رمز ارز

بیت کوین و استیبل کوین ها با کاهش دوباره احساسات بازار کریپتو مقاوم ترین ها هستند

منبع: Adobe / boscorelli

احساسات در سراسر بازار ارزهای دیجیتال برای دومین هفته متوالی کاهش یافت، حتی اگر برخی از بزرگترین گروه‌های ارزهای دیجیتال طی هفته گذشته عملاً تغییری در قیمت‌ها نداشتند. به گزارش سرویس تحلیل احساسات بازار فالمیانگین امتیاز ارسال 7 روزه 10 رتبه برتر مورد ردیابی رمزارز امروز به 4.7 کاهش یافت که کاهش قابل توجهی از 5.26 مشاهده شده در هفته گذشته است.

استیبل کوین دلار آمریکا (USDC) تنها ارز در بین ده ارز برتر بود که توسط Omenics ردیابی شده بود که در این هفته نسبت به هفته گذشته افزایش داشت. سکه ردیف پنج که دوشنبه گذشته مشاهده شد امروز به 5.3 صعود کرد، حرکتی که می تواند نشان دهنده سفری به سمت امنیت در بین کاربران و سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال باشد.

از سوی دیگر، بزرگ‌ترین بازنده از ده رتبه اول، crypto.com (CRO) بود که از 5.2 هفته گذشته به 3.8 امروز سقوط کرد و 1.4 واحد کاهش یافت. این کاهش باعث شد که CRO تنها ارز موجود در لیست باشد که ارسال‌های آن در منطقه توسط Omenics منفی است.

لایت کوین (LTC) که در هفته گذشته با امتیاز 5.2 جزئی از 10 برتر بود، این هفته با امتیاز 4.3 از لیست خارج شد.

در همین حال، بیت کوین (BTC) با وجود افت قابل توجه از 6.4 در هفته گذشته، با 5.4 بالاترین امتیاز را در بین تمام کوین های ده برتر داشت. با وجود کسب رتبه اول، ارز دیجیتال شماره یک در حوزه ای که Omenics آن را مثبت تعریف می کند، نبوده است.

تغییر روحیه در بین 10 ارز برتر*:
تفسیر امتیاز ارسال:
0 تا 2.5: بسیار منفی
– 2 تا 3.9: یک ناحیه نسبتاً منفی
– 4 تا 5.9: خنثی
-6 تا 7.49: یک ناحیه نسبتاً مثبت
7.5 تا 10: یک منطقه بسیار مثبت

منبع: Omenics، 10:50 UTC

با نگاهی به 24 ساعت گذشته، هر دو اتریوم (ETH) و BTC در مقایسه با میانگین هفتگی خود، با ETH در 5.1 و BTC در 5.3 کاهش بیشتری داشته اند. با این حال، بایننس کوین (BNB) که از نظر ارزش بازار (به استثنای کوین های پایدار) در رتبه سوم قرار دارد، در مقایسه با امتیاز هفتگی 4.3 روزانه 4.5 درصد افزایش یافت.

در میان سکه های دیگری که افزایش یافت، Cosmos (ATOM) بود که از 4.7 در هفته به 4.8 در روز رسید و CRO که از 3.8 در هفته به 3.9 در روز افزایش یافت.

XRP، ارز دیجیتال شرکت فین تک آمریکایی موج دار شدن، به طور قابل توجهی از نمره هفتگی خود به نمره روزانه خود کاهش یافته است. این سکه در یک دوره 24 ساعته با امتیاز 3.5 سنت در مقایسه با امتیاز هفتگی 4.3 سنت وارد بازار شد.

XRP و CRO تنها سکه‌هایی بودند که در 24 ساعت گذشته در قلمرو منفی بودند. تمام سکه های دیگر در منطقه خنثی بودند.

تغییرات روزانه بیت کوین در ماه گذشته:

منبع: Omnics

با نگاهی گسترده تر به تمام 35 دارایی رمزنگاری شده که توسط Omenics به صورت 7 روزه ردیابی می شوند، BTC بار دیگر با امتیاز ارسال 5.4 به عنوان قوی ترین عملکرد ظاهر می شود. پس از این سکه، USDC، zcash (ZEC)، ETH، ترون (TRX) و synthetix (SNX) قرار گرفتند که همگی با نقاط Syntix 7 روزه بین 5.2 و 5.3 رسیدند.

مانند هفته گذشته، بدترین ارز احساسات NEM (XEM) با تیک 3.7 بود. این سکه به ترتیب با امتیازهای 3.8 و 3.9 از CRO و Ontology (ONT) پیروی کرد و همه آنها را طبق تعریف در محدوده منفی قرار داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا