رمز ارز

تیزر eBay Crypto, UK به دنبال قدرت بیشتر برای گرفتن کریپتو + اخبار بیشتر است

منبع: iStock / jejim

خلاصه روزانه مختصری از اخبار دارایی های رمزنگاری شده و بلاک چین را دریافت کنید – داستان هایی را که امروز در زیر رادار اخبار ارزهای دیجیتال در حال پرواز هستند، بررسی کنید.

__________

اخبار فرزندخواندگی

  • پلت فرم تجارت الکترونیک ebay TheStreet به نقل از مدیر عامل جیمی انون گزارش داد که ممکن است تصمیم بگیرد که پرداخت های رمزنگاری را شروع کند. وی افزود که این شرکت ممکن است در روز 10 مارس در روز سرمایه گذار خود اطلاعیه ای صادر کند.
  • stc بحرین، یک شرکت مخابراتی مستقر در بحرین متعلق به شرکت مخابرات عربستان سعودیاین شرکت گفت که یک گره پیوند زنجیره ای (LINK) را راه اندازی خواهد کرد که قراردادهای هوشمند با دسترسی به داده های دنیای واقعی و محاسبات خارج از زنجیره ایمن را فراهم می کند.

اخبار مقررات

  • فایننشال تایمز گزارش می دهد که دولت بریتانیا مجموعه ای از اصلاحات را پیشنهاد می کند که به آن قدرت بیشتری برای مصادره دارایی های رمزنگاری به منظور مقابله با پولشویی می دهد. این سازمان افزود که این اصلاحات به عنوان بخشی از لایحه جرایم اقتصادی جدید با هدف مقابله با استفاده از ارزهای دیجیتال برای پنهان کردن منبع بالقوه وحشتناک بودجه گنجانده خواهد شد.

اخبار حقوقی

  • ایالات متحده وزارت دادگستری (وزارت دادگستری) ستایش شرکت، موسس بورس اوراق بهادار را متهم کرد. Bitconnect، گفته می شود که در این فرآیند سرمایه گذاران جهانی را گمراه کرده و 2.4 میلیارد دلار فریب داده است. او متهم به سازماندهی چیزی است که آنها آن را طرح پونزی می نامند، در میان تعدادی از اتهامات دیگر، و در مجموع با حداکثر 70 سال زندان مواجه است.
  • در وزارت دفاع اسرائیل این سازمان گفت کیف پول های دیجیتال حاوی دارایی های رمزنگاری شده را که مدعی است برای تامین مالی گروه تروریستی حماس در نظر گرفته شده است، توقیف کرده است. بر اساس بیانیه مطبوعاتی اسرائیل، بنی گانتز، وزیر دفاع اسرائیل، حکم توقیف «حدود» 30 کیف پول حاوی ده‌ها هزار شیکل مرتبط با 12 حساب دیجیتال را امضا کرده است. دفتر ملی مبارزه با تامین مالی تروریسم در اسرائیل (NBCTF).

اخبار متاورس

  • در وزارت علوم و فناوری اطلاعات و ارتباطات کره جنوبی آنها متعهد شده اند 223.7 میلیارد KRW (186.9 میلیون دلار آمریکا) برای توسعه اکوسیستم متاورژن جدید خود اختصاص دهند. بر اساس این اطلاعیه، این بودجه به توسعه یک پلتفرم جهانی مجازی به نام دنیای مجازی گسترده اختصاص خواهد یافت و همچنین برای گسترش فناوری و آموزش اصلی و سازماندهی مجدد سیستم حقوقی پیرامون فناوری استفاده خواهد شد.

اخبار NFTs

  • غول تجارت الکترونیک ژاپنی راکوتن این شرکت NFT Marketplace خود را راه اندازی می کند که مجموعه های دیجیتالی برای ورزش و سرگرمی را در اختیار کاربران قرار می دهد. همچنین هدف آن ارائه خدمات منت به صاحبان دارایی های معنوی برای ایجاد دارایی های دیجیتال برای مالکیت معنوی آنها است.
  • یک فیلم بلند مستقل به نام کالادت او هست راه افتادن این کمپین دوم مارس خود را سرمایه‌گذاری جمعی کرد و NFT‌ها را به‌عنوان جوایز و هدیه‌های منحصربه‌فرد به دارندگان NFT که در افزایش مشارکت دارند، ارائه می‌کند. این فیلم داستان آنا، یک کارگر خانگی جوان کلمبیایی در خانه اسپانیایی یک خانواده ثروتمند را روایت می کند.

اخبار بلاک چین

  • تعداد برنامه نویسان و مدیرانی که روی آن کار کردند فیس بوکپروژه Stablecoin Now Sold Diem پروژه جدیدی را اعلام کرده است که ادعا می کند “ایمن ترین و مقیاس پذیرترین بلاک چین لایه 1” خواهد بود. Aptos. آنها افزودند که بلاک چین با هدف حل مشکلات قابلیت اطمینان، ایمنی و سهولت …

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا