چمن مصنوعی

جلوگیری از علف های هرز و موجودات در حیاط شما

در هر حیاط، همیشه فرصتی وجود دارد که مجبور شوید با علف های هرز یا موجودات زنده دست و پنجه نرم کنید، گاهی اوقات هر دو! اگر در هنگام نصب چمن مصنوعی نگران این هستید که چه معنایی دارد، ما چند راه حل برای کمک به دور نگه داشتن گیاهان و جانوران مهاجم تا حد امکان داریم.

در حالی که وجود ندارد تضمین راه حلی برای خلاص شدن از شر علف های هرز و موجودات، این اقدامات به اندازه کافی ساده هستند تا تفاوت بزرگی ایجاد کنند.

برخورد با مخلوقات

اگر مشکل بزرگی از گوفر یا خال وجود نداشته باشد، حفاری 3-4 اینچی ممکن است آنها را از بازگشت باز دارد. اما اگر پیش‌بینی نمی‌شود که کافی باشد، گزینه‌ای برای نصب یک یا چند لایه وجود دارد. سد علف های هرز. به طور معمول، مانع علف های هرز در زیر لایه پایه و بالای بستر موجود نصب می شود، همانطور که در نشان داده شده است. این گرافیک. همچنین می توان یک لایه اضافی برای دو لایه بازدارندگی بالای لایه پایه قرار داد.

در صورت نیاز، نصب سیم گوفر نیز یک گزینه است. سیم گوفر روی بستر موجود گذاشته می شود و می توان مانع علف های هرز را در بالای آن قرار داد.

مقابله با علف های هرز

دور نگه داشتن علف های هرز سرسخت از قبل می تواند چالش برانگیز باشد. این اقدامات پیشگیرانه می تواند به کاهش تهاجم آنها کمک کند.

مانند برخورد با گوفرها و خال ها، در صورتی که علف های هرز به ویژه مهاجم باشند، می توان یک لایه یا لایه های اضافی از مانع علف های هرز را در بالا و زیر سنگ پایه نصب کرد.

استفاده از یک محصول پیش از ظهور قبل از نصب چمن نیز می تواند به جلوگیری از بیرون زدگی علف های هرز کمک کند. یا اگر متوجه شدید که علف های هرز از قبل در چمن بیرون زده اند، می توانید از یک علف کش غیر سمی برای جلوگیری از آسیب رساندن به چمن مصنوعی استفاده کنید.

در حالی که اینها راه حل های تضمینی برای دور نگه داشتن علف های هرز و موجودات زنده نیستند، ما متوجه شده ایم که در انجام این کار فوق العاده مفید هستند. چه زمانی برنامه ریزی یک قرار ملاقات تخمینی با فروشگاه محلی Purchase Green خود، می توانید برآوردگر را در مورد مشکلات علف های هرز یا موجودات آگاه کنید و آنها می توانند به شما در تصمیم گیری در مورد بهترین راه حل برای حیاط خود کمک کنند.

با این راهنمای نصب DIY Easy Install به فرآیند نصب نگاهی بیاندازید تا ایده ای از آنچه می توانید انتظار داشته باشید به دست آورید.

راهنمای خود را دریافت کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا