چمن مصنوعی

حیاط خلوت قرار دادن هزینه سبز | خرید سبز

هزینه قرار دادن حیاط خلوت با چمن مصنوعی کمتر است.

به روز شده در جولای 2021:

مانند هر ورزش دیگری، خوب شدن در گلف نیاز به تمرین زیادی دارد. برای کسانی که همیشه رویای داشتن فضای سبز شخصی خود را داشته اند، یا به سادگی سه یا چهار ساعت در روز برای صرف هزینه های زیادی برای صرف هزینه های فضای سبز ندارند، نصب سبزه حیاط خلوت می تواند یک راه حل باشد. راه حل مقرون به صرفه و راحت

هزینه بازی در زمین گلف

هزینه یک دور گلف در ایالات متحده بسته به زمان سه راهی، روز هفته و فصل، زمین گلف (چه عمومی یا خصوصی)، جایی که زمین گلف در آن قرار دارد و غیره متفاوت است. با این حال، به طور کلی، هزینه دوره های روزانه از 25 دلار در هر دور (برای 18 سوراخ) تا صدها دلار در یک استراحتگاه متغیر است. این بدان معناست که یک گلف باز به طور متوسط ​​سالانه چندین هزار دلار برای بازی گلف خرج می کند، بدون احتساب هزینه اجاره گاری گلف، خرید تجهیزات گلف و غیره. این مقدار را در چندین سال ضرب کنید و هزینه ها واقعاً افزایش می یابد!

هزینه داشتن حیاط خلوت سبز کردن

خوشبختانه، قرار دادن فضای سبز در حیاط خلوت، بسته به اندازه و نوع فضای سبز، هزینه بسیار کمتری نسبت به رفتن به یک زمین گلف معمولی دارد. و گلف بازان مسکونی در حال حاضر می توانند بین دو گزینه انتخاب کنند: نصب چمن طبیعی یا چمن مصنوعی.

چمن طبیعی (FYI: اکثر کارشناسان نکن این گزینه را برای گلف بازان مسکونی توصیه کنید.)

قرار دادن سبزه در چمن طبیعی (به عنوان مثال، چمن خم شده یا چمن برمودا) می تواند در شرایط مناسب (مانند زمانی که یک گلف باز پول زیادی دارد یا اتفاقاً یک باغبان حرفه ای است) عالی باشد، اما این گزینه به زمان زیادی نیاز دارد. ، تخصص، پول، تجهیزات و نیروی کار زیاد برای سبز نگه داشتن. باغبان باید هر روز آبیاری کند و چهار تا شش بار در هفته چمن زنی کند.

هزینه: (با توجه به دانشگاه آرکانزاس برای یک حیاط خلوت تقریباً 1000 فوت مربعی که فضای سبز دارد)

  • ماشین چمن زنی سبزه: 1000 تا 5000 دلار
  • تیز کردن ماشین چمن زنی: 100 دلار در سال
  • Rootzone: 500 تا 1500 دلار
  • برش فنجان (سوراخ)، فنجان و چوب پرچم: 300 دلار
  • کود: 75 دلار در سال
  • قارچ کش: 150 دلار در سال
  • حشره کش: 50 دلار در سال
  • بذر خزنده خزنده: 50 دلار
  • شاخه های Tifdwarf، TifEagle یا Miniverde: 150 تا 300 دلار

به علاوه تمام زمان مورد نیاز برای چمن زنی، آبیاری و نگهداری آن.

چمن مصنوعی

در مقابل، کارشناسان معمولاً به دلیل قابلیت مدیریت بیشتر و همچنین بهبود فناوری تولید چمن مصنوعی، نصب سبزی های مصنوعی را توصیه می کنند. سبزی های مصنوعی موجود در بازار امروزی مانند چمن های سبز واقعی به نظر می رسند و پاسخ می دهند. مهمتر از آن، این نوع چمن را می توان به سرعت و به راحتی در حیاط خلوت نصب کرد و عملاً بدون نیاز به نگهداری است.

هزینه:

اگر به عنوان یک پروژه DIY تکمیل شود، نصب یک حیاط خلوت سبز می تواند به ازای هر فوت مربع 4 تا 6 دلار هزینه داشته باشد و می تواند بیش از یک دهه طول بکشد. علاوه بر این، گذاشتن چمن مصنوعی بسیار ساده تر از آن چیزی است که انتظار دارید.

اگر نگران هزینه نصب چمن مصنوعی کامل هستید، راهنمای ما را برای نصب چمن مصنوعی DIY بررسی کنید. که مطمئناً می تواند به کاهش هزینه پروژه کمک کند.

برای مشاهده چند نمونه از سبزه گذاری در حیاط خلوت، به وب سایت خرید سبز یا وب سایت Houzz مراجعه کنید.

راهنمای گام به گام ما را برای نصب سبزه حیاط خلوت خود دانلود کنید.

با این راهنمای نصب DIY Easy Install به فرآیند نصب نگاهی بیندازید تا ایده ای از آنچه می توانید انتظار داشته باشید به دست آورید.

راهنمای خود را دریافت کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا