Credits یک برنامه تشویقی جدید در فروشگاه برای همه کارمندان خرده فروشی، فصلی، تمام وقت و پاره وقت است که امکان دریافت پاداش های ماهانه را فراهم می کند که می تواند معادل 8٪ یا بیشتر از حقوق آنها باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا