متاورس

تجاوز جنسی قبلاً در متاورز Meta Horizon Worlds آغاز شده است

یکی از اولین آزمایش کنندگان به Meta Horizon Worlds گفت که تصویر پروفایل آنها توسط یک غریبه در دنیای مجازی حس شده است.

متا در 9 دسامبر پس از بیش از یک سال در حالت تست خصوصی، دسترسی به پلتفرم واقعیت مجازی Horizon Worlds (VR) را برای کاربران ایالات متحده و کانادا باز کرد.

این اولین تلاش برای عرضه محصول از زمانی است که فیس بوک خود را به عنوان متا در ماه اکتبر تغییر نام داد و با دیدگاه مدیرعامل مارک زاکربرگ برای “metaverse” همسو می شود، دنیای واقعیت مجازی که در آن می توانید دیگران را به شکل آواتار ملاقات کنید.

آزمایش کننده در اوایل این ماه در گروه رسمی فیس بوک Horizon Worlds پست کرد: “آزار جنسی در اینترنت معمولی شوخی نیست، اما حضور در واقعیت مجازی لایه دیگری را اضافه می کند که این رویداد را تشدید می کند.” لبه.

من نه تنها دیشب تازی کردم، بلکه افراد دیگری هم از این رفتار حمایت کردند که باعث شد احساس انزوا کنم.”

میتا چه واکنشی نشان داد؟

یورونیوز نکست برای اظهار نظر با متا تماس گرفته است اما هنوز پاسخی دریافت نکرده است.

در مصاحبه با The Verge، Vivek Sharma، معاون رئیس Meta Horizon، به این نشریه گفت که این تصادف “کاملا تاسف بار” بوده است.

او گفت که پس از بررسی متا از این حادثه، شرکت تصمیم گرفت که آزمایش‌کننده بتا از ویژگی‌های امنیتی تعبیه‌شده در Horizon Worlds استفاده نمی‌کند، که شامل توانایی جلوگیری از تعامل شخصی با شما می‌شود.

Horizon Worlds چگونه کار می کند؟

این برنامه که برای افراد 18 سال یا بیشتر در دسترس است، به کاربران این امکان را می دهد که دنیاها و مینی بازی های خود را بسازند. این شبیه به Roblox و دنیای OASIS VR از Ready Player One است.

کاربران می توانند یک آواتار واقعیت مجازی به سبک سیستم جلسات محل کار Horizon Workrooms ایجاد کنند و با دیگر آواتارها تعامل داشته باشند.

همچنین به شما این امکان را می دهد که با 20 نفر به طور همزمان در فضای مجازی معاشرت کنید و برای بازیکنانی که از هدست Meta Oculus Quest 2 استفاده می کنند رایگان است.

متا امیدوار است که در نهایت Horizon Worlds، Horizon Venues، فضای مجازی برای رویدادهای بزرگ و Horizon Workrooms را گرد هم آورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا