چمن مصنوعی

تخفیف هزینه چمن مصنوعی | بقایای

اگر به دنبال خرید چمن مصنوعی هستید اما بودجه کمتری دارید، نترسید! علاوه بر داشتن چمن های ارزان قیمت مانند پوشش زمین یا نور بلوگراس، خرید سبز همچنین باقیمانده ها و شورت ها را با قیمت های بسیار با تخفیف ارائه می دهد. این یک راه موثر برای به دست آوردن چمن مصنوعی ارزان است.

باقیمانده و شورت چیست؟

بقایای چمن مصنوعی، تکه‌های چمن مصنوعی هستند که هنگام برش دادن یک رول به اندازه‌ای خاص و/یا هنگامی که چمن مصنوعی در حین نصب بریده می‌شود، باقی می‌ماند. بقایای چمن مصنوعی ما در اشکال و اندازه های مختلف وجود دارد.

شورت یک رول چمن مصنوعی است که کوتاهتر از زمانی است که از کارخانه خارج شده است. این زمانی اتفاق می‌افتد که مشتری مقدار مشخصی چمن مصنوعی را سفارش می‌دهد و آنچه را که روی رول باقی می‌ماند به عنوان شورت می‌فروشیم. شلوارک فقط مانند رول های معمولی چمن مصنوعی است کوتاه تر.

چرا اینها ارزان ترند؟ آیا مشکلی با آنها وجود دارد؟

نه، این علف ها عیبی ندارند. چند دلیل وجود دارد که چرا این برش های چمن ارزان تر هستند. را گارانتی محصول سبز را خریداری کنید فروش “باقی مانده” را پوشش نمی دهد و چنین فروش هایی به طور خاص “همانطور که هست” فروخته می شود. فروش “همانطور که هست” به این معنی است که ما آنها را در فروشگاه برای مشتری قطع نمی کنیم. هر باقیمانده‌ای که مشتری خریداری می‌کند باید در همان زمان که می‌آید، برداشته شود. باقیمانده‌های ما در اشکال و اندازه‌های مختلف هستند، بنابراین باقیمانده‌ای را انتخاب کنید که برای پروژه شما قابل مدیریت باشد.

علاوه بر فروش «همانطور که هست» و بدون گارانتی، این محصولات با تخفیف باید از فروشگاهی که آنها را می فروشد تحویل بگیرید. تو می توانی باقیمانده ها را به صورت آنلاین خریداری کنید اما باید آنها را از فروشگاه جمع آوری کند. بگو 30 متر مربع پیدا کردی فوت باقی مانده از آریزونا پرو در حال فروخته شدن در ما فروشگاه Escondido. شما می توانید آن باقیمانده را در وب سایت خریداری کنید (در این مورد با کمتر از نصف قیمت اصلی) و باید آن را در فروشگاه بردارید و همانطور که هست ببرید.

بنابراین، هنگامی که به دنبال باقیمانده‌ها می‌گردید، حتماً به مکان‌هایی که می‌توانید به راحتی به آنها دسترسی پیدا کنید، نگاه کنید. و از درخواست اطلاعات بیشتر در مورد باقیمانده های مختلف نترسید! حتی اگر گزینه‌های شما باریک‌تر به نظر می‌رسند، تیم PG ما همیشه خوشحال است که به شما کمک می‌کند بهترین چمن را پیدا کنید. شما!

با این راهنمای نصب DIY Easy Install به فرآیند نصب نگاهی بیاندازید تا ایده ای از آنچه می توانید انتظار داشته باشید به دست آورید.

راهنمای خود را دریافت کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا